Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm Bende ADNAN 20 Yaşındayım Muhasebeciyim ANKARALIYIM ANKARA ALTINDAĞ ' da ikamet etmekteyim .. Sizlerle Bu Sitede Olmaktan çok mutluyum

BU DÜNYANIN İSTEMEM SARAYINI,SIKILIRIM TAHTINDAN
AYAKLARIMIZ ALTINDAN AKAN IRMAKLARINI İSTERİM ALLAHTAN

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
S.A BENDE KENDİMİ TANITAYIM.28 YAŞINDA SAMSUNLU OLUP İSTANBULDA İKAMET EDEN ,EVLİ VE BİR YAŞINDA CANINDAN ÇOK SEVDİĞİ BİR KIZI OLAN EV HANIMIYIM.BAŞÖRTÜ MADURLARINDAN OLUP KENDİNİ GELİŞTİRİP ETRAFADA ELİNDEN GELDİĞİ KADAR TEBLİĞ GÖREVİNİ YAPAN BİR İNSANIM...SELAM VE DUA İLE.

kakule

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel sizleri tanımak samsunlu arkadaşlar bende samsunluyum bursalıyımda aynı zmanda selametle kalın

yames

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleykum.adım arzu ben diyarbakırlıyım.28 yaşındayım fırat üniversitesinde doktora yapıyor aynı zamanda öğretmenlik yapıyorum.coğrafyacıyım.bu sitede olmaktan çok mutluyum
allaha emanet olun hepiniz

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
HOŞGELDİNİZ SEVGİLİ SAMSUNLU HEMŞEHRİLERİM VE DİĞER TÜM KARDEŞLERİM BENDE ABLANIZ HAVVA SAMSUNLUYUM 15 YILLIK EVLİYİM İKİ OĞLUM VAR 12 VE10 YAŞLARINDA .. VAKTİMİN ÇOĞUNU ONLAR ALIYOR ZATEN. AMA SOHBETLERE KATILIYORUM VE SADECE SABAHIN BU SAATLERİNDE AKŞAM SAATLERİNDE BU SİTEYE GİRİYORUM ÇOCUKLARDAN ANCAK FIRSAT BULUYORUM ÇÜNKÜ. ONLAR DA DERSLERİ BİTİNCE BU SİTEDELER. BİZ AİLECE İSLAMİYET.GENKOLİK OLDUK YANİ... HEPİNİZ İLE TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM DOSTLUĞUMUZ BAKİ DUALARIMIZ DAİM OLSUN İNŞAALLAH(AMİİİN)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Kardeşlerim bende Orhan 30 yaşında yım evli ve bir çocuk babasıyım
aslen Giesunlu İstanbulda yaşıyorum Elektronik teknikeriyim zaman buldukca sizlerlen beraber olmaya çalışıyorum hepinize selam ve dua ile a.e.o

nev50

Kayıtlı Kullanıcı
tanışma

tanışma

hoşgeldin selamlar nevşehirden nev50 bende yeni üye oldum

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
okulu bıraktıgına üzüldüm herşeyin hayırlısı kendini tanıttıgın için sagol Allh'a emanet ol

neval

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm Tuba kardeşim.ismim Neval,İstanbul'dan katılıyorum,30 yaşındayım,çeşitli sebeplerden dolayı ailem beni okutmadı orta okulu dışardan okudum şuanda da liseyi dışardan bitirmeye çalışıyorum.muhasebe işinde çalışıyorum.Bu siteye 2006 da üye oldum bulmam tesadüf oldu.Hayatımdaki en önemli tesadüftü sitemiz ve saygı değer kardeşlerim vesilesiyle hakikat yoluna daha çabuk ulaştığıma inanıyorum.arayış içinde hakikat yolunu bulmaya çalışıyorum,sitemizin en büyük desteği gerçek kaynaklar ve sağlam amaç üzerine kurulmuş olması.Bilhassa Aliye kardeşime sormak isterim istanbul'da kuranu kerim dersi ,sohbet ve konferans veren yerleri biliyorsa adreslerini bir şekilde almak isterim.Yüce ALLAH (c.c.) yar ve yardımcınız olsun...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm Tuba kardeşim.ismim Neval,İstanbul'dan katılıyorum,30 yaşındayım,çeşitli sebeplerden dolayı ailem beni okutmadı orta okulu dışardan okudum şuanda da liseyi dışardan bitirmeye çalışıyorum.muhasebe işinde çalışıyorum.Bu siteye 2006 da üye oldum bulmam tesadüf oldu.Hayatımdaki en önemli tesadüftü sitemiz ve saygı değer kardeşlerim vesilesiyle hakikat yoluna daha çabuk ulaştığıma inanıyorum.arayış içinde hakikat yolunu bulmaya çalışıyorum,sitemizin en büyük desteği gerçek kaynaklar ve sağlam amaç üzerine kurulmuş olması.Bilhassa Aliye kardeşime sormak isterim istanbul'da kuranu kerim dersi ,sohbet ve konferans veren yerleri biliyorsa adreslerini bir şekilde almak isterim.Yüce ALLAH (c.c.) yar ve yardımcınız olsun...

aleyna ve aleyküm selam..teşekkür ederim öncelikle. yalnız ben İstanbul'daki Kur'an kursları hakkında bilgi sahibi değilim. istanbula birkaç kez gelmiştim ancak konferans ve sohbetlere katılmamıştım. kısa süreli ziyaretlerdi. izmirdeki yerler hakkında bilgi verebilirim size.. kısmen ankara hakkında da.. ankarada da bulunmuştum, birkaç konferansa katılmıştım..istanbuldan olan üye kardeşlerimiz ve büyüklerimiz yardımcı olabilirler inşallah..bu konuda bilgi sahibi değilim, yardımcı olamadım size İstanbul konusunda.. hakkınızı helal edin inşallah. selam ve dua ile. Allah'a emanet olunuz.

nako38

Kayıtlı Kullanıcı
kayseriliyim

kayseriliyim

bende kayseriliyim 18 yaşına yeni girdim.şuanda teknikerim 2 yıllık inşaat bölümünde okuyorum...RABBİM hepimizin yardımcı olsun
selam ve dua ile...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam nevaal ablacım kendini tanıttıgın için teşekkür ediyorum tanıdıgıma memnun oldum Allah'a emnet ol

C

CMS27

Cümleten Selamun Aleyküm Ben Izninzle Birşey Söylemek Istiyorum Burda Birbiimizi Tanimiyor Yaş Gurubumuzu Bilmedigimizden Hitap Ederkende Zorluk çekiyoruz Bu Yüzden Eğer Bir Sakincasi Yoksa Site Kardeşlerimi Biraz Tanimak Istiyorum Teşekkür Ederim[/quote S.A BEN G.ANTEPDEN TRIKO IMALATI ILE ILGILENIYORUM TRIKO DESENCILIK VE ORGU ISLERINE BAKIYORUM

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm,Adım talip,yaş 49,Evli-Üç kızım-Bir oğlum var.En büyük kızım Hafız oldu bu yıl,ikinci kızım o da Elhamdülillah (Yarım) Hafız,Üç numara 8. ufaklık da 2. sınıftalar.B.Evler/İST.Şu an Çalışmıyorum-Emekliyim
Dedeliğe az kaldığı doğru muymuş? Selam ve dua ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt