Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Arzu_76

Selamün aleyküm

Kardeşim ben 32 yaşındayım 2,5 yıllık eviliyım. İstanbulda ikamet ediyorum

Aslen Ardahanlıyım ama kütük eşden dolayı Artvine kaydı :)
Özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum.
Tesettürlü değilim ama olmayı o kadar çok istiyorum inşallah rabbim hayırlısıyla ve hakkıyla örtünmeyi nasip eder inşallah
Du aile

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleykum İsmim Salih
yasim 18 kütahyada oturuyorum
Cicekcigim
Selametle Kalin
ALLAHA EMANETSİNİZ....

masumkız

Kayıtlı Kullanıcı
slm bende bursalıyım bursada ıkamet edıyorum 20 yasındayım özel bı sektorde sekreterlık ve on muhasebe tutuyorum allah emanet olun

mavicik

Kayıtlı Kullanıcı
bende 10 senedir moskovoda yasayan 4 yasinda dunya guzeli kizi olan bi anneyim

dogru yolu bulmaya calisiyorum tesetturlu degilim bu yoldo yururken herkesden
ogrenecegim bi seyler var biliyorum. kendimi cok cahil buluyorum yardimlarinizi bekliyorum.
allah yar ve yardimcimiz olsun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.a .ben Bülent Tunali Bursada Ikamet Ediyorum Bekarim 35 Yaşindayim.gida Fabrikalarina Kimyasal Malzeme Satişiyla Meşkul Oluyorum.dini Ilmimi Arttirmak Için Hala Dersler Aliyorum.biraz Geç Oldu Ama Bu Formu Yeni Farkettim Selam Ve Dua Ile
VE ALEYKÜMSELAM...RABBİMİZ İLMİNİZE VE DİNİMİZE İLGİNİZİ ARTTIRSIN İNŞAALLAH...HAYIRLI GÜNLER...

ervaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Ev hanimiyim 3 cocuk annesiyim 33 yasindayim ,iyiki bu siteyle tanismisim diyorum aradigim tüm konulari bulabiliyorum ,ins hep beraber daha iyiyie daha güzele....

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Ben Safiye 22 Yaşindayim Afyon Da Yaşiyorum 3. Sinif Işletme öğrencisiyim. özel Bir şirkette Muhasebeyle Ilgileniyorum. Siteye üye Olali Birkaç Ay Oldu Ve Tamamen Tesadüfen Siteyi Keşfettim.dururmuyum Hemen üye Oldum. Dinen Eksiğim çok Var Farkindayim Buradaki Kardeşlerim Vesilesi Ile Kapatmaya çalişiyorum. Dualarinizda Yer Almak ümidi Ile Allah A Emanet Olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm

Kardeşim ben 32 yaşındayım 2,5 yıllık eviliyım. İstanbulda ikamet ediyorum

Aslen Ardahanlıyım ama kütük eşden dolayı Artvine kaydı :)
Özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum.
Tesettürlü değilim ama olmayı o kadar çok istiyorum inşallah rabbim hayırlısıyla ve hakkıyla örtünmeyi nasip eder inşallah
Du aile
ve aleykümselam ablam Rabbimiz hakkıyla kapanan kullarından eyesin inşaallah Rabbimize emnaet ol...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
bende 10 senedir moskovoda yasayan 4 yasinda dunya guzeli kizi olan bi anneyim

dogru yolu bulmaya calisiyorum tesetturlu degilim bu yoldo yururken herkesden
ogrenecegim bi seyler var biliyorum. kendimi cok cahil buluyorum yardimlarinizi bekliyorum.
allah yar ve yardimcimiz olsun
selamun aleyküm..Rabbimiz bağışlasın evladınızı inşaallah...Rabbimiz ilminizi ilginizi arttısın inşaallah...​

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ev hanimiyim 3 cocuk annesiyim 33 yasindayim ,iyiki bu siteyle tanismisim diyorum aradigim tüm konulari bulabiliyorum ,ins hep beraber daha iyiyie daha güzele....
selamun aleyküm... Rabbimiz size bağışlasın inşaallah çocuklarınızı iman üzerine yetiştirmeyi nasip eylesin Rabimize emanet olun hayırlı günler inşaallah..

zozan83

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkadaşlar bende aslen ş.urfalıyım ama doğma büyüme istanbulluyum bahçelievlerde oturuyorum.evliiyim dünyalar tatlısı bir kızım var daha 11 aylık.bende 24 yaşındayım mesleğim modelistlik ama şu an işten çıktım kızım dolayısıyla ilerde inşallah devam edicem...a.e.o.:H

enes arı

Kayıtlı Kullanıcı
Seleymun Aleyküm Yeni üye Olmadim Aslinda Daha öncede üye Oldum Ama şifremi Hatirlayamadim Bu Siteyi çok Beğeniyorum

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Ben Safiye 22 Yaşindayim Afyon Da Yaşiyorum 3. Sinif Işletme öğrencisiyim. özel Bir şirkette Muhasebeyle Ilgileniyorum. Siteye üye Olali Birkaç Ay Oldu Ve Tamamen Tesadüfen Siteyi Keşfettim.dururmuyum Hemen üye Oldum. Dinen Eksiğim çok Var Farkindayim Buradaki Kardeşlerim Vesilesi Ile Kapatmaya çalişiyorum. Dualarinizda Yer Almak ümidi Ile Allah A Emanet Olun
ve aleyküm selam Rabbimiz hidayetler nasip eylesin...
Rabbimize emanet olun inşaallah..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. arkadaşlar bende aslen ş.urfalıyım ama doğma büyüme istanbulluyum bahçelievlerde oturuyorum.evliiyim dünyalar tatlısı bir kızım var daha 11 aylık.bende 24 yaşındayım mesleğim modelistlik ama şu an işten çıktım kızım dolayısıyla ilerde inşallah devam edicem...a.e.o.:H
ve aleykümselam hayırlı günler Rabbimize emanet olun inşaallah..

umutsila

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm! ben yeni üyeyim.23 yasındayım öğretmenim.bursada ikamet ediyorum fırsat buldukca siteye girip faydalanmaya calışacagım... dua ile:H

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt