Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KERAY

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

SELAMUNALEYKÜM BENDE RÜYAMDA BALIK GÖRÜYORUM ONLARI ÇEŞMENİN ALTINDA YIKAMAYA ÇALIŞIYORUM AMA ÇEŞMEDEN AKAN SUYUN İÇİNDE BÖCEKLER VAR BU SUYU NASIL İÇMİŞİZ DİYE SÖYLENLYORUM KENDİKENDİME BÖCEKLER BALIKLARA YAPIŞIYOR SONRA YAVAŞ YAVAŞ BÖCEKLER YOK OLDU. SU TEMİZLENİR GİBİ OLDU ALLAH HAYIR ETSİN YORUMLARSANIZ SEVİŞNİRİM.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.B)

KERAY

Kayıtlı Kullanıcı

ACELEYLE YAZDIM HARF HATALARI YAPMIŞIM ÖZÜRDİLERİM

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum arkadaslar yA BEN BUGUN COK ILGINC RUYA GORDUM TABIRLERSENIZ SEVINIRIM BOYLEE DISARDAA EGLENCE VAR VE BIZDE BIZIM KARADENIZ YORELERININ KOLBASTI OYNUNU OYNUYORUZ TABI BASTA BEN INSALLAH BIRINIZZ TABIRLERSINIZZ ALLAHA EMANET OLUN

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum arkadaslar yA BEN BUGUN COK ILGINC RUYA GORDUM TABIRLERSENIZ SEVINIRIM BOYLEE DISARDAA EGLENCE VAR VE BIZDE BIZIM KARADENIZ YORELERININ KOLBASTI OYNUNU OYNUYORUZ TABI BASTA BEN INSALLAH BIRINIZZ TABIRLERSINIZZ ALLAHA EMANET OLUN

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

AY KUSURA BAKMAYIN COK TIKLADIM GALIBAA OzUR DILERIM:D

acelya26

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ben hemen hemen hergün rüya görürüm ve hatırlarım ama bitürlü yorumlayamam öyleki gördüğüm çoğu rüyayıda hep yaşıyorum bazen bu beni korkutuyor tavsiyeniz varmı acabaB)

busra4

Kayıtlı Kullanıcı

ya kardesler ruyanizi tabir etmesini istediginz kisiyi ne kadar taniyorsunuz

allah hepimiz hakkinda hayirlisini versin

eminenurcan

Kayıtlı Kullanıcı

birinin saçını kestirdiğini gördüm

gonul44

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm.
bu rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.
patronum, eşi ve çocuğunu bir arada gördüm.patronum şimdiğinden daha yaşlı ve ona oğluylabal ve ekmek sunduk, ama balı eşi bana hedye olarak getirmişti ,eşinin yanında ise bir sarışın bayan vardı oda bana altın yüzuk hedye ediyor.yüzüğü parmağıma taktığında ise üzerinde inci şeklinde hilal ve yıldız vardı.

gonul44

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm.
bu rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.
patronum, eşi ve çocuğunu bir arada gördüm.patronum şimdiğinden daha yaşlı ve ona oğluylabal ve ekmek sunduk, ama balı eşi bana hedye olarak getirmişti ,eşinin yanında ise bir sarışın bayan vardı oda bana altın yüzuk hedye ediyor.yüzüğü parmağıma taktığında ise üzerinde inci şeklinde hilal ve yıldız vardı.

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ALLAH razı olsun güzel bir paylaşımdı ben öyle çok güralarla haşır neşir olamıyorum ama bir tane unutamadığım bir rüyam var. yorumlanırsa çok sevinirim. birkeresinde kendimi beyazlar içinde gece yürüyüşünde görmüştüm deli gibi dolanıyordum ortalıkta, bu rüyamdan sonra bir gönaha dövbe etmiştim ALLAH'a şükür acaba onunla rüyanım bir bağlantısı varmıdır onu merk ediyorum ALLAH razı olsun.

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

busra4 yazdı:
ya kardesler ruyanizi tabir etmesini istediginz kisiyi ne kadar taniyorsunuz

allah hepimiz hakkinda hayirlisini versin

kardeş iyi güzel dersinizde siz ilim aldığınız hocalarınızı ne kadar tanıyorsunuzda onlardan ilim alıyorsunuz ve ya almaya niyetleniyorsunuz????. siz o hocalarınızı ne kadar tanıyorsanız bizede okadar tanıyoruz...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

:mad::mad::mad:

bilal50

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleyküm ;
Bundan yaklaşık olarak 1-2 ay öncesinde görmüş olduğum bir rüya beni çok etkiledi. Rüyamda ;
ben dedemin yatağında yatıyorum ve oda içerisinde yatağın hemen yanı başında bir ağaç yetişmiş. Ve ağacın üzerinde sarı elma kırmızızı elma armut vede limon meyveleri var.
Ben yattığm yerden hayretle ağacı seyrederken bir elma koparıp ısırıyor ve Allah'ın işine bak hadi 2 çeşit elmeyı aşılarsın meyve verir fakat armut vede çok farklı olarak limon var diyorum
Bu rüyamı yorumlar iseniz sevinirim.

busra4

Kayıtlı Kullanıcı

ben sizden illimfalan almaya calismiyorum hem benim hocam falanda yok benim tek hocam kurani kerimdir

siz kendinize bakin:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

busra4 yazdı:
ben sizden illimfalan almaya calismiyorum hem benim hocam falanda yok benim tek hocam kurani kerimdir

siz kendinize bakin:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Siz çok katı birisisiniz Kuran'ı Kerimi anlaşılan okusanızda tanıyamamışsınız. Tutumunuz çok yanlış Kalp gözünüzle okuyun lütfen.

İlim her kanıda ne erkeğe Farzdır. Kuran okusaydınız bunuda bilirdiniz. Kuran-ı Kerimi yüzünden okumayın

busra4

Kayıtlı Kullanıcı

ben size sizden ilmim almaya calismiyorum dedidim sizde benim yazimi usten okumasaniz

benim kurani kerim okumadigimi soyleyemesiniz bu bir muslimana yapilmis bir hakkarettir

ben kurani kerimi ne zor sartlar altinda ogrendim

hem siz kim oluyorsunuzda bana kurani kerimi usten okumayin diyorsunuz onu ancak allah bilir

ilimden bahsediyorsunuz acaba ilim sahibi biri boylemi yazmali

busra4

Kayıtlı Kullanıcı

:mad::mad::mad::mad::mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt