Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben Ebru 32 yaşındayım . 2 çocuk annesiyim. İstanbul da yaşıyorum. Çalışıyorum. Bu siteyi de işyerinde iken takip edebiliyorum. Zaman buldukça. Selamlar....
Allah yardımcınız olsun hem çalışıp hem cocuklarla ilgilenmek zor olsa gerek Allah'a emnet olun

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm ben Niyazi 24 yaşındayım 4 yıllık okulun 5. sınıfındayım anlarsınız ya :):) uzatmaları oynuyorum :) Diyarbakırlıyım hepinizle tanıştığıma memnun oldum Yerlerin ve Göklerin Yaradıcısı merhametlilerin en merhametlisi olan ALLAH a emanet olmanız dileğiyle.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam bu durumda ne denilir Allah yardımcın olsun diyelim eniyisi inşaallah hayırlısıyla bitirirsin selametle

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
selam tuba bende adapazarında ikamet ediyorum 22 yasındayım özel bi kreşte hocalık yapıyom..

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
ben hakancem,31 yaşındayım..doğma büyüme istanbulluyum..kamu yön.mezunuyum.özel bir şirkette g.md.yapıyorum.( gıda üzerine )

evliyim,mutluluğumu lütfen sormayın:))))))))))
bence hepiniz harikasınız..

medineme

Kayıtlı Kullanıcı
selamun Aleyküm Istanbulda Yaşiyorum 30 Yaşindayim Sizlerle Beraber Bulun Maktan Mutluyum Allaha Emanet Olun Işallah

ferhat057123

Kayıtlı Kullanıcı
selam tugba benferhat izmir seferihisarda ikamet etmekteyim tanıdıma memlun oldum tekrar mesajlaşmak dilegiğle allh o yüzündeki tebessümü eksik etmesin

HÜNKÂR

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese MERHABA,
Ben de Konya'dan Hünkar. 27 Yaşında bir öğretmenim.

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Ben 37 yasindayim,12 yasinda bir kizim var,evliyim.Londra da yasiyorum.Buraya geleli 1,5 yil oldu.Turkiye de devlet memuruydum,istifa edip geldimBurada issizim.
Tum arkadaslarimi cok seviyorum.Allah a emanet olun.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ben hakancem,31 yaşındayım..doğma büyüme istanbulluyum..kamu yön.mezunuyum.özel bir şirkette g.md.yapıyorum.( gıda üzerine )

evliyim,mutluluğumu lütfen sormayın:))))))))))
bence hepiniz harikasınız..
sevgili hakan abim evliliginin nasıl oldugunu sormuyoruz inşaallah çok iyidir diyoruz :D

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Ben 37 yasindayim,12 yasinda bir kizim var,evliyim.Londra da yasiyorum.Buraya geleli 1,5 yil oldu.Turkiye de devlet memuruydum,istifa edip geldimBurada issizim.
Tum arkadaslarimi cok seviyorum.Allah a emanet olun.
aleykümsealm ablacım Allah bagışlasın kardeşimizi bizde sana türkiyeden selam yolluyoruz Allah'a emnet ol

ismail_sozen

Kayıtlı Kullanıcı
selamün ben ismail sözen sivasliyim bu sitede en güzelde multimedya araçlarein olmasi dikkatimi çekti teşekür ediorumm sitede emegi olanlara

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Ismim Zehra 27 Yaşindayim 5 Yaşinda (gizem) Kizim,3 Yaşinda (ahmet Emin) Oğlum Var.bir Kamu Kuruluşunda Memurum.siteyi Tesadüfen Rüya Tabirlerine Bakarken Açtim O Günden Buyana Internette Başka Sitelere Giremiyorum,ayrilamiyorum Allah Bu Siteye Emeği Geçenlerden Razi Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt