Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım ederseniz sevinirim (2 Kullanıcı)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi anladım neden olmadığını sanırım siz resize image butongunu tıklıyorsunuz ben o şekılde o butongu tıkladım resım kucuk cıktı ben tıklamadan yapıyorum ebatı büyük cıkıyor bırde öyle deneyın ıstersenz

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

zozan83

Kayıtlı Kullanıcı
[COL
OR="Red"][/COLOR]

s.a.bende anlattığınız şekilde denedim yaptım galiba teşekkür ederim allah razı olsun...:B

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
EET SONUNDA OLDU TEBRIKLER NERDE YANLIŞLIK YAPIYORMUŞSUNUZ

cennet_agaci kardeşim, ben URL Adresini kopyalayıp birde Gelişmişten Attach bölümünden URL'den ekleyince haliyle resim küçük çıkıyor. Direk Mesaj penceresine yapıştırmayı akıl edemedim. Kardeşim Allah razı Olsun, Hakkını helal et, Zamanını aldım. Rabbim sizleri kötülüklerden korusun, Rabbim sizi İslam yolunda sabit eylesin. Allah'a Emanet Olun.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
ALINTI.
cennet_agaci kardeşim, ben URL Adresini kopyalayıp birde Gelişmişten Attach bölümünden URL'den ekleyince haliyle resim küçük çıkıyor. Direk Mesaj penceresine yapıştırmayı akıl edemedim. Kardeşim Allah razı Olsun, Hakkını helal et, Zamanını aldım. Rabbim sizleri kötülüklerden korusun, Rabbim sizi İslam yolunda sabit eylesin. Allah'a Emanet Olun.

Anladım.. neyseki oldu sonunda:) ne demek helal olsun..amin cümlemızı inşaAllah..sizde Rabbım'e emanet olun perdelerde size ait sanırım güzel görunuyorlar.. ellerınıze sağlık..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
ellerinize sağlık.. ılkı dıkkatımı çekti direk çok güzel görunuyor...turuncuyu pek sevmem :) baya uğraştırıcı modeller uygulamışsınız zordur ..bende dikişe gıdıyorum.. biz dış gıyım dıkıyoruz sizin iş daha zordur tabı.. gerçi ınsan yaptıkça pratiğe dökuyr.. ..Allah yardımcınız olsun..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm zeynepcim;
bak bi önceki sayfada resım eklemeyi anlattım sana bi bak dene istersen yapamazsan takılıın yerde sor yardımcı olurum güzelim...

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm zeynepcim;
bak bi önceki sayfada resım eklemeyi anlattım sana bi bak dene istersen yapamazsan takılıın yerde sor yardımcı olurum güzelim...

tuba ablacığım... benim için çok şey yazmışsınız. Allah razı olsun. İnanın ben biraz önce gördüm mesajınızı. Lütfen mağdur görün beni. Allah razı olsunki dediğinizi yaptım. adrese tıklayıp aşamaları gerçekleştirdim. Ama birşey daha soracağım.Acaba o gönderdiğiniz adresi nereden bulabilirim. Yani nereye gireceğim de o adresi bulayim? Zahmet olacak size ama işte,öğrenmek istiyorum. Tekrar tekrar ALLAH RAZI OLSUN... :):):):)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı akşamlar üyeliğiniz hayırlı olsun hoş geldiniz safalar getirdiniz.bende yeni sayılırm açikcası alışlması biraz zor ama güzel hazırlayanlar sağolsn.inşaallah faideli olur istifade ve istifaza edersniz.<zeynep hanım>

ALLAH RAZI OLSUN..... SELAMETLE..

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh. Aramıza hoşgeldiniz kardeşim. Üyeliğin hayırlı olur inşallah.

Benim bilgim Video göndermek için Videoları bir url'ye yükleyip sonra url adresini de mesajınıza eklemeniz. Yüklemek için boyutlarını ve kb'ları ayarlamanız gerekli (yoksa yüklemeniz uzun sürebilir) ve o sitedeki upload kısmından aktarmanız.

Resimler ise sitede mesaj yazdığınız kısımda GELİŞMİŞ butonuna tıklayın ve attach bölümünden yükleyin. Burada yükleyeceğinz dosyaların boyutuda görülüyor

Allah(CC)'a emanet olunuz.. Selam ve Dua ile

Turgay abi Allah razı olsun. Çok sağol. Resim gönderebiliyorum hepinizin sayesinde.Fakat videoyu URL ye nasıl yükleyebilirim. Yani nasıl yapabilirim.???:)...

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep.s kardeşim vallahi dün geç cennet_agaci kardeşim sayesinde resim yüklemeyi öğrendik. Herhalde video yüklemede de mantık aynıdır. Şu anda işim yokken akvaryumun suyunu değiştiriyordum. 1-2 saate kadar bende deneyip size sonucu inşaallah yazarım.a.e.o

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun sizde . iyi akşamlar..... :H

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
zeynep.s kardeşim vallahi dün geç cennet_agaci kardeşim sayesinde resim yüklemeyi öğrendik. Herhalde video yüklemede de mantık aynıdır. Şu anda işim yokken akvaryumun suyunu değiştiriyordum. 1-2 saate kadar bende deneyip size sonucu inşaallah yazarım.a.e.o

Simdi Youtube da video nun sol yaninda adresler var____

URL adresini degilde Embed adresini alicaksin

(Embed adresi URL adresinin hemen altinda)

Embed adresi uzun oluyor mesela:

width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

burdan sadece kirmizi ile isaretlegim adresi Alicaksin http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI

Sonra adresin üzerinden gecip flash a bas ve flash ile adresin arasinda bosluk birak(basta ve sonda)
Sonrada yazilarin üzerinden gecip flash a basicaksin video nun yanindakine
Sonrada flash ile adresin arasina bosluk birakacaksin

Esselamü aleyküm turgay ve zeynep kardeşim;
bu eklemiş olduğum tarifi cevdet abının forumunda buldum biraz zor oldu ama sonun da bulabıldım anlarmısın bilemıyorum ama inşaAllah yardımcı olur size bu yazı eğer burdan birşey anlıyamadıysanız cevdet abının ÜYE KARDEŞLERIMIZE yardım forumuna bakabılırsınız 20. sayfada gerçi olduğu gıbı kopyaladım inşaAllah yapabılırsınız hayırlı geceler.. bol şanslar..:H

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Tuba ve Zeynep Kardeşlerim. Bir Deneme Video hazırladım ve You Tube'ye Üye olduktan sonra Upload yaptım. 352x288 13.4 mb wmv olarak hazırladım. İnşallah olmuştur. Başarılı olursa tek tek resimleriyle buraya aktaracağım.

http://www.youtube.com/v/NxFmsbHzKG4&rel=1

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt