Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (3 Kullanıcı)

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba ve Zeynep kardeşim. Ben nasıl Video yükleme yaptım, onu anlatayım, diğer arkadaşlara da faydası olur.

Tuba kardeşimin yazdığı gibi olacak

Embed adresi URL adresinin hemen altında
URL adresi İzlediğiniz videonun yan tarafında, eğer URL gözükmüyorsa more yazan yere tıklayın. Embed adresi tamamen kopyalanıyor.

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WuQyW-NT7-s&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WuQyW-NT7-s&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

buradan sadece tırnak içerisindeki kısım (Kırmızı ile işaretli) kopyalanacak ve Mesaj yazma yada cevapla kısmından gelişmiş seçilip Üstten sağdan ikinci olan Flash kodu ekle seçildikten sonra sadece yapıştır diyoruz, herhangi bir boşluk filan bırakılmadan cevapla diyorsunuz.

Eğer yok ben kendi hazırladığım video'yu yüklemek istiyorum diyorsanız, (ben videoyu mpeg1 ve wmv formatına çevirip yükledim fakat açmadı ya da hata oluşmuş olabilir, bilemiyorum. Sonradan Video'yu "FLV" formatına çevirip öyle yükledim oldu.) Öncelikle you tube'ye üye olmanız gerekli.

Üye olduktan sonra E-Mail adresinize gelen linki

(ben burayı seçtim oldu) tıklayıp üyeliğinizi active ettikten sonra

You Tube'ye şifrenizle girip Upload diyorsunuz.

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı

Uploading yükleme işlemi bittikten sonra yüklediğiniz video linkine tıklayıp yine yukarıda ki gibi mesaj pencerenize kopyala+Flash ekle ve yapıştır işlemini yapıyoruz tamam.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba ve Zeynep kardeşim. Ben nasıl Video yükleme yaptım, onu anlatayım, diğer arkadaşlara da faydası olur.

Tuba kardeşimin yazdığı gibi olacak

Embed adresi URL adresinin hemen altında
URL adresi İzlediğiniz videonun yan tarafında, eğer URL gözükmüyorsa more yazan yere tıklayın. Embed adresi tamamen kopyalanıyor.

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WuQyW-NT7-s&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WuQyW-NT7-s&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

buradan sadece tırnak içerisindeki kısım (Kırmızı ile işaretli) kopyalanacak ve Mesaj yazma yada cevapla kısmından gelişmiş seçilip Üstten sağdan ikinci olan Flash kodu ekle seçildikten sonra sadece yapıştır diyoruz, herhangi bir boşluk filan bırakılmadan cevapla diyorsunuz.

Eğer yok ben kendi hazırladığım video'yu yüklemek istiyorum diyorsanız, (ben videoyu mpeg1 ve wmv formatına çevirip yükledim fakat açmadı ya da hata oluşmuş olabilir, bilemiyorum. Sonradan Video'yu "FLV" formatına çevirip öyle yükledim oldu.) Öncelikle you tube'ye üye olmanız gerekli.

Üye olduktan sonra E-Mail adresinize gelen linki

(ben burayı seçtim oldu) tıklayıp üyeliğinizi active ettikten sonra

You Tube'ye şifrenizle girip Upload diyorsunuz.

Allah razı olsun sonunda uğraştığınıza değdi ...şuan kafamı veremıyorum inşaAllah iyi olduğum bir gün bakarım ıncelerım çok sağolun..hakkınızı helal edin olurmu..benım geçtıyse helal olsun

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Helal olsun kardeşim ne demek. Allah sizden de, bütün kardeşlerimizden de razı olsun

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm turgay abi... mesajınızı şimdi gördüm... göndermişsiniz teker teker aşamaları. Allah razı olsun. Ben biraz sonra denemeye başlayacağım. inşallah yapabilirim. Tuba ablamdan ve sizden tekrar ALLAH RAZI OLSUN.... SELAMETLE...

www.youtube.com/v/kv5NZ6_3o-A&rel=1

[FLASH]http://www.youtube.com/v/kv5NZ6_3o-A&rel=1[/FLASH]

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]http://www.youtube.com/v/WuQyW-NT7-s&rel=1[/FLASH]

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN TURGAY ABİ VE TUBA ABLA... SİZLERİN SAYESİNDE RESİM VE VİDEO YOLLAMAYI ÖĞRANDİM..... HAKKINIZI HELAL EDİN TUBA ABLA VE TURGAY ABİ....

SELAM VE BAKİ İLE KALIN. ALLAHA EMANET OLUN... :) :H

Bayram kök

Kayıtlı Kullanıcı
bayram kök

bayram kök

yıllardır siz temiz insanlarla bilgi alışverişi yapmak istemişimdir oda bu güne nasipmiş hayır olsun vesselam

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN TURGAY ABİ VE TUBA ABLA... SİZLERİN SAYESİNDE RESİM VE VİDEO YOLLAMAYI ÖĞRANDİM..... HAKKINIZI HELAL EDİN TUBA ABLA VE TURGAY ABİ....

Bilgisayarı şu an açtım Zeynep kardeşim. Başarmanıza sevindim. Allah sizden de razı olsun. Bildiğimiz konularda İnşallah Allah'ın izniyle her zaman ben ve diğer tüm kardeşlerim ellerinden gelen tüm gayretleri göstereceklerdir. Allah'a emanet olun.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

oooo maşaAllah güzel kardeşim..sende öğrenmişsin ellerıne sağlık...artık devamını beklıyorum ona göre hem resım hem video tamam mı güzel kardeşim.;)
hakkım varsa helal olsun senın gıbı cici kardeşime ...artık ablana bır lale resmi eklersın dimi lalaerı çok severım :G.. Rabbıme emanet ol dua ile zeynepçim..

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgisayarı şu an açtım Zeynep kardeşim. Başarmanıza sevindim. Allah sizden de razı olsun. Bildiğimiz konularda İnşallah Allah'ın izniyle her zaman ben ve diğer tüm kardeşlerim ellerinden gelen tüm gayretleri göstereceklerdir. Allah'a emanet olun.

SAĞOLUN. ALLAH RAZI OLSUN ABİ. BİRŞEY DAHA SORACAKTIM.ACABA SLAYT GÖNDERİNCE DE AYNI ŞEKİLDE BU FLASH BÖLÜMÜNÜ MÜ UYGULUYORUZ? YOKSA BAŞKA YERDEN Mİ?*.........

SELametle.........

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı

BU RESİM SİZİN İÇİN TUBA ABLACIĞIM... ALLAHA EMANET OLUN İNŞALLAH :H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun... çok Ilgileniyorsunuz... Allah Razi Olsun... Inşallah Buluruz Hep Beraber....

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba Abla Ben Ilk Yaptiğimda Büyük çikmişti... Acaba Niye Böyle Oluyor.....???.. :( :A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt