Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SOKAKTAN MEKTUP VAR (1 Kullanıcı)

SOKAKTAN MEKTUP VAR

• EVET OLABİLİR.

Oylama: 0 0.0%
  • HAYIR OLAMAZ.

• HİÇ Bİ FİKRİM YOK

• ABD DEN HERŞEY BEKLENİR

• HİÇ BİRİ

• Kullanılan toplam oy
    0

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a can kardeşim,
bu ne kadar güzel bir paylaşım,herzaman ki gibi tabii.
eline sağlık.
ALLAH razı olsun,selametle.

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Gece bu! Karanlığın kucağında uzayıp giden yollarda bulursunuz kendinizi bir ara. Önce rüzgâr eser, insanı sersemleten mayhoş kokular etrafa yayılır. Gönül açar ellerini ve kucaklar, hasret yüklü hatıralardan arta kalan pişmanlıkları. Ve ebedî saadete susamış bir ruhla, tozlu yollarda çamur kokan ayaklardan sıyrılıp huzur sesini duyarak ilerler. Meydanın dâim misafiri güvercinler ve kıyılarda söyleşen, bin bir umutla sabahı bekleyen martılarla tanışır. Denizin ortasına düşecek şükür çığlıklarını bir şarkı tadında dinlemenin hazzıyla, zamanı damla damla içinde yaşar. “Daha dün” söyleminin kekremsi tadını geride bırakarak, “Haydi Abbas, vakit tamam” edasını takınıp naif bir hasret bırakır süveydasına....

çok güzel bir paylaşım teşekkürler..

ben teşekkür ederim beğendiğiniz için

kubraa

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzeldi...Allah(c.c) ebeden razı olsun

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm gönlü latif ablam..
Rabbimiz c.c razı olsun inşallah..Çok güzel bir paylaşımdı..Allah c.c razı olsun..Hayatın künyesini ne de güzel anlatıyor..Emeğinize ve güzel yüreğinize sağlık olsun inşallah.. Hayat öylesine karışık şekillere sahiptir ki, kendisini düzeltebilmemiz için bizlere yardımcı araçlar da vermiştir.Hayatın da pergelleri, gönyeleri, cetvelleri var:)..Çukurunda cetvel, engebesinde pergel kullanırsak, hayatın açılarını hiçbir zaman tutturamayız..Rahman c.c, hayat yolunda yokuşlarla karşılaştırmasın bizleri inşallah..Kıymetli anneanneme Selamlarımı söyleyiniz inşallah ablacım..En Emin'e emanetimsiniz..Baki dualar ve muhabbetle..

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
s.a can kardeşim,
bu ne kadar güzel bir paylaşım,herzaman ki gibi tabii.
eline sağlık.
ALLAH razı olsun,selametle.

Aleykümselam güzel kardeşim ALLAH c.c. sizden de razı olsun...
teşekkür ederim inanın sizin paylaşımlarınızda öyle...hayırlı cumalar
selametle...

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamün Aleyküm gönlü latif ablam..
Rabbimiz c.c razı olsun inşallah..Çok güzel bir paylaşımdı..Allah c.c razı olsun..Hayatın künyesini ne de güzel anlatıyor..Emeğinize ve güzel yüreğinize sağlık olsun inşallah.. Hayat öylesine karışık şekillere sahiptir ki, kendisini düzeltebilmemiz için bizlere yardımcı araçlar da vermiştir.Hayatın da pergelleri, gönyeleri, cetvelleri var:)..Çukurunda cetvel, engebesinde pergel kullanırsak, hayatın açılarını hiçbir zaman tutturamayız..Rahman c.c, hayat yolunda yokuşlarla karşılaştırmasın bizleri inşallah..Kıymetli anneanneme Selamlarımı söyleyiniz inşallah ablacım..En Emin'e emanetimsiniz..Baki dualar ve muhabbetle..

Aleykümselam kalbi güzel canım kardeşim ALLAH c.c. sizden de razı olsun...
emeğine , yüreğine sağlık çok teşekkür ederim bu her zaman ki gibi olan güzel yorumun için...MAŞALLAH...:a35:
AMİN...AMİN...AMİN...selamınızı ilettim canım kardeşim
Anneannenizinde size selamı vardı dualarımda canım kızım diyor...isminizin geçmediği pek nadir :a26: ALLAH c.c. emanet olun...
selam ve dua ile...hayırlı cumalar...

sercanABİ

Kayıtlı Kullanıcı
Yalnızlık Üzerine

Yalnızlık Üzerine

Yalnızlık Üzerine

Yalnızlık üzerine yazılan notların yalnızlığı kadar yalnız bir güftede buldum onu . Tıpkı Zagreb radyosunun cızırtılı nameleri gibi gönlüme bir yara çaldı aniden.

Ne ey “yalnızlığın bekçisi”, paylaş benimle umutlarını diyebildim ne de karanlıklarımı hain gökyüzüne saçabildim alabildiğince.

Artık yalnızlığımla bile yalnız değilim…

inadına bir kır ata binmiş karanlıklar prensi gibi ay yüzlü prensesi kurtarmaya uğraşıyorum. Prensesin yazgısı kurbağa prense olsa da ben hala yalnızlığıma inat tutunacak bir dal arıyorum. Umutların çetrefilleştiği ve hep kayıpların haneme yazıldığı o karanlık akşamın batışında yeni bir sabahı beklerken yüreğimle bir başıma, kan damlıyor göz yaşlarımdan ve ben ağlıyorum.

Karanlıklar prensinin bile karanlık da olsa gözyaşlarının olduğunu bilmeyen ve dahi bilemeyen ay yüzlüye rağmen ağlıyorum…

ne kırk başlı ejderin kaf dağının ardından bakan yüzü korkutuyor beni ne de bir anka kuşunun peşine düşmüş olan benliğim.

“Yalnızlığın kalesinde “ kalan esir bir kara prensin hala esir edilemeyen düşlerinde yalnızlığı korkutuyor, hançer olup gözyaşlarıma bulanınca.

sen ey “yalnızlığımın katili”, bırak beni, bırak ki yalnızlığımın kırıklarında dolaşayım elimde siyah bir ayna ile.yoksun, yokluğun yalnızlık bana… varsın, varlığın yalnızlık kokuyor buram buram… varlığında kayboluşların tebessümü,

gömülüyorum yalnızlığımın mabedine.

mendilini o kaldırımda bıraktığın gün karanlık bir gölge gibi peşindeyken gökyüzüme çarpan benliğine

bağlılığım ne kadar sürecek böyle.

Bir kara prensin kara yazgısının kapladığı yalnızlık, bir gül yüzlü prensesin berrak aynasından yansıyan mutluluk tablolarının oyuncağı olmaya başlamışken bırak beni de gideyim gökyüzündeki parıltılarımı gömdüğüm düşlerimin yalan dünyasına.

Ey “gül yüzlü güzel” ne yalnızlığımı benimle paylaşacak kadar mağrur ne de “yalnız rıhtımıma” yanaşacak kadar yüreklisin. Kurbağa prensinin peşinde çıkmış olduğun yolculukta bir kara gölgeyi geçemeyen beni bir kelebeğin kanadına bırak usulca,

bırak ki siyah bir nokta olarak da olsa bir günlük ömrü doyasıya yaşayayım kelebek kanadındaki yalansız dünyada.

“hançerin bağrımda”

artık ne yalnızlığımın hükmü kaldı, ne de aynaların…

ve “yalnızlık” kara prensin kelepçelendiği kalede ki gün be gün özgürleşen kurbağa prensin hikayesinin yazıldığı yalan dünyanın ay yüzlü prenseslerinin hissedemeyeceği göz yaşlarımı batırdığım hançerin bir diğer adı …

Tevfik YAZICILAR Tevfik YAZICILAR'ın Kişisel Sitesi

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
Silinmiş camlarda yağmurlar kayıp. Aradığım nice anı yok, kayıp. Hafızamın körlüğü değil bu... Bu anlamadığım ve bile bile karşı koymadığım bir ayıp. Korku mudur, değil. Sade yorgunluk. Belki tuhaf bir olgunluk.

selamün aleyküm emeyine sağlık kardeş çok güzeldi ALLAH CC razı olsun

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Silinmiş camlarda yağmurlar kayıp. Aradığım nice anı yok, kayıp. Hafızamın körlüğü değil bu... Bu anlamadığım ve bile bile karşı koymadığım bir ayıp. Korku mudur, değil. Sade yorgunluk. Belki tuhaf bir olgunluk.

selamün aleyküm emeyine sağlık kardeş çok güzeldi ALLAH CC razı olsun

Aleykümselam ablacım ALLAH c.c. sizden de razı olsun
teşekkür ederim...selam ve dua ile...

tuana001

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

sevmek hayırlı olanı buldugun zaman anlam kazanır hayırlı olanı rabbiminde sevdigini buldugun zaman tatlanırr...

efra

Kayıtlı Kullanıcı
ne yaptın kardeşim sen nasıl bir paylaşım bu böyle:(:(

_-yolcu-_

Kayıtlı Kullanıcı
sonra nolmuş kız yaşıyormuymuş hala yoksa ölmüş mü

vallahi merak ettim ya
:a35::a35:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt