Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KASIMasna

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben Kasim Sinopluym Bu Siteyle Dolayisiyla Siz Dostlarimla Yeni Tanştm Ve Dostsuzluğun Olduğu Dünyada Sizin Gibi Doslarla Tanişmak Beni Mesut Etti Allah Sizden Ve Sizin Gibi Grçek Dostlardan Razi Olup Adetlerini Artirsn.<dua Eder Sizler Gibi Güzel Insanlarn Dualarini Beklerim.

Vera KESKİN

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm googleden bir konuya bakarken tevafuken bu siteyle tanıştım hemen üye oldum...kocaeli'ndenim evli 3 evlat sahibiyim(Rabbim bağışlarsa) kendime ait küçük bir giyim dükkanım var...

salih cingöz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum salih ben zonguldaklıyım istanbulda oturuyorum 23 yaşındayım imam hatip lisesi mezunuyum kitap okumak masa tenis fotbol basket ve taekwando hobilerim selam ve dua ile RABBİME emanet olun

MUDİR

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm ismim hakan şuan Abu Dhabideyim buraya 6 aylığına geldim 2 ay sonra yurda döneceğim kısmetse. Turizmciyim, orta düzey yöneticilik yapıyorum. Herkeze hayırlı günler. Allaha emanet olun.

MUDİR

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın aliye-aliye daha yaşınız genç olmasına karşın bu denli aktif olmanız gercekten gurur verici inşallah yaşamınız boyunca dua edeniniz eksik olmaz. Aslında bir sorum vardı size. Dualarla ilgili. Daha geçenlerde bana bir arkadaşımdan mesaj geldi. Bu mesajı silme bilmem 10 kişiye gönder seni bir mucize karşılayacak diye. En sonda Allah rızası için diye yazıyordu. Yaradanın hatırına gönderdim. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi almak istedim. Hayırlı akşamlar.

DAĞLARKIZI

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Ben De Samsunlu Yum Bugün üye Oldum.iki Kizimvar.biri Ilkokul Ikiye Gidiyor Diğeri şimdi Ayağimda Uyuyor Iki Yaşinda.çalişiyorum...herşey çocuklarimiz Için ..herkesin çocuklarini Allah Bağişlasin.tuğbacim Allah Sana Da Hayirli Kismetler Versin....by

begench_t

Kayıtlı Kullanıcı
slm, ben begench turkmenistanliyim, ismimin anlami mutlu sevincli dememek ,
denizde petrol sirketinde calisyorum ..
Allaha Emanet Olun ..

Maviufuk

Kayıtlı Kullanıcı
S.Aleyküm, Gerçekten güzel bir konuya değinmissin en azında kime nasıl hitap edec egimizi biliriz,mutlak büyüklük ancak takva iledir bununla birlikte saygımızdada kusur etmemek adına güzel bir konu.

Adem ben 28 yaş,bekar aslen Ş.Urfa ama istanbulda kalıyorum son 3 yıldır,buradan nereye gideceğim muamma göçbe hayatı yaşıyoruz anlayacağımız. İmam hatip mağdurlarından olup suan tekrardan halkla ilişkiler okuyorum aciköğretim,muhasebeciyim ama suan boştayım bazı nedenlerden dolayı, Allah'a emanet olunuz cümleten.

Wessellam.

Maviufuk

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm Tuba kardeşim.ismim Neval,İstanbul'dan katılıyorum,30 yaşındayım,çeşitli sebeplerden dolayı ailem beni okutmadı orta okulu dışardan okudum şuanda da liseyi dışardan bitirmeye çalışıyorum.muhasebe işinde çalışıyorum.Bu siteye 2006 da üye oldum bulmam tesadüf oldu.Hayatımdaki en önemli tesadüftü sitemiz ve saygı değer kardeşlerim vesilesiyle hakikat yoluna daha çabuk ulaştığıma inanıyorum.arayış içinde hakikat yolunu bulmaya çalışıyorum,sitemizin en büyük desteği gerçek kaynaklar ve sağlam amaç üzerine kurulmuş olması.Bilhassa Aliye kardeşime sormak isterim istanbul'da kuranu kerim dersi ,sohbet ve konferans veren yerleri biliyorsa adreslerini bir şekilde almak isterim.Yüce ALLAH (c.c.) yar ve yardımcınız olsun...

İstanbul Fatih civarında bolca bulman mümkündür, bununla birlikte istanbulun neresinde oldugunuzuda semt olarak belirtmiş olsanız kendi semtinizde size adres verme şansım yüksek olurdu Hürmetler . Güle Kokusunu Veren Rabbime Emanet Olunuz.

Sayın aliye-aliye daha yaşınız genç olmasına karşın bu denli aktif olmanız gercekten gurur verici inşallah yaşamınız boyunca dua edeniniz eksik olmaz. Aslında bir sorum vardı size. Dualarla ilgili. Daha geçenlerde bana bir arkadaşımdan mesaj geldi. Bu mesajı silme bilmem 10 kişiye gönder seni bir mucize karşılayacak diye. En sonda Allah rızası için diye yazıyordu. Yaradanın hatırına gönderdim. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi almak istedim. Hayırlı akşamlar.

S.Aleyküm Abim Aliye Kardeşimize sormuş olduğun sorunuza yanıt vermek gibi bir cürrette bulundum Aliye kardeşimizden hakkını helal etmesini istiyorum inşallah.Kendini bilende bilmeyende dışarda bir yankesicide Allah rizasi der vs vs bir başkasida Allah rizasi için bu kişiyi öldür der öldürecekmisin!! gönderdiğin kaliplanmiş ve aslı astarı olmayan bir mesajdır,10 adet mesaj ücreti takribi 2 ytl civarındadır 2 ytl yi camiye bağisla yada bir kitap al oku daha makbule gecer Saygılar.

Güle Kokusunu Veren Rabime Emanet Ol.

Wessellam

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.Aleyküm, Gerçekten güzel bir konuya değinmissin en azında kime nasıl hitap edec egimizi biliriz,mutlak büyüklük ancak takva iledir bununla birlikte saygımızdada kusur etmemek adına güzel bir konu.

Adem ben 28 yaş,bekar aslen Ş.Urfa ama istanbulda kalıyorum son 3 yıldır,buradan nereye gideceğim muamma göçbe hayatı yaşıyoruz anlayacağımız. İmam hatip mağdurlarından olup suan tekrardan halkla ilişkiler okuyorum aciköğretim,muhasebeciyim ama suan boştayım bazı nedenlerden dolayı, Allah'a emanet olunuz cümleten.

Wessellam.
ve aleyküm selam Rabbimiz razı olsun katılımınız için inşaallah hayırlı günler Rabbimize emanet olun inşaallah hayırlı bir iş bulmanız dilegiyle... selametle kalın inşaallah

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Ben De Samsunlu Yum Bugün üye Oldum.iki Kizimvar.biri Ilkokul Ikiye Gidiyor Diğeri şimdi Ayağimda Uyuyor Iki Yaşinda.çalişiyorum...herşey çocuklarimiz Için ..herkesin çocuklarini Allah Bağişlasin.tuğbacim Allah Sana Da Hayirli Kismetler Versin....by
hayırlı günler..
Rabbimiz bagışlasın inşaallah evlatlarınızı ....
Rabbimize emanet olun inşaallah...
güzel dilekleriniz için Rabbimiz razı olsun
hayıurlı günler

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm ismim hakan şuan Abu Dhabideyim buraya 6 aylığına geldim 2 ay sonra yurda döneceğim kısmetse. Turizmciyim, orta düzey yöneticilik yapıyorum. Herkeze hayırlı günler. Allaha emanet olun.
ve aleyküm selam hayıurlı işler Rabbimiz kolaylıklar versin inşaallah
Rabbimize emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum salih ben zonguldaklıyım istanbulda oturuyorum 23 yaşındayım imam hatip lisesi mezunuyum kitap okumak masa tenis fotbol basket ve taekwando hobilerim selam ve dua ile RABBİME emanet olun
ve aleyküm selam Rabbimiz razı olsun katılımınız için selametle kalın inşaallah

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm googleden bir konuya bakarken tevafuken bu siteyle tanıştım hemen üye oldum...kocaeli'ndenim evli 3 evlat sahibiyim(Rabbim bağışlarsa) kendime ait küçük bir giyim dükkanım var...
ve aleyküm selam hoşgeldiniz inşaallah
hayırlı işler...
Rabbimiz bağışlasın evlatlarınızı inşaallah
selametle...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
S.a .ben Bülent Tunali Bursada Ikamet Ediyorum Bekarim 35 Yaşindayim.gida Fabrikalarina Kimyasal Malzeme Satişiyla Meşkul Oluyorum.dini Ilmimi Arttirmak Için Hala Dersler Aliyorum.biraz Geç Oldu Ama Bu Formu Yeni Farkettim Selam Ve Dua Ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ben Kasim Sinopluym Bu Siteyle Dolayisiyla Siz Dostlarimla Yeni Tanştm Ve Dostsuzluğun Olduğu Dünyada Sizin Gibi Doslarla Tanişmak Beni Mesut Etti Allah Sizden Ve Sizin Gibi Grçek Dostlardan Razi Olup Adetlerini Artirsn.<dua Eder Sizler Gibi Güzel Insanlarn Dualarini Beklerim.
ve aleyküm selam
hoşgeldiniz inşaallah...
amin inşaallah ...
selametle Rabbiimize emaanet olun...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler kardeşlerim bende istanbul fatihten bir kardeşiniz 25 yaşında bu gün gece çalışıyordum googleden bir konuya bakarken tevafuken bu siteyle tanıştım güzel bir site İNŞALLAH kardeşlerimizden faydalanırız..

SELAM VE DUA İLE
hayırlı sabahlar hoşgeldiniz inşaallah Rabbimize emnaet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı akşamlar herkese.Hepinize çok teşekkür ederim.Sizlerin haberi yok belki ama sizler benim en iyi dostlarım oldunuz :) Ben Arzu 34 yaşında ev hanımıyım. Siteyi tesadüfen buldum ve birdaha çıkamadım buradan. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. A.E.O
hayırlı sabahlar hoşgeldiniz inşaallah Rabbimiz razı olsun Rabbimize emanet olun :H​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt