Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SURİYELİ

Kayıtlı Kullanıcı
Yazdiklarinizdan Sizi Tanimiş Kadar Oldum Sizde Allaha Emanet Olun

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı
.

.

S.A..Ben Elif 23 yaşındayım aslen rizeliyim ama ıstanbulda yasıyorum.Eczacı teskniyenıyım.Uzun zamandır sıteye üyeyım ve burdan çok şey ögrendım ve senınde çok şey ögrenecıgıne inanıyorum yanı dogru bır yere gelmışsın kardeş.Hayırlı olur inşallah üyeligin:).RABBİME EMANETSİN.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm,Adım talip,yaş 49,Evli-Üç kızım-Bir oğlum var.En büyük kızım Hafız oldu bu yıl,ikinci kızım o da Elhamdülillah (Yarım) Hafız,Üç numara 8. ufaklık da 2. sınıftalar.B.Evler/İST.Şu an Çalışmıyorum-Emekliyim
Dedeliğe az kaldığı doğru muymuş? Selam ve dua ile...

ve aleyna aleyküm selam Talip Amcam. MaşaAllah, subhanAllah.. ne mutlu size.. Rabbim razı olsun sizden inşaAllah

Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kim Kur'an'ı okur, ezberler, helal kıldığı şeyi helal kabul eder, haram kıldığı şeyi de haram kabul ederse Allah, o kimseyi cennete koyar. Ayrıca hepsine cehennem şart olmuş bulunan aliesinden on kişiye şefaatçi kılınır."

Çok imreniyorum hafız kardeşlerimize..Rabbim c.c onlardan da, onları yetiştirenlerden de razı olsun. selam ve baki dualar ile..Allah'a emanet olun.

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..

ben istanbuldan yasemin

24 yaşındayım,

bir tesettür firmasında danışmanlık yapıyorum....

esma_1987

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

Selamun Aleyküm

Ben Esma_1987 20 Yaşindayim Kahramanmaraşliyim
Allah'in Izniyle Kur'an Kursu öğreticisiyim
K.maraş/afşinde Oturuyorum Ama
K.maraş/elbistanliyim
YENİ ÜYE OLDUM ARKADAŞIM SAYESİNDE
ALLAH ONDAN RAZI OLSUN

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende ebru 19yaşındayım işletme okuyorm bu sene açıktan boş durmamak için,ing dersleri alıyorum ve öss'ye hazırlanıyorum.Bu sene inat edip kendim çalışıp Kur'an okumayı öğrendim.Bu siteyi başka bir konuda araştırma yaparken buldum ama tesadüf demiyorum buna çünkü bu sitenin karşıma çıkması her zaman ki gibi Rabbimin açtığı yeni bir kapıydı ve ben kovulmadığım müddetçe bu kapıyı kapatmayı düşünmüyorum.
Tanıştığıma memnun oldum:)
Rabbime emanet olun...
aleyküm selam Allah zihin açıklıgı versin azmin ne kadar güzel selametle..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Esma_1987 20 Yaşindayim Kahramanmaraşliyim
Allah'in Izniyle Kur'an Kursu öğreticisiyim
K.maraş/afşinde Oturuyorum Ama
K.maraş/elbistanliyim
YENİ ÜYE OLDUM ARKADAŞIM SAYESİNDE
ALLAH ONDAN RAZI OLSUN
aleykümselam ne mutlu ablcım sana Allah kalbine göre versin

zerdali

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.TUBA KARDEŞİM İSTANBUL'DA YAŞIYORUM.BİRÇOK SEBEBTEN DOLAYI OKUYAMADIM OKUMAYI ÇOK İSTEDİĞİMDEN ÇOK UĞRAŞARAK İMAM HATİBİ DIŞARDAN SINAVLARA GİREREK BİTİRDİM DEVAMINI GETİREMEDİM ŞU AN EVLİ E İKİ ERKEK ÇOCUK ANNESİYİM ONLARI GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE OKUTMAK HAYIRLI VE FAYDALI İNSAN OLARAK YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ İNŞ...A.E.O...:H:H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.TUBA KARDEŞİM İSTANBUL'DA YAŞIYORUM.BİRÇOK SEBEBTEN DOLAYI OKUYAMADIM OKUMAYI ÇOK İSTEDİĞİMDEN ÇOK UĞRAŞARAK İMAM HATİBİ DIŞARDAN SINAVLARA GİREREK BİTİRDİM DEVAMINI GETİREMEDİM ŞU AN EVLİ E İKİ ERKEK ÇOCUK ANNESİYİM ONLARI GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE OKUTMAK HAYIRLI VE FAYDALI İNSAN OLARAK YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ İNŞ...A.E.O...:H:H
aleyküm selam ablam herşeyin hayırlısı Rabbim evlatlarına hayırlı uzun ömürler nasip eylesin Allah'a emanet ol

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.A..Ben Elif 23 yaşındayım aslen rizeliyim ama ıstanbulda yasıyorum.Eczacı teskniyenıyım.Uzun zamandır sıteye üyeyım ve burdan çok şey ögrendım ve senınde çok şey ögrenecıgıne inanıyorum yanı dogru bır yere gelmışsın kardeş.Hayırlı olur inşallah üyeligin:).RABBİME EMANETSİN.
ve aleyküm selam

espos

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Ben Seyit ,26 Yaşinda Harita Mühendisiyim

espos

Kayıtlı Kullanıcı
Tuba Birde Soyadinmi Güner Benim Soyadim Güner Olduğu Için Sordum

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlemizden razı olsun hakkında hayırlısını versin inşaallah seni güzel yeryerde bilmek isteriz

imported_ebru_

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben Ebru 32 yaşındayım . 2 çocuk annesiyim. İstanbul da yaşıyorum. Çalışıyorum. Bu siteyi de işyerinde iken takip edebiliyorum. Zaman buldukça. Selamlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt