Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musa____

Kayıtlı Kullanıcı
Özür Dilerim Ama Mezun Oldugum Okulu Yazmayı Unuttum...
Bende Bilgisayar Muhendisligi Mezunuyum...
Allah Emanet Olun...

esea

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben yeni üye oldum istanbuldanım bana yardımcı olursanız sevinirim

esea

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar yeni üye oldum sizlerin arasında olmak güzel:B istanbuldayım 26 yaşındayım anneyim bi annemiz vardı çocuğu hasta ona acil şifalar diliyorum dua edelim bizde

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar ablacım öncelikle üyeliğin hayırlı olsun inşaallah Rabbimiz size ve çocuklarına hayırlı uzun ömürler versin inşaallah hayırlı günler..Rabbimize emanet ol inşaallah

allah razı olsun sağol bende konu açmak istiyorum ama bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ben de 29 yaşında ev hanımıyım önlisans mezunuyum küçük bir oğlum var Aydın da ikamet ediyorum şu an. cerennurum solda aşağıda yeni konu diye bir yer olması lazım orayı tıklıyorsun istediğin başlığğı ve içeriği yazıyorsun tamam a tıklıyorsun canım.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeşim....ben Hülya 35 Yaşinda 2 çocuk Annesi Bir Ev Hanimiyim.....çoğunlukla çocuklarimla Ilgilenirim,zaman Buldukçada Siteye Girip Kardeşlerimin Forumlarini Okuyup Cevap Yazarim....peki Sen Kendini Tanitmamişsin?allaha Emanet Ol Dua Ile..

hülya ablacım bende Bursadanım hayırlı günler

G

gülderen özdemir

selam tuğba cım ben eskişehir de ikamet etmekteyim evliyim biri 9 aylık diğeri, 5yaşında bir kızım var önceden eczacı kalfasıydım maddiyattan üniversiteyi terk etmek zorunda kaldım şu an küçük kızım için ara verdim ama biraz büyüyünce tekrar işe devam
ben aslen emirdağlıyım eşimde sivrihisarlı pek anlaşamayız
evlenmeden önce eşini çok iyi tanı canım benden bir abla tavsiyesi .a.e.o. sevgilerimle

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
selamualeykümm .. öncelikle Tuğba kardeşimize bu konuyu dile yazıya dönderdigi için tşk ederim.
ben istdan baki aslen bayburtlu olup bayburtlu olmaktan gurur duyarım.meslek lise elk bölümü mesunu şimdi ö.g. görevlisi olmaya çalişiyorum yaş 20. bayburtlu olan kardeşlerimle tanışmak konuşmak isterim . selametle kalın. Dualarda buluşmak üzere.. h.kalın.

yelizzz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

S.a bende Yeliz 21 yasındayım Mersinliyim...

musa____

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Yelizz Hoş Geldin...
Allaha Emanet Ol...
Üyeligin Daim Olsun...

sehmus

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm değerli kardeşlerimben istanbul da oturuyorumallah cel ve celaluhu gerçek dostları yoldaşınız etsin a.e.ol duam ile

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
selamun aleyküm
19 yaşındayım çalışıyorum samsunluyum bu konuyu açmamızdaki sebep kimsenin kimseyi tanımaması hitap etmekte zorluk çekmemizdir Rabbimize emanet olun saglıcakla kalın inşaallah:H:H:H​

:Hselamün aleyküm kardeşim ben de samsunluyum ve aramıza hoşgeldin diyorum ... görüşmek üzere Allaha emanet olunuz selam ve dua ile kalınız...

Yagmur-89

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben Yagmur Mersin liyim Almanyada yasiyorum sizlerle tanismak isterim dua ile.....

alfonso_54

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum...bende sakaryadan bilal 21 yaşındayım çalışıyorum :) öncelikle sizlerle tanıştıgım için çok mutlu oldum..keşke bu güzel insanlarla bu özel site ile daha önceden tanışma fırsatım olsaydı..geçte olsa aranıza katıldım..eklenen konular ve yapılan yorumlar gerçekten buradaki kardeşlerimizin ne kadar bilgili olduklarının göstergesidir Allah Yolumuzu açık etsin İnşaAllah herkese selamun aleykum..

esea

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm tuba ben 26 yaşında 1 çocuk annesiyim çalışıyorum istanbulluyum görüşmek üzere

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Ben Samet kardeşim eskişehirliyim 21 yaşındayım ve çalışıyorum selametle....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt