Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (2 Kullanıcı)

Zerynthia

Kayıtlı Kullanıcı
Ben siteyi salavat araken buldum. Çok güzel salavatlar buldum burada. İnançlarımı derinleştirmek ve daha da güçlü bir hale getirmek için giriyorum. İnşallah iyi bir kul olmayı nasip eder Allah.

Sevgilerimle.

Nurican34

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kelamı nın olduğu heryer güzeldir.. mübarek kişilerle muhabbet için Allah rızası güden paylaşımlar için buraya giriyorum ..

Kaside

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum, Foruma yeni üye 0ldum tek Amacım yazmak.....!
Okuduklarımı, öğrendiklerimi Mümin kardeşlerimle paylaşmaktır...
Saygılar...

beyazkus58

Yasaklı Kullanıcı
Ben bu siteye sunun icin girmek istedim:Ben bir Haci olarak,Kuran ve Hadislere fakif biri olarak bildiklerimi Din kardeslerimle paylasmaya,Kulaktan duyulan Fikirlerin Kuran ve Hadis isiginda aydinlanmasi gayesiyle,Dogrulara hizmet icin girdim.Isvicreden Tüm Inananlara Rabbin selamiyla.

beyazkus58

Yasaklı Kullanıcı
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.
Siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri caizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu web sitesinin oluşturulmasında emeği geçen,fikir üreten herkesten Allah(c.c.) razı olsun,sitemizin içeriği gerçekten çok zengin.Bizler de elimizden geldiğince bu içeriği daha da zenginleştirecek katkılarda bulunmaya çalışalım. Bu arada gülümsemeyi de unutmayalım :):):)

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu faydalı siteyi ziyaret ediyorsunuz ?

Selamün Aleyküm Degerli Müslüm ve Mü`minler. Hepimiz bir arayis icinde oldugumuz kesin,Arayan Mevlasinida bulur,Tabir Caizse Belasinida bulur.Umudun Herkesin Bela degil,MEVLASINI bulma arayisi olur.
Yüce Peygamberimiz söyle buyurmudugunu Imam Rabbani Mektubat 4 de beyan etmektedir.
Ummetimin Insanlarinin üzerine öyle bir Zaman gelecek Zenginleri Hacca seyahat icin giderler,Orta durumda olanlar Ticaret icin gidecekler,Kuràni kerime Vakiflar( Hoca Taifesi) Riya icin gidecekler,Fukaralarda buraya Dilenmek icin gidecekler. Bu günlerde Hacda olanlar belki bu duruma sahitler,özel Firmalarla 10 ve ya daha yukarisi Dolar veya Euroya 15 günlük hacilar,Lüks Mekanlarda 5 Yildizli Hotellerde haci olurken,Hacdan Altin,Inci gibi degerli seyleri getirip satanlarin oldugunu kimse inkar etmemektedir,Riya Konusuna deginmek istemiyorum,Dünyada göremediginiz kadar dilenciyide Hacda görmeniz mümkün.Kalin Selametce.

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
bir müslümanın başka bir müslüman kardeşini tanımadan hiçbir beklentide dua etmesi o kadar güzel bir duygu ki ben burda dualarda tek yürek olmayı sıkıntıda olan kardeşimiz için elbirliği ile dua edildiğini görünce o kadar çok mutlu oldum ki bu sitede daimi olmama vesile oldu

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
ben kardesımın tavsıyesıyle gırdım basta sıteye ama cok acamsamda acabıldıgım gunlerde zamanın nasıl gectını anlayamıyorum huzur buluyorum kafam bı sure dunyadakı sorunlardan uzaklasıyo konular yenı seyler orenmemı saglıyo konu nezamn acılmıs bılmıyorum ama yenı gordum yorm yapmak ıstedım:)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Benim bu siteye girmemdeki amaç insanlara daha faydalı bilgiler vermek,dinimi öğrenmek ve herkese dini anlatabilmektir.

Site gerçekten çok güzel bi site sayesinde bilmediğim konuları öğrenmiş oldum.

Allah bu siteyi yapandan razı olsun

Allaha emanet olun

Selam ve dua ile...

mürtap

Kayıtlı Kullanıcı
2007de üye olmuşum ama nerdeyse hiç yazmadan bi daha uğramamışım foruma..
yeni keşfediyorum forumu ilk girşim bile diyebilirim.
amacım dini bilgi transferi :)

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
yaa bu sayfaya daha yeni bir kaç gndür geldm fakat braz yabancıyım yaa onun için braz cnm sıkıldı neler yapablrm blmym nasıl kullnlr bide bn 18 yasındayım öğrenciyimmm

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
ben akıl danışıyorum çünkü ruh halim bozuk birazz

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
ben akıl danışıyorum çünkü ruh halim bozuk birazz

akıl dansman normal canım akkılı ınsan baskasının aklını kulanabılendr ne guzel sorysun orenyosun bende yenı sayılırım kullandıkca alısırsın lıse orencısımsn merk etım

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım lise 2 açıktan okuyorum pskoloji okuyorum ama çok zor bu arada bu sayfada nasıl muahhbet edeceğiz ben muhabbet edecek abla istiyorum veya arkadaş

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım lise 2 açıktan okuyorum pskoloji okuyorum ama çok zor bu arada bu sayfada nasıl muahhbet edeceğiz ben muhabbet edecek abla istiyorum veya arkadaş

acıktan okuyosun ne guzel ıste bende yazılmayı dusunyorum ınsALLAH sorun cıkmazsa kaytlsrı kacırmıcam bu sefer bana arkadasta olursun ben sana abla da olurum canım burda ancak bukadr muhabet edebılırsn yanı ALLAHA emanet ol

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
canım bekar degılım feys kulanmıyorum ama meıl adresını aldım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt