Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayrahan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum,Admin Ersanve 27 yasindayim.yalovaliyim ve hollandada ikamet ediyorum. Evliyim ve buyuk bir supermarket sirketinde bilgisayar teknisyeni olarak calisiyorum
Allaha emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm,Adım talip,yaş 49,Evli-Üç kızım-Bir oğlum var.En büyük kızım Hafız oldu bu yıl,ikinci kızım o da Elhamdülillah (Yarım) Hafız,Üç numara 8. ufaklık da 2. sınıftalar.B.Evler/İST.Şu an Çalışmıyorum-Emekliyim
Dedeliğe az kaldığı doğru muymuş? Selam ve dua ile...
aleyküm selam talip amca Allah'a emanet ol

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum,Admin Ersanve 27 yasindayim.yalovaliyim ve hollandada ikamet ediyorum. Evliyim ve buyuk bir supermarket sirketinde bilgisayar teknisyeni olarak calisiyorum
Allaha emanet olun
aleykümselam kayra abi Allah hayırlı işler bol kazançlar versin Allah'a emanet olun

eminn_

Kayıtlı Kullanıcı
ben emin mardinliyim yaş 23 imamım

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm arkadaşlar ben aslen Batmanlıyım...Konya(seydişehir doğumluyum)Antalyada ikamet ediyorum...halkla ilişkiler mezunuyum ...1981 doğumluyum...selam ve duayla;;)

laves

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben seval 24 yaşındayım peyzaj mimarıyım siteye yeni kayıt oldum dın konusunda bılgılenmeye calısıyorum ( ayrıca yardımcı olmak isterseniz cok sevınırım ) etrafımda bu konuda bılgılı pek ınsan yok bu sıte cok hosuma gıttı buralardan bıseyler ogrenmeye ve ögrendiklerimide uygulamaya çalısıyorum Allaha emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam eger bir katkımız olursa ne mutlu bize Allah'a emanet olun Rabbim ilminizi arttırsın

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamaleyküm abla ben incinur .,9yaşındayım3e gidiyorum allahı peygambeimizi çokseviyorum ben annemin kızıyım mahsun kulun öptüm.

rabia92

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bende izmirden rabia 16 yaşındayım liseye gidiyorum

ozen72

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..ben Aliye.. izmirde ikamet ediyorum.. bilgisayar mühendisliği mezunuyum.. bu yıl mezun oldum.20 yaşındayım..şu an eski bölümüm tıbba devam etmek gayesindeyim.. nasip bakalım inşallah..bunun dışında haftaiçi her gün kuran, tecvit ve okul dersleri veriyorum. sohbetlere ve konferanslara katılıyorum zaman oldukça.siteye de nette işim oldukça girmeye çalışıyorum..

selam ve dua ile.Allah'a emanet olunuz.

tebrik ederim aliye kardeşim 20 yaşında mühendisliği bitirip tekrar tıb düşünmene
tebrik ederim. inşallah bütün okuyan kardeşlerimiz yiğenlerimiz ( yeni nesil ) senin bigi azimli çalışkan olur.

35 yaşındayım ist. muhasebeciyim.

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.ben 31yaşındayım.evliyim.4 yaşında bir kızım var.uşaklıyım.ev hanımıyım.bu sitede olmaktan çok mutluyum.tanıştığımıza memnun oldum.A.E.O.

irfan

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleyküm Ben Izninzle Birşey Söylemek Istiyorum Burda Birbiimizi Tanimiyor Yaş Gurubumuzu Bilmedigimizden Hitap Ederkende Zorluk çekiyoruz Bu Yüzden Eğer Bir Sakincasi Yoksa Site Kardeşlerimi Biraz Tanimak Istiyorum Teşekkür Ederim

ben 30 yaşındayım eti gıda da hammadde bölümünde 8 yıldır çalışıyorum tanıştığımıza memnun oldum a e ol.:evet

tuts@k

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.zulmekarsiyiz.tr.cx
Selamun ALeyküm Kardeslerim,
Öncelikle tutsak diyelim, Yüregi Mazlum Halk icin tutsak olan..

gercek adim Murat 22 yasindayim yurt disinda yasiyorum ve Türkiyeyi cok özledim..:D

ALLAHA emanet Emanete Sahip Cikalim..

selam ve dua ile..

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Selamun Aleykum
Ben mihriban 30 yasindayim aslen kahramanmarasliyim ama yutdisinda yasiyorum evliyim ve hala okula gidiyorum,bu sitede yeni sayilirim,bu siteyle ve sizlerle tanistigima çok memnunum,Alllah a emanet olun,selametle...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.ben 31yaşındayım.evliyim.4 yaşında bir kızım var.uşaklıyım.ev hanımıyım.bu sitede olmaktan çok mutluyum.tanıştığımıza memnun oldum.A.E.O.
aleyküm selam Allh bağışlasın kızınızı bende tanışdıgıma memnun oldum Allah!a emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Ben mihriban 30 yasindayim aslen kahramanmarasliyim ama yutdisinda yasiyorum evliyim ve hala okula gidiyorum,bu sitede yeni sayilirim,bu siteyle ve sizlerle tanistigima çok memnunum,Alllah a emanet olun,selametle...
aaleyküm selam bizde sizi tanıgımıza memnun olduk selam ve dua ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun ALeyküm Kardeslerim,
Öncelikle tutsak diyelim, Yüregi Mazlum Halk icin tutsak olan..

gercek adim Murat 22 yasindayim yurt disinda yasiyorum ve Türkiyeyi cok özledim..:D

ALLAHA emanet Emanete Sahip Cikalim..

selam ve dua ile..
aleyküm selam İnşaallah emnete tek yürek olup sahip çıkacagız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt