Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (2 Kullanıcı)

ikranur

Kayıtlı Kullanıcı
Bir araştırma yapıyordum tesadüfen buldum ve çok beğendim dini bilgiler alıp vermek bilgi paylaşımlarında bulunmak doğruyu güzeli yaymak için giriyorum

nevzaturan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. BENİM BU SİTEYE GİRMEM DEKİ AMAÇ ÇAĞDAŞ HUKUKCULAR DERNEĞİ BAŞKANI DİYE KENDİNİ ADLANDIRAN VE İSTANBULDA BİRÇOK MAĞZAYA BORÇLANIM BORCUNU İNKAR EDEN AV. ALİ RIZA YAMAN AHLAKSIZINI BULMAKTIR BENDEN YENİ EVLENECEĞİ İÇİN 11.06.2009 TARİHİNDE YÜKLÜ BİR MİKTARDA ALIŞ VERİŞ YAPIP BORÇLANARAK ORTALIKTAN KAYBOLMUŞTUR SAHTE ADRES VE TELEFON BEYAN ETMİŞTİR AVUKATLARIM VASITASI İLE ULAŞTIĞIMDA İSE BORCUNU İNKAR ETMİŞTİR BU ŞAHSİYETSİZ ŞAHSI GÖREN VEYA TANIYAN VARSA BENİMLE İRTİBATA GEÇMELERİNİ RİCA EDERİM NEVZAT URAN BEKO BAYİİİ

gurbetci33

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

Bende buraya yeni uye oldum burayi ziyaret ederken o kadar
cok mutlu oluyordumki okuduklarimdan inan cok huzur buluyorum
o kadar cok esiklerim varmiski onlarin farkina vardim bu siteye
gireli sukur rabbimeki bunlari bana ogrenme firsati yakalatti
herkesin emegine saglik olsun rabbim hepinizden razi olsun
yuce mevlaya emanet olun kardeslerim ...

magarula

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cemalbudak.fullforums.com
vala işin gerçeği sitenizi kaynak göstererek alıntı yaptım onun için girdim bundan sonrada beğenirsem arasıra girmeye çalışırım hakkınızı helal edin ALLAH cc razı olsun

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
buradaki din kardeşliğinden insanların birbirlerine dua edebilmelerinden samimiyetten etkilendiğim için üye oldum...

hdem

Kayıtlı Kullanıcı
bilmediğimizi öğrenmek bildiğimizi paylaşmak

Nil_é

Kayıtlı Kullanıcı
Dinimiz hakkında bilgiler öğrenmek için siteye üye oldum.Çünkü çok düzenli ve epeyce bilgiler barındıran bir site.Ayrıca dua bölümündeki dua kardeşliği ve sammiyet benimde çok hoşuma gitti.

deryast

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,bu siteyi tesadüfi bulduM..sadece bulmak yetermi bilmiyoruM..

yatci

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.
Siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri caizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu web sitesinin oluşturulmasında emeği geçen,fikir üreten herkesten Allah(c.c.) razı olsun,sitemizin içeriği gerçekten çok zengin.Bizler de elimizden geldiğince bu içeriği daha da zenginleştirecek katkılarda bulunmaya çalışalım. Bu arada gülümsemeyi de unutmayalım :):):)

aynen katılıyorum

ysim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende tesaduf buldum üye oldum çok memmun kaldım konulardan hep okuyorum bilmediğimi öğreniyorum allah hepinizden razı olsun selam dua ile kalın

Y

YAGMURBEY

bilgilenmek ve paylaşmaktı

ALLAH a şükür bayağı bilgilendik site sayesinde

ama paylaşmak dersen pek değil..

site yönetimine teşekkür ederim ALLAH razı olsun..

G.BaLCı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgilenmek..Fırsat buldukça buradayım.

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

nurul-islam

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu siteye tesadüfen rastladım.Biraz gezindikten sonra sitenizin
faydalı aynı zaman da seviyeli bir site olduğunu anladım
Bilmediklerini öğrenmek bildiklerini paylaşmak
formatı çok hoşuma gitti.
gereksiz tartışmalar yerine hoş sohbetler yapılması çok güzel.
inşallah bu siteden çok faydalancam.

cancağzım

Kayıtlı Kullanıcı
BU SİTEYİ DENK GELE BULDMM AMA BENİ BU YOLA SÜRÜKLEYEN BİR SEVDİĞİM VAR İNŞ ONUN GİRŞİMLERİYLE DİNİMİ DAHA İÇTEN YAŞAMAYA Bİ NEBZE OLSA DA ÖĞRENMEYE ÇALIŞICAM İNŞ .... BU SİTENİN ADMİNLERİNE YAPICILARI KURUCULARI YADA HER KİMSE ALLAH BİN DEFA RAZI OLSUN... SELAMETLER gülümseyelim:)

ybk1988

Kayıtlı Kullanıcı
S.a ben de uzun zamandır kullanıyorum bu siteyi amacım güzel bilgiler edinmek ve bilgileri iş arkadaşlarıma da aktarıyorum gayet faydalı bir site herkesin emeğine sağlık...

Kamile

Kayıtlı Kullanıcı
bu siteye islam ile ilgili bilgiler edinmek için netten tesadüfen buldum ve bulduğum içinde çok mutlu ve huzuzrluyum siteyi kuranlardan Allah razı olsun. boş zamanlarımızı böyle sitelerde geçirmek daha huzur verici amacım sadece islami bilgilerimi geliştirmek.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt