Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

sevda gun gul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a aranızda olmak cok guzel...sayenızde bılmedıgım konularda bılgı sahıbı oldum.emegı gecen herkesten Allah razı olsun

baharsu

Kayıtlı Kullanıcı
S.A arkadaşlar ben yeni üyeyim daha.ne bilim üye oldum işte diğer saçma sitelerden daha yararlı olacığına inandığım için galiba ki umraım öyle olur

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Siteye girmekteki amacım:

Sitedeki tertemiz müminlerle birlik olabilmek ; Müminlerin içinde durmak.

guzel paylaşımları ile yeni birşeyler ögrenmek

Bildiğim güzel bir ilim varsa onu paylasmak

K.O.Z.A

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm..Ben açıkcası çok kere ziyeret ettim bu siteyi ve tabi diğerlerinide.. Sonunda bu sitenin diğerlerinden daha kaliteli ve doğru bilgiler içerdiğine karar verdim. Veee işte burdayım Allah razı olsun herkesdenn :)

turojan

Kayıtlı Kullanıcı
"Günü gününe denk olan zarardadır" Hadis-i Şerifini çoğumuz biliyoruzdur. Bu Hadis ışığında hareket etmektir amacım. Yararlı bilgiler öğrenmektir amacım. Salih kişilerle tanışmaktır amacım. Böylece Allah için konuşup Allah için susmaktır amacım. Vesselam :)

_çağla_

Kayıtlı Kullanıcı
bu siteye aynı düşünceleri ve fikirleri paylaşan insanlarla bir arada olmak için üye oldum,merak ettiğim konuyu araştırırken bu sayfaya denk geldim ve neredeyse hepinizin söze allahın selamıyla başlaması beni çok etkiledi.sizin de dediğiniz gibi boş vakit geçirip geyik yapacağımıza faydalı konular konuşup bilgilendirir ve bilgileniriz.unutmadan gülmeyi de unutmayalım :)

gizlibahçem

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, ben de daha yeni üye oldum sitenize, neden üye oldum, şuan o kadar karışık bir durumdayım ki, çünkü bu yaşıma kadar doğru düzgün birşey bilmiyormuşum cahilmişim, içimden geçen sorulara cevap ararken sitenize denk geldim. Aradığım hemen her soruya bir cevap var...ve ben sizlerinde desteği ve yardımıyla kulluk görevlerimi tamamen öğrenip buna göre yaşayabilmeyi istiyorum. Bu zamana kadar hep bahanem vardı; yok okul, yok iş... Derken günler geçiyor ömür bitiyor. Ve biz yaşlanınca aklımız başımıza geliyo çünkü ölüm yaklaşıyo hesap günü geliyo korku sarıyo bedenleri, bende çok geç kalmadan dinimi yaşamayı istiyorum. Inşallah sizlerde bana yardımcı olursunuz

.aMine

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..
ben internette zamanimi iyi degerlendirmiyordum.. facebook, msn ve youtube gibi sitelerdeydim. ama yaklasik bir ay önce internette daha cok dinim hakkinda birseylere bakiyordum. sonra fark ettimki, bilmedigim cok sey varmis ve hatta daha kötüsü bildigim seyleride unutmusum. dinim hakkinda daha cok sey ögrenebilmek icin, üye olabilecegim dogru dürüst bir site aradim ve bu siteye üye olmaya karar verdim. ve üye oldugumdan beri sürekli bu sitedeyim, gercekten cok güzel bilgiler var. ve emegi gecen herkesten ALLAHIM razı olsun.

eee87

Kayıtlı Kullanıcı
islama uygun yaşayan kişilerle sohbet etmek.

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
ben burda olmaktan çok mutluyum sadece forumda değil portalda da çokça zaman geçiriyorum içerikten memnunum faydalı olduğunu düşündüğümden burdayım .

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımda bulunmak ve paylaşımda bulunan güzel insanların paylaşımlarından faydalanmak için buradayım..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum

ben yıllar önce:)kafamdaki soruların yanıtlarını bulmak için girdim

sadece soru sordum

ve yanıtını bekledim

ama ne yazık ki cevaplar bana yeterli gelmedi

açıkcası cevapları halen bulmuş değilim

sonra öğrenmeye başladım

sonrada paylaşmaya

hayırlı geceler olsun

gülnisa

cade

Kayıtlı Kullanıcı
ben zaten sitede kimse olmadığı için girmiyorum bile..

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Benım girme sebebimde kafam dagılsın dedim sadece :) ama nelerle karşılaştım :)

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
daha fazla bilgi almak ve bu aldığımız bilgileri baskaları ile paylasmak dediğiniiz gibi:))

GullereTutkun

Kayıtlı Kullanıcı
Cokdan yazan olmamis ya ben yeni üye olduguma göre ben yazayim. Sabah kalkinca bilgisayari aliskanlik oldu aciyorum hic degilse güzel bir sitede zaman gecireyim bilgileneyim bilgileri okuyayim . Güzel bir site emegi gecen herkesden Allahim razi olsun . Sanirim ben cok faydalnacagim bu siteden INSALLAH.
Selam ve dua ile kardeslerim
..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt