Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (2 Kullanıcı)

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Ayetlerin manalarını anlamadan veya bir yandan ayet okuyup diğer yandan manasını düşünmeye çalışıyorum, bu arada şeytan durmuyorki, vesveselerden kurtulmak lazım.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
http://forum.islamiyet.gen.tr/bize-...endimizi-seviyorsaniz-bu-forumu-okuyun-4.html

resim yüklüyordum. Bu arada bilgisayarın sesi gitti HDD'de diğer Xp'de açtım, uyarı alamayınca cevaba geciktim.

Nasıl olsa bir yandan dikişle uğraşırken diğer yandan kelimeleri tekrar yoluyla inşaallah öğrenirim. Kabire girince dilimiz zaten arapça olacak, en azından biraz bu dünyada öğreneyim, benim için önemli olan okuduğum ayetlerin manalarını idrak ederek namaz kılmak.

dikiş zevkle bu seneye kadar hiç sevmezdım bı ablamın zoruyla kursa gıttım ve suan çok memnunum ıyıkı yazılmısım dıyorum...stres atıyor ınsan..bırde güzl şeyler cıkarınca ortaya ...süreklı dınleyınce beynınızde muhakkak yer edınır.
Allah yardımcnız olsun.

leventes

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm internette dolaşırken çıplak resim görmek kadın erkek farketmez guslü bozarmı lütfen yardım edin

coban87

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar ben yenı uye oldum antalya da yasıyorum 21 yasındayım ve dınımı cok sevıyorum ama sanırım bı cok seyı bılmıyorum uye olmakta kı amacım sızlerden daha dogrusu sızlerın bılgılerınden ben de faydalanmak ıstıyorum tabı sızlerde ızın verırsenız

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bende yeniyim daha ismimi bile değiştiremiyorum:(((((((((((:)a11:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt