Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (1 Kullanıcı)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı

ya tuba ablacığım..bunlar küçük oluyor..... neden böyle..................... :A

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Nereden anlıyoruz boyutlarını TUBA ABLACIĞIM....

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Nereden anlıyoruz boyutlarını TUBA ABLACIĞIM....

turgayg alıntı...
cennet_agaci kardeşim, ben URL Adresini kopyalayıp birde Gelişmişten Attach bölümünden URL'den ekleyince haliyle resim küçük çıkıyor. Direk Mesaj penceresine yapıştırmayı akıl edemedim. Kardeşim Allah razı Olsun, Hakkını helal et, Zamanını aldım. Rabbim sizleri kötülüklerden korusun, Rabbim sizi İslam yolunda sabit eylesin. Allah'a Emanet Olun.

senın sorunda bundan kaynaklanıyor sanırım..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl olsa cennet_agaci kardeşim sayesinde resim yüklemeyi öğrendim. Allah Razı olsun.
Çocukluğumdan beri Akvaryum balıklarını çok severim. Onları yükleyeyim.

esselamü aleyküm 7 yaşlarındayken bizimde kocaman bır akvaryumumuz vardı içinde çeşit çeşit balıklar çok güzeldi..sağolsun küçük kardeşim hergün bir balık öldürüyordu balıkları akvaryum içinden cıkartıp öldürüyordu balık dayanmaz oldu ...sonra bizde balık beslemeyi bırakıp kuş almıştık.. bende cok sevıyorum balıkları.. inş evlendıgımde bende beslemek istiyorum ..sizinkılerde çok güzel görunuyor...balıkların cinsi nedir..buarada Rabbım sizden razı olsun sizde sağolun..

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba Ablacim Gönderdiğin şekilde Yapiyorum... Ama Bir Türlü Host It'e Bastiktan Sonra Hoting For Forums çikmiyo............................

???????***

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Pc kilitlendi biraz geç yazdım kusura bakmayın tuba kardeşim. Bu resimler gerçi 2 yıl önceki resimler. Şu an balıklarım Sarı Prenses, Snow Prenses, Kadango, Yunus, Botya, Auratus

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
....... oooooOOOOoooohhh RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN OLDU.... TEKRAR TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN TUBA ABLA VE TURGAY ABİ.... RABBİM SİZLERİ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN İNŞALLAH........... ALLAHA EMANET OLUN . SELAMETLEEEEEEEE... :H

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten Tuba kardeşim, Akvaryum yanında kitap okumak ve arada balıkları izlemek inanın çok rahatlatıyor. Küçük akvaryum da fazla balık besleyemezsiniz, taş ve benzeri şeyleri rahat yerleştiremezsiniz, daha da önemlisi göz zevki vermez. Ama özellikle filtrelerin güçlü olması lazım yoksa temizlik olayı uğraştırır. Çift filtre kullanıyorum Tetratec 1200 ve Dolphin C 1600. Sarı Prenses'ler gerçekten güzel ama diğer Agresif balıklardan oluşan stres nedeniyle renkleri gidiyor bu yüzden değiştirdim.

bilirim rahatlattığını...insanı alıp başka bir aleme göturuyor..herşeyden uzaklaştırıyor...:]:] kız arkadaşımda da var onların akvaryumları sizin ki kadar büyük değil normal onlara gıttıgımde akvaryumun karşısına oturuyorum balıkları izliyorum bide bir sürü yavrulamışlar çok güzeller yaa ...ee zaten süsleri , taşları olmazsa güzel görunmez sade hoş olmuyor..başka bir arkadaşımda da baya buyuk akvaryum vardı temızlıceği zaman benı cagırırdı tek tek süslerını taşlarını yıkardık ama balıklar süreklı ölürdü her hafta balık alırdık :(... ilk dafa duyuyorum agresif balıkları ve hatta renk değiştirdiklerıni ilginç ..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah ileride Akvaryum kuracağınız zaman Akvaryum ve Balıklarla ilgili tüm bilgileri aktarırım. Tuba kardeşim Akvaryum inanın benim her şeyim. Ama bir türlü aklımdan da çıkaramadığım bir soru var, bu balıklar Güney Amerika'nın Malavi, Tanganjika ve diğer bir kaç gölünden geliyor ve bunlar akvaryum ortamında üretildikten sonra satın alıyoruz. Bunlar da Rabbim'in yarattığı bir canlı, Acaba bu canlıların haklarını kısıtlıyormuyuz diye düşünüyorum. Gerçi her bir balığa 10 Lt su hesabı ortalaması ile ben fazla bırakıyorum ama inşaallah günaha girmiyoruzdur. İnternet hattım biraz ağırdı şu an iyi Zeynep kardeşimin power point sorusunu hazırlıyordum.

benım hayalımde aslında bıraz masraflı ama hayal işte salonun bı duvarını baştan sona yarıdan kırdırıp oraya buyuk camdan bır akvaryum istiyorum içinde çeşit çeşit bir sürü balıklar olucak rengarenk..annemle ıkımızın hayalı bu
imkansız birşey ama hayalını kurmak bile güzell...sorduğunu soruya cevap veremıcem bu konu hakkında bir bilgim kusura bakmayın..çalışma ıyı gıdıyormu peki..:D

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
benım hayalımde aslında bıraz masraflı ama hayal işte salonun bı duvarını baştan sona yarıdan kırdırıp oraya buyuk camdan bır akvaryum istiyorum içinde çeşit çeşit bir sürü balıklar olucak rengarenk..annemle ıkımızın hayalı bu
imkansız birşey ama hayalını kurmak bile güzell...sorduğunu soruya cevap veremıcem bu konu hakkında bir bilgim kusura bakmayın..çalışma ıyı gıdıyormu peki..:D

çalışma sürüyor ama akvaryum resimleri birazdan geliyor

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt