Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

semos yazdı:
selamunaleyküm ,

2-3 hafta içinde gördüğüm rüyaları anlatmak istiyorum kısa kısa. yorumlarsanız sevinirim.allaha c.c. emanet olunuz inşallah.

ilk rüyam şehirler arası otobüste seyahat ediyorum otobüstede bizim köyden 2 kişi var.anneyle oğlu. diyorumki metinin burda ne işi var diyorum. ve öyle seyahat devam ediyor.

ikinci rüyam ; memurluk sınavını kazanmışım çok seviniyorum. sonra diyorumki inşallah türbanlı çalışırım diyorum , sonra üzülüyorum ya öyle çalıştırmazlarsa diye kara kara düşünüyorum.

üçüncü rüyam ; yüne otobüste yolculuk yaparken gördüm kendimi , koltuğa oturdum ve arkama baktığımda arka koltukta eski nişanlım mustafa vardı çok şaşırdım.

bu rüyaları son 3 hafta içinde gördüm.

Aleykümselam Hayırdır inşAllah;

1. Rüyanız= Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder.

2. Rüyanız= Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder.

3.Rüyanız= Rüyada nişanlılık devresini görmek güzel bir haber alacağına tabir olunur. yine bir kimsenin rüyada nişanlandığı kişiyi görmesi, o kişiden iyi bir habere delalet eder.

:|

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

ABİM BUGÜNDE MAKLUBE YİYODUM RÜYAMDA HAYIRDIR.AMA MAKLUBEYİ BÖYLE BİR SÜRÜ İNSANA DAĞITIYORLARMIŞ TEPSİLERLE.HANİ DÜN CUMHURİYET MİTİNGİ VARDI YA O KADAR KALABALIKTI.NERDEN AKLIMDA KALDIYSA MAKLUBE KARNIM DA TOKTU YATARKEN:D:D:D:D:D:D

minanur

Kayıtlı Kullanıcı

s.a benımde rüyamı tabir ederseniz cok sevınırım dun gece rüyamda deniz ortasında kaldıgımı ve yuzdugumu gördüö etrafımda koskaca bır yunus balıgı daıreler cızerek yuzdugunu gördüm a.e.o

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı

Selâmınaleyküm.

Gördüğüm rüyalarım üzerinde pek durmam ama uzun zamandan beri ilgilenildiği için bende son gördüğüm rüyalarımdan birini anlatayım, aklımdaki soruya cevap bulacak mıyım.

Rüyam: Bir ailede yaşayan iki erkek kardeş ve babaları (3 kişi), oturmuş konuşuyorlardı. Büyük kardeş babasına birşey sordu, babada cevap olarak bir şeyi küçümser gibi cevap verdi ama baba kimseyi kastederek cevap vermedi. Küçük kardeşde hemen konuya girdi (benim gibi yani) dedi. Baba da gülümseyerek evet dedi.

Nedir burda anlatılmak istenen.

minanur

Kayıtlı Kullanıcı

cok özür dıleyerek bısey eklemek ıstıyorum yazıma denızın ortasında yuzurken guneşın battıgını gördüm kırmızımsı sekılde gökyüzü o kadar guzelleşmıstıkı tarıfı yok
kalın saglıcakla a.e

ozlemkoca

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM

BENİM DE RUYAMI YORUMLARSANIZ SAĞOLASINIZ...RÜYAMDA HEM KARNIMDA Kİ BEBEĞİN HEMDE KUCAĞIMDAKİ ÇOCUĞUN AĞLADIĞINI GÖRDÜM ,DUYDUM...
KALIN SAĞLICAKLA:eek:

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

derya_derya yazdı:
ABİM BUGÜNDE MAKLUBE YİYODUM RÜYAMDA HAYIRDIR.AMA MAKLUBEYİ BÖYLE BİR SÜRÜ İNSANA DAĞITIYORLARMIŞ TEPSİLERLE.HANİ DÜN CUMHURİYET MİTİNGİ VARDI YA O KADAR KALABALIKTI.NERDEN AKLIMDA KALDIYSA MAKLUBE KARNIM DA TOKTU YATARKEN:D:D:D:D:D:D

Hayırdır inşAllah;

Birçok insanla yemek yediğinizi gördüyseniz, bolluğun ve refahın habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız.

;) :|

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

minanur yazdı:
s.a benımde rüyamı tabir ederseniz cok sevınırım dun gece rüyamda deniz ortasında kaldıgımı ve yuzdugumu gördüö etrafımda koskaca bır yunus balıgı daıreler cızerek yuzdugunu gördüm a.e.o

Aleykümselam;

Deniz rüyaları iyiye yorumlanır. Masmavi engin deniz, insanın yaşamına anlam katacak olgunlaşmasını sağlayacak uzun bir yoldur. Dalgalı bir deniz mutluluğun sıkıntıların atlatılmasından sonra gerçekleşeceğini belirtir. Denizde yüzdüğünü gören kişi peş peşe yolculuklara çıkar demektir.

Yorumum;

Güneşin batımıyla deniz de yüzdüğünü görmek artık hayatınızda önemli kararlar alınacağınıza, bunun öncesinde de bu kararları almak için düşünme zamanına ihtiyaç duyma devresine gireceğinize delalet eder, doğru zamanlama doğru kararlar sizi hayat'a daha olumlu bağlar ve ibadetlerinizde daha ferah olma yolunu gösterir. Zaman her yaranın ilacı olduğu gibi durgun denizde yüzmek zamanın sakinliğini, hayatınızın güzelliğini ifade eder, dalgalı bir denizde yüzdüğünüzü görmek zamanda bir takım sıkıntılarınızın zamanla durgunlaşmasına yorumlanır. durgun denizde yürümek bazı kerede zenginliğin habercisidir.

Bu rüyanızı daha sık yakınlarınıza anlatın vede Allah'a sebat edin selametle

minanur

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ABİM A.E.O

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ozlemkoca yazdı:
SELAMUNALEYKÜM

BENİM DE RUYAMI YORUMLARSANIZ SAĞOLASINIZ...RÜYAMDA HEM KARNIMDA Kİ BEBEĞİN HEMDE KUCAĞIMDAKİ ÇOCUĞUN AĞLADIĞINI GÖRDÜM ,DUYDUM...
KALIN SAĞLICAKLA:eek:

Rüyada Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir. Ağlayan çocuk görmek uzun ömre yorulur

ozlemkoca

Kayıtlı Kullanıcı

yorum için çok teşşekkür ediyorum...hayır olur inşallah....

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
abi çok zordu galiba . tabir etmemişsinde. neyse önemli değil. ben zaten çok rüya görürüm. hepsini yapamazsın ki. a.e.o

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
yatağımın başında beyaz kıyafetli birisi duruyordu.yüzünü göremedim ama beni çok etkiledi.
birde bildiğim kadarıyla dünyaya gelmemiş insanları görüyorum. iki rüyamı açıklarmısınız?a.e.o

Gözden kaçmış olabilir kusuruma bakma Hakkını Helal et kasıtlı yapılmış birşey değil. Elimden geldiğince inşAllah, Hatırlatmana sevindim Sağol Allah razı olsun;)

Rüyada yatak odası görmek evliliğe delalet eder bazı kerede uzun bir yola çıkmaya delalet eder. Görülen yatağın beyaz ve temiz olması güzel eğlenceli bir tatile çıkmak anlamına gelir, rüyada beyazlar içinde sakallı bir ihtiyar görmek ömrünün uzun olacağına, savunduğu davada haklı çıkacağına delalet eder.

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı

Selâmınaleyküm.

Bende atlanmışım galiba. minanur kardeşimizin iki mesajının arasındayım.

nohco

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum bende ruyamda dugun alayinin onumden gectigini gelinin deveye binmis gittigini gordum hayirlara vesile olmasi temennisiyle tabirini bekliyorum selametle kardesim

semos

Kayıtlı Kullanıcı

Allah c.c. razı olsun.selametle inş.

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

S.A..

BİRGÜN ÖNCE GÖRDÜĞÜM RÜYAYI YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM...

''BAŞIMDA BERE VEYA SARIĞA BENZER BİR ÖRTÜNÜN KIVRIMININ İÇİNDE İKİ VEYA ÜÇ ÇİFT ERKEK ÇORABI FARK EDİYORUM.BU ÇORAPLARI İNCELİYORUM ESKİMİŞ OLDUKLARINA KANAAT GETİRİREREK ATMAYA KARAR VERİYORUM.'' HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH,CEVABI BEKLİYORUM...ALLAHA EMANET OLUNUZ...

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

S.A..
DAHA ÇOK BEKLİYECEKMİYİZ ?...HİZMET ALIMI İÇİN....

kebrari

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kimin olduğunu bilmediğim bırakılmış bir bebeği soğuktan korumaya çalıştığımı sağdan soldan örtü bulurak korumaya çalıştığımı gördüm.yorumlarsanız sevinirim.rahmana emanetsiniz.inş hayırlı bişeydir.a.e.o.______s.a

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı

HAYRA GELSİN İNŞALLAH BEN RÜYAMDA BİRAZ KORTUM RÜYAMDA UYURKEN BİRAN UYANMIŞIM BİRİSİ FOTOĞRAFIMI ÇEKİYOR YORGANDAN TAM GÖREMEİYORUM AMA FLAŞINDAN FARKEDİYORUM SONRA KİMSE OLMADIĞI İÇİN AKLIMA CİN DİYE BİR ŞEY GELİYOR KORKUYORUM SALAVAT ÇEKMEYTE ÇELIŞIYORUM HEP YANLIŞ ÇEKİYORUM SONRA AKIMA NAS SÜRESİ GELİYOR ONU OKUYORUM OKYUNCA GİDİYOR SONRA TEKRAR UYUYORMUŞUM RÜYAMDA BU SEFER KÜÇÜK BİR MARKET GİBİ BİR YER BEN BABAMLA BİRLİKTEYİM BİR SÜRÜ ŞEKERLEME VAR BABAM BUNLARIN YERİNE BAHADIRI YANİ KARDEŞİNİ ÇOK ÖZLEDİM ONA GÜL ALICAM BEN HİÇ BİRİNİZİ AYIRMAM DİYOR VE ÜÇ TANE BÜYÜK YAPAY GÜL ALIYOR BEN EN BÜYÜGÜNDEN Bİ TANE AL DİYORUM O ÜÇ TANE ALIYOR ÇIKIYORUZ BENİM AKLIMDA ŞEKERLEMLER KALIYOR BEN GERİ DÖNÜYOR VE ALMAYA GİDİYORUM AMA HEPSİ İRMİKLE YAPILMIŞ İRMİKTEN YAPILMIŞ KARE KARE YUVARLAR ŞEKİLLER VERİLİP KİMİNİN ÜSTÜNE HİNDİSTAN CEVİZİ KİMİNİN ÜSTÜNDE FARKLI BİRŞEY AMA HEPSİ İRMİKTEN YAPILMIŞ YUMUŞAK HEPSİNDEN BİRER TANE KOYUYARUM ÇANTAYA SONRA UYANIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt