Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı

yasemennnn

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kızlar ben yasemin istanbuldan katılıyorum 3,5 yıllık evliyim henüz çocuğum yok rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olacak inşallahh selam ve dua ile
ALLAH a emanet olun

sabihanur

Kayıtlı Kullanıcı
sabihanur ablacım ben ankarada oturuyorum manisada değil ama bu siteden başka arkadaşlarlada msn de görüşüyorum msn adresin varsa internetten görüşmek isterim sağolasın mesajıma cevap yazdığın için allaha emanet ol

KUSURA BAKMA KARDEŞİM YA BEN MSJ INI YENİ GÖRDÜM DAHA TAM ANLAMIYLA ÖĞRENEMEDİM BİLGİSAYAR KULLANMAYI ANCA ÖĞRENECEM BEN CEVAP GELİNCE MANİSA LI ZANNETTİM SENİ AMA NE FARKEDER HEPİMİZ DİN KARDEŞİYİZ SONUÇTA DİMİ AMA MNS ADRESİM VAR TABİKİDE GÖRÜŞMEYİ TANIŞMAYI İSTERİM AMA NASIL OLACAK BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM CANIM ALLAH AEMANETSİN

nisayyasin

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşlerim,abilerim,ablalarım Allah'ın selamı hepinizin üzerinize olsun. Allah hepimize sağlık,sıhhat,saadet,huzur eylesin. bu şekilde giriş yaptım çünkü çok duygulandım. herkes kendini bir şekilde tanıtmış,selamlamış,dua etmiş,deyim yerindeyse aile olmuşlar. elbette her büyük ailede bir çürük elma çıkar önemli olan o çürük elmayı değerlendirmektir, çöpe atmak değildir. (bu düşüncem burada istismarda bulunmaya çalışanlaradır.) bende bu büyük aileye yeni katıldım ve çok da iyi yaptığıma inanmaya başladım.Allah bu siteyi bana öneren arkadaştan razı olsun,cümlemizden razı olsun. kendimi de izninizle tanıtayım. 1986 burdur-bucak doğumluyum . memleketimin en güzel şehri olan :)ANTALYA'da 22 senedir yaşıyorum. sivil havacılıkta çalışıyorum aynı zamanda anadolu üniv. işletme fakültesi 4.sınıfım. inş bu sene mezun olacağım. Allah'ın izniyle. hepimiz ALLAH'A emanet olalım. saygılarımla.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşlerim,abilerim,ablalarım Allah'ın selamı hepinizin üzerinize olsun. Allah hepimize sağlık,sıhhat,saadet,huzur eylesin. bu şekilde giriş yaptım çünkü çok duygulandım. herkes kendini bir şekilde tanıtmış,selamlamış,dua etmiş,deyim yerindeyse aile olmuşlar. elbette her büyük ailede bir çürük elma çıkar önemli olan o çürük elmayı değerlendirmektir, çöpe atmak değildir. (bu düşüncem burada istismarda bulunmaya çalışanlaradır.) bende bu büyük aileye yeni katıldım ve çok da iyi yaptığıma inanmaya başladım.Allah bu siteyi bana öneren arkadaştan razı olsun,cümlemizden razı olsun. kendimi de izninizle tanıtayım. 1986 burdur-bucak doğumluyum . memleketimin en güzel şehri olan :)ANTALYA'da 22 senedir yaşıyorum. sivil havacılıkta çalışıyorum aynı zamanda anadolu üniv. işletme fakültesi 4.sınıfım. inş bu sene mezun olacağım. Allah'ın izniyle. hepimiz ALLAH'A emanet olalım. saygılarımla.
esselamun aleyküm kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun daim olsun inşaallah
ailemize hoşgeldiniz
selam ve dua ile kalınız

kürşat_03

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm Bende 20 yaşındayım Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunuyum şuandada Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ikinci sınıf öğrencisiyim...Ayrıca Afyonluyum...E.E.E.O.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleküm tuğbacım ben elenaz 21 yasındayım lise mezunuyum ewdeyim çalışmıyorum ilgin için sağol a.e.o

derman irem

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar ben irem konyalıyım ve anadolu imam hatip lisesi mezunuyum...suan aö sosyal hizmetler 2. sınıf ögrencisiyim RABBİM nasip ederse bu sene mısırda egitimime devam edecegim... Dualarda buluşmak dilegiyle...

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoç geldin o kadar uzaklara gidiyosun ha

emsal-i nur

Kayıtlı Kullanıcı
S.a bende batmandan.. imam hatip mezunuyum .5 aydır hafızlığa başladım.19 yaşındayım

elisa__

Kayıtlı Kullanıcı
ismim fatma afyonluyum sağlık memuruyum işim gereği ardahandayım.24 yaşındayım...hepinizi tanıdıgıma memnun oldum

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm..zeynep ben.20 yaşındayım.aslen MARAŞ lıyım ama 7 yıldır hatayda yaşıyorum..üniverstede okuyorum.memnun oldum :)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
selamunaleykum tuba kardeşim.
uzun süredir sitedeyim ama beni tanımayanlar var diye yazayım dedim.
antalya-kumlucalıyım ...ismim ayşe
DOMATES ve diğer sebzelerin yetiştiği bu şirin ilçemizde yaşıyorum okul zamanı hariç :)

afyon kocatepe üniversitesi konaklama işletmeciliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.
geçen dönem ingilizce hazırlık okudum iki ay sonra bölümüme geçeceğim inşAllah.
lisede de turizm bölümü okudum. 5 yıldır turizm sektöründeyim.
yaşım 19. bi kız kardeşim var o da sitemizde; Umut_Yolcusu :)
o da çocuk gelişimi bölümü 3.sınıf öğrencisi lisede.
selam ve dua ile kalasınız.....:H

Habis90

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm din kardeşlerim.Ben Habibe konyalıyım.18 yaşındayım beni bu siteyle tanıştıran rabbime şükürler olsun.Dua ve Muhabbetle...:a35:

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Esselamü aleyküm din kardeşlerim.Ben Habibe konyalıyım.18 yaşındayım beni bu siteyle tanıştıran rabbime şükürler olsun.Dua ve Muhabbetle...:a35:
vealeykumselam güzel kardeşim. B)
hoşgeldiniz. hayırlara vesile olsun üyeliğiniz İNŞALLAH
selametle...:H

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
ben bursadan hilal
14 yaşındayım bursalıyım...
Müslümanım:D(site kardeşlerim gibi)
başka bir şey yok sanırım...
rabbime emanetsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt