Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (4 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reyyan68

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum derya ben adanadan, evliyim 3 çoçuk(2 oglan, 1 kız) annesiyim evhanımıyım 39 yaşındayım almanyada lise bitirdim.sizlerle tanıştığıma memnun olsum:B dualarınızı bekliyorum:H a.e.o

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ben tuğçe istanbulda oturytorum 19 yaşındayım çalışıyorum.herkese hayırlı akşamlar

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum...bende sakaryadan bilal 21 yaşındayım çalışıyorum :) öncelikle sizlerle tanıştıgım için çok mutlu oldum..keşke bu güzel insanlarla bu özel site ile daha önceden tanışma fırsatım olsaydı..geçte olsa aranıza katıldım..eklenen konular ve yapılan yorumlar gerçekten buradaki kardeşlerimizin ne kadar bilgili olduklarının göstergesidir Allah Yolumuzu açık etsin İnşaAllah herkese selamun aleykum..
ve aşeyküm selam bizde seni tanıdığımıza mutlu olduk:evet
hoşgeldiniz
üyeliğiniz hayırlı olsun inşaallah
Rabbimize emanet olun
hayırlı günler

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum derya ben adanadan, evliyim 3 çoçuk(2 oglan, 1 kız) annesiyim evhanımıyım 39 yaşındayım almanyada lise bitirdim.sizlerle tanıştığıma memnun olsum:B dualarınızı bekliyorum:H a.e.o
ve aleyküm selam bizklerde sizinle tanıştıuğımıza memnun olduk inşaallah hayırlı günler:H

ZaRiNa/MeDiNe

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm...İsmim Fatma,Uşak'ta oturuyorum,22 yaşındayım ve atlasjet firmasında çalışıyorum..Biraz geç olsada bu siteyi farketmekten ve siz temiz kalpli kardeşlerimi tanımaktan çok memnunum.Allah'a emanet olunuz..
selam ve dua ile...

S

SıDıKA/MeKKe

Selamün Aleyküm...İsmim Fatma,Uşak'ta oturuyorum,22 yaşındayım ve atlasjet firmasında çalışıyorum..Biraz geç olsada bu siteyi farketmekten ve siz temiz kalpli kardeşlerimi tanımaktan çok memnunum.Allah'a emanet olunuz..
selam ve dua ile...

a.s.kardeşim... İsmim SıDıKa.. UŞAKLIYIM.. 27 yaşındayım (Fatma kardeşimle aynı yerde çalışıyoruz.)
bu siteye katılmaktan çok mutluyum ... Allah'a Emanet ve Dua ile Kalın.. :H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selam ve dua ile...
aleyküm selam
üyeliğiniz hayırlı olsun inşaallah
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz
bizde sizi tanıdığımıza çok mutlu olduk
hayırlı günler
Rabbimize emanet olun:H:H:H
selametlee

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
a.s.kardeşim... İsmim SıDıKa.. UŞAKLIYIM.. 27 yaşındayım (Fatma kardeşimle aynı yerde çalışıyoruz.)
bu siteye katılmaktan çok mutluyum ... Allah'a Emanet ve Dua ile Kalın.. :H
iyiki bu siteye üye olmuşsunuz hoşgeldiniz inşaallah selametlee hayırlı günler
RABBİMİZ KOLAYLIK VERSİN:H:H:H

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten Selamunaleykum ben Ahmed Kayseride yaşıyorum Tekstil teknikeriyim bu sitede olmaktan çok mutluyum Allah (c.c) tüm ummetimuhammedi af eylesin rahmetini eksik etmesin Allaha emanet olunuz hayırlı günler Selametle muhterem din kardeşlerim

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten Selamunaleykum ben Ahmed Kayseride yaşıyorum Tekstil teknikeriyim bu sitede olmaktan çok mutluyum Allah (c.c) tüm ummetimuhammedi af eylesin rahmetini eksik etmesin Allaha emanet olunuz hayırlı günler Selametle muhterem din kardeşlerim
ve aleyküm selam biraz geç oldu ama Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun inşaallah Rabbimize emanet olun

kimyager38

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
ben kayseriden seher.erciyes üniversitesinde ögrenciyim.bu sene inşallah mezun olacagım
Allaha emanet olun hayırlı aksamlar...

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
istanbul'da yaşıyorum, 27 yaşındayım,ev hanımıyım.
Allah' a emanet ol...

arzuersan

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar herkese.Hepinize çok teşekkür ederim.Sizlerin haberi yok belki ama sizler benim en iyi dostlarım oldunuz :) Ben Arzu 34 yaşında ev hanımıyım. Siteyi tesadüfen buldum ve birdaha çıkamadım buradan. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. A.E.O

sehidan

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler kardeşlerim bende istanbul fatihten bir kardeşiniz 25 yaşında bu gün gece çalışıyordum googleden bir konuya bakarken tevafuken bu siteyle tanıştım güzel bir site İNŞALLAH kardeşlerimizden faydalanırız..

SELAM VE DUA İLE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt