Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (4 Kullanıcı)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Vallahi Tuba Kardeşim dediğiniz gibi yaptıramıyoruz, biraz masraflı ama sonunda kuracağım Allah nasip ederse

maşaAllah güzel para ama sonucu mükemmelll.. inşaAllah gönlünüzdeki gibi yaptırırsınz bizlerde resımlere bakarız :) resımlerı buyutup buyutup bakıyorum
çok güzel görunuyorlar.annemde çok begencek..:K

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada Zeynep kardeşimin Power Point Sunusu ile bayağı çalıştım, Sunuyu Flash'a-Video'ya çevirip her iki şekildede You Tube'ye yükledim, You Tube'dede açmadı. Site içerisinde PPT uzantılı sunuyu tam ekran veya Flash şeklinde yayınlamak için aynı "Flash Kodu Ekle" veya başka şekilde tümünü denedim ekleme yapamadım, ya bir yerde yanlış yapıyorum ya da Gelişmiş'ten ekleme linki yok. Bir kaç site var, Link verip tam ekran izleyebiliyoruz.

bir tane link yollamıştınız baktım ona ..onu söyluyorsunuz sanırım silmişsiniz ama

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba kardeşim şimdi dua okuyorum, anlamını ayrı okuyorum, Kuran-ı Kerim okuyorum mealine ayrı bakıyorum. Aslında Arapça bilsem diye düşünüyorum daha kolay olur. Herhalde zor değildir.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba kardeşim şimdi dua okuyorum, anlamını ayrı okuyorum, Kuran-ı Kerim okuyorum mealine ayrı bakıyorum. Aslında Arapça bilsem diye düşünüyorum daha kolay olur. Herhalde zor değildir.

en güzelini yapıyorsunuz çünkü düşünsenıze mısalen dıyorum ıhlas duasını bılıyorsn arapcası ezbere ama anlamını sorsalar bılmıyorsun en güzeli hem arapcasını bılmek hemde anlamını ...yaz aslında zor dıye birşey yok ben bıara tek basıma başladım fakat 1 hafta anca sürdürebıldım bıraktım yapamadım..en azından her gun 1 saat gösterbılck bırı olsa basında ozaman daha cabuk öğrenılir dıye düşünüyorum

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Arapça öğretimi seti CD'leri var onları düşünüyorum. Tabii dedğiniz gibi CD'den tek başına nasıl olur bilmiyorum ama en azından namaz sureleri ve dualar da anlamını öğrenecek kadar yardımcı olsa da bana yeter

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Arapça öğretimi seti CD'leri var onları düşünüyorum. Tabii dedğiniz gibi CD'den tek başına nasıl olur bilmiyorum ama en azından namaz sureleri ve dualar da anlamını öğrenecek kadar yardımcı olsa da bana yeter

cdlerın çok faydası olur ....eğer kendınızı şartlandırırsanız yanı ben şu kadar saatımı bu derse ayırıcam şeklınde ozman başarırsınz ben bunu yapamadım ama bunu yaparrsanz bir çok şey öğrenebılırsınz Allahn izniyle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt