Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zahide nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

s.a bende rüyamda cezaevinde olan kaynımı gördüm.gelmişti ben seviniyorum çıkmış diye ama kimse sevinmiyordu.hanımıda dahil.daha sonra evin önünde köyden gelen büyük bir kazan kaymağı ve köy helvası dağıtılıyordu.herkes sıraya girmişti.teşekkür ederim.hayırdır inş.

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı

AMA ONLARI SATIN ALMADAN UYANIYORUM TABİRİNİZİ BEKLİYORUM İNŞALLAH ALLAH A EMANET OLUN...B)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
Sana cok is cikmis Abi:D
ben Sileyim
Allah Razi Olsun Tabirlenmis kadar olduB)
a.e.o

merve18_19

Kayıtlı Kullanıcı

tevafuk bugun oglen vaktı uyumustum.ruya gordum sımdı sıtedede gorunce anlatmak ıstedım.annem mıs sankı buyuk bır bavuldan bızım vardı yesıl renkte bavul o bavuldan bebek kıyafetlerı gosterıyordu yenı beyaz cok guzeldı.hayır olur ınsallh sımdıden tesekkurler yorumunuz ıcın.

ilkmur

Kayıtlı Kullanıcı

rüyamda çocuklarla birlikte gökyüzüne çıkıyordum orda yaşlı biri vardı çok mutluyduk her dediğimiz oluyordu.ama tkrar dönmemiz gerekiyordu yalnız birkaç çocuğu bulamıyordum sonradan buldum.yorumlarsanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Aşka mecnun kardeşim hayırlı cumalar ben iki gece önce rüyamda yollar ama o kadar genişki yolun orta yerleri patika taşlardan yapılmış kenar taraflar tozlu ama yol yeni yapılıyor ay diyorum yol yeni olduğu için hiç araba yok rahat rahat yürüyorum nedir

dolunayhilal

Kayıtlı Kullanıcı

BEN RÜYAMDA SELİMİYE CAMİİNE ZİYARETE GİDİYORUM EDİRNE OLDUĞUNU VE CAMİİNİN İÇİNDE YATIR VAR DEVAMLI ZİYARET EDİYORUM BU RUYAMI BELLİ SÜRE ARALIKLARI İÇİNDE EN AZ 5 KEZ GÖRDÜM ASLINDA SELİMİYE CAMİİNİ BİLMEM EDİRNEDE OLDUĞUNU İSE HİÇ BİLMEM AMA HER ZAMAN GÖRÜYARUM YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM

adviye_34

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM AŞKA MECNUN KARDEŞİM .BEN BİR RÜYA GÖRDÜM KISACA ANLATAYIMBOŞ BİR ODADA SADECE BİRYATAK VAR VE BENİM KUCAĞIMDA BİR KIZ ÇOCUĞU AMA BU KIZ ÇOCUĞU 2 ÖNCE KAYBETTİĞİMİZ EYÜP KARDEŞİMİZİN KIZI .BU KIZ ÇOCUĞU KUCAĞIMDAYKEN İKİ KİŞİ BUNLARDAN BİRİ ELTİM DİĞERİNİ HATIRLAYAMIYORUM KOCAMAN BİR ÇARŞAF ÖRTÜYORLAR VE DİYORLARKİ BU ÇARŞAF TA CENNET KOKUSU VAR VE BEN KOKLADIK ÇA KOKLUYORUM VE İÇİME DOYASIYA ÇEKİYORUM VE SEVİNCİMDEN GÖZ YAŞI DÖKÜYORUM . YORUMLARSAN BENİ SEVİNDİRMİŞ OLURSUN.

Kaan Erdem

Yönetici

Sa aşka mecnun kardeşim bir yorum yapmak isterim haddim olmayarak bizlerin rüyasinda gördüğü çok değerli manali yada anlamli rüyalari vardir.genelde manevi haz yaşatan uyaninca insani şaşirtan sevindiren ağlatan uyanirken bile hala ağlamakli olunan sevinçten yada şaşkinliktan.ama benim bildiğim manevi olan rüyalarin anlatilmamasi konusundadir.belki bana yanliş aktarilmiş olabilir ben manevi yüklü bir rüya gördümmü genelde anlatma sakin gizli kalsin diye uyarilmişimdir.bazi kardeşlerimizin rüyalarini okudum buna benzer bunlarin açiğia verilmesi acaba doğrumudur.yada rüyalara bukadar itimat edilmesi.selam ve dua ile allah cc emanet olun.allah cc razi olsun.sende umarim iyisindir kardeşim.sana ......bir gün rastlamak dileği ile nasilmi tanicam ben seni tanirim muhammed kardeşim.:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

kakaolupasta

Kayıtlı Kullanıcı

rüyamda mezarlıktayım yere otürmüşüm mezarın başındayım hep aglıyorum artık oturdugum toprak aşınmış ezilmiş altımda sonra mezarlıgın giriş kapısında bir ev var orda bir bayan genç kızı var hasta ölecek mezarlıga bakıp madem ölecegim kendim öleyim diyor onu ikna etmeye çalışıyorum sonrada bir okul bir koca iki kadın ben resmi nikahla evliyim adam ölyor aglıyorum ve öbür kadında hep aglıyo benim kadar çok sonradan ögreniyorum oda kumammış.benim kızım olmuş onun oglu bebekleri degiştirmiş kadın onun oglu daha çok sevilsin diye ama oglan ölmüş bana verdigi o memleketten geri dönüyoruz bi motor gemi ye biniyoruz o kadında kızına diyor git hadi onunla kızı pei,mden yolluıyor oda geliyor gemiyle denizin bir bölümüne gidip suya atlıyoruz baaşka bir sandala tutunup limana gidiyoruz orada kalkmak üzere olan gemiye suya atladıgımızda da o kadının kızını ben kurtarıyorum sarılıyor bana anne diye bende kızım oldugunu o anda bebeklerin degiştirildigini orda ögreniyorum kumamdan suyun içinde
BUNA YORUM YAPABİLEN VAR MI SİZCE NEDİR?
SELAMÜNALEYKÜMB)

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

bende rüyamda bi bahçede oluyorum.Annem var ve bi kadın daha var onu hatırlayamadım.onlar bahçeyi suluyorlar bende salatalık,patlıcan topluyorum.ve küçük siyah bir yılan görüyorum.bağırıyorum ama yılan ileriye doğru gidiyor benden tarafa gelmedi.ve akşam oluyordu güneş falan yoktu.hava kararıyordu.Yardımcı olursanız sevinirim.

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

aşka mecnun abi ne olur yorumla...
evimiz iki katlıymış tavan arasında biz kardeşimle kalıyoruz.. ben gece uyanıyorum ve tavan arasından aşağıa inmeye çalışıyorum ama merdiven yok..3-4 tane sandelye konulmuş onlara basarak inerken deprem oluyor..vitrin ve sehpaların üzerinde bulunan bir çok vazo ve bibkodan sadece 2 tane beyaz vazo düşüp kırılıyor tutamıyorum..sonra annemlerin yanına odaya giriyorum yukarıda uyurken bıraktığım kardeşim onların yanındaymış ve uyandım ...
(abicim ben istahareye niyet edip yatmıştım bu rüya hayırdır inşallah...:);)B) )
allaha emanet ol abim...B)

calik

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM

BU GECE RÜYAMDA AZI DİŞLERİMDEN BİRİNİN PATLAMIŞ OLDUĞUNU GÖRÜYORUM.
YANİ PATLADIĞINI GÖRMÜYORUMDA ARKADAŞIMIN ABİNİ GÖRÜYORUM ASLINDA KENDİSİ DİŞ DOKTORU DEĞİL AMA RÜYAMDA DİŞ DOKTUMMUŞ. BANA AZI DİŞİMİN PATLAMIŞ OLDUĞU SÖYLÜYOR VE YERİNE DİŞ YAPMAYA ÇALIŞIYOR. DİŞ PATLARMI DİYE SORUYORUM AMA O DİŞİMLE İLGİLENİYOR. İLGİNÇ BİR RÜYA DEĞİLMİ HAYIRDIR İNAALLAHB)

calik

Kayıtlı Kullanıcı

AMA AMA NE OLDU:(

calik

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. SAATİ FALAN MI VARDI YORUMUN ?

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

B) ABİ TABİRLEMEYECEKMİSİN?;)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum abim sanirim yorumlanacak o kadar çok ruya varki ben kendi gordugum ruyayi yazsammi yoksa yazmasammi diye tereddutteyim suan:eek::eek: ama yinede yazmadan edemicem abim çunki tabirini çok merak ediyorum hakkini helal et abim çok ugrastiriyoruz seniB)B)B) simdi ruyamda ben bir hastanedeyim orada ziyarette bulunmaya gitmisim ama o arada bir karisiklik oluyo ve bende hasta olarak yatiyorum orda ve okadar çok kan veriliyo ki bana yaklasik 10 unite falan sonra annemi goruyorum beraber sarilip agliyoruz ama neye agliyoruz bilmiyorum bir ara hasta yatagimdan kalkip odada yurumeye çalisirken bayiliyorum falan yani oldukça karisik gibi abim tabirlersen çok sevinirim simdiden ALLAH razi olsun senden selam ve dua ile kalin insallah..B)B)B)B)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt