Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (9 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fotoserkan33

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. ben yeni üyeyim. mersinliyim ve fotoğrafçıyım. daha sonra görüşmek dilegiyle ALLAH'a EMANET OL.

düzceli

Kayıtlı Kullanıcı
81. ilden selamlar ben nazlı hem ebe hem laborantım şimdi nsal yani diye soran varsa şöyle efendim: sağlık meslek lisesi ebelik bölümü mezunuyum üniversitede laboratuvar okudum.20 yaşindayım özel hastanede laborantlık yapiyorum 2 mesleğimide cok seviyorum. burada sosyal aktivitelere katılıyorum(sohbetler programlar) koşuşturmaca geçiyor haayat.

ADBA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum Kardesler,ben Zeynep Istnbuldan Evliyim 2 çoçuk Annesiyim Arabca Olarak Ders Veriyorum çok Memnun Oldum Bende çok Yeniyim Yardimlarinizi Bekliyorum Allah Razi Olsun Selam Ve Duaile .........

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
81. ilden selamlar ben nazlı hem ebe hem laborantım şimdi nsal yani diye soran varsa şöyle efendim: sağlık meslek lisesi ebelik bölümü mezunuyum üniversitede laboratuvar okudum.20 yaşindayım özel hastanede laborantlık yapiyorum 2 mesleğimide cok seviyorum. burada sosyal aktivitelere katılıyorum(sohbetler programlar) koşuşturmaca geçiyor haayat.
selamun aleyküm Rabbimiz razı olsun inşaallah selamtel hayırlı güzel işleriniz olsun inşaallah

ADBA

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamualeykum Tugba Kardesim Allah Razi Olsun Sayende Birbirimizi Tanimişta Olduk...ben Istanbuldan Zeynep Evliyim Iki Tane çoçugum Var Rabbim Bagislarsa Inşllh ...29 Yasindayim I.h.l. Mezunuyum Kayseride 4 Sene Arabca Hafizlik Kursuna Gittim ..ama Hafiz Degilim ..şimdi Kuran Arabca Ve Tefsir Ders Leri Veriyorum Sohbet Ve Konferans Ve Seminerler Düzenliyorum.ben De Tavsiye üzre Site Ile Tanistim Yeniyim çok Güzel Rabbim Amacimizi Muvaffak Eylesin ..selam Ve Dua Ile
Allaha Emanet Olun Inşllh ...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum Kardesler,ben Zeynep Istnbuldan Evliyim 2 çoçuk Annesiyim Arabca Olarak Ders Veriyorum çok Memnun Oldum Bende çok Yeniyim Yardimlarinizi Bekliyorum Allah Razi Olsun Selam Ve Duaile .........
ve aleykümselam ablacım Rabbimiz razı olsun ne güzel ders veriyorsan.. armıza hoşgeldin ablacım selametle Rabbimize emnaetsin Rabbimiz size bağışlasın çocuklarınzı inşaallah

elitserkan

Kayıtlı Kullanıcı
bütün üye arkadaşlara selam olsun. serkan ben samsun çarşambadan yeni üyeyim.

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
ben 1 yıldır üyeyim aslen konyalıyım istanbulda yaşıyorum modelisttim
1 cocuk annesıyım evımın catı katın da moda evi işletmeye başladım yenı gelinlik abiye üzerine işlerimden ve oglumdan arta kalan zamanım da siteye girmeye calışıyorum
siz ğüzel dostlarımı cok seviyorum allah ayırmasın diyorum rabbım herkesın hakkında hayırlısı nı versın diliyorum
tugbacım sanada teşekürler selem ve dua ile kalın

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ben 1 yıldır üyeyim aslen konyalıyım istanbulda yaşıyorum modelisttim
1 cocuk annesıyım evımın catı katın da moda evi işletmeye başladım yenı gelinlik abiye üzerine işlerimden ve oglumdan arta kalan zamanım da siteye girmeye calışıyorum
siz ğüzel dostlarımı cok seviyorum allah ayırmasın diyorum rabbım herkesın hakkında hayırlısı nı versın diliyorum
tugbacım sanada teşekürler selem ve dua ile kalın
selamun aleyküm ablacım Rabbimiz hayırlı işler nasip eylesin inşaallah Rabbimiz kardeşimizi size bağışlasın inşallah...hayırlı günler Rabbimize emnaet olasın...:H​

s-u-m-e-y-y-e

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Allahın ,selamı üzerinize olsun ben 19 yaşındayım giresunda hemşirelik okuyorum kendimi kötü hissettiğim bi günde bu siteye üye oldum ve şimdi burdayım hepinizden Allah razı olsun bi gün cennette karşılaşmak ümidiyle...

hatice DURSUN

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Alekum Ben Hatice 23 Yaşindayim Istanbulda Yasiyorum Market Işlemeciylihi Yapiyorum

hatice DURSUN

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Günler

Hayirli Günler

Sanada Hayirli Olsun Serkan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt