Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emine364

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

s.a
BEN RÜYAMDA BİR ÇÖL ORTASINDA BİR ÇADIRDA ESKİ ZAMANLARI YANİ OSMALI DEVRİ SULTANLARINDAN EMİR ALIRKEN GÖRDÜM.BANA BİR YERE GİDECEKSİN DİYORLAR VE BEN YOLA ÇIKIYORUM.YANIMADA ESKİ ZAMANLARIN DERVİŞLERİNDEN BİRİ GELİYOR.ÇÖL YOLU BİTTİKTEN SONRA ÖYLE YEŞİL BİR VADİYE ÇIKIYORUZ Kİ HER YER O KADAR GÜZELKİ SANKİ CENNETTEN BİR PARÇA GİBİ.DAHA SONRA YÜRÜRKEN KENDİMİ BEMBEYAZ MERMER SUTUNLARI ÜZERİNDE BULUYORUM ORDA DERVİŞ BANA BİŞEYLER SÖYLÜYOR AMA UYANDIĞIM ZAMAN HATIRLAYAMADIM .BU RÜYAYI UZUN ZAMAN ÖNCE GÖRDÜM AMA HALA ETKİSİNDEYİM O YEŞİL VADİYİ GÖZLERİMİ KAPATTIĞIM ZAMAN HALA GÖRÜYORUM RÜYAMIN MANASINI ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
HAYIRLI GÜNLER.

zeytin84

Kayıtlı Kullanıcı

selam rüyamda ben 19 mayısta kansere yenik düşüp vefat eden bir yakınımızı bizim evde bulaşık yıkarken görüyorum .bulaşıkları yıkarken bir yandan da benimle konuşuyor .mayıs sın birinde evlenceğimi söylüyor mayıs bir benim doğum günün bir an durak sıyorum sen ölmemişmiydin diyorum.hızla ordan çıkıyorum elime kuran alıp bağrıma basıyorum felak ve nas sürelerini okuyorum.evi üçharfliler(cinler )sarmış oluyormuş. dışarda balkonda oturuyorum.elimde kuran kapalı halde ben yasin okuycam diyorum.kardeşimede elinde kuran olmadan eve girmemesini tembihliyorum.kardeşim şuan ki yaşından bir kaç yaş daha küçük oluyor 10 12 yaşlarında elimde kuran varken hiç korkmuyorum. YORUMLARINIZI BEKLİYCEM ŞİMDİDEN TEŞEkKÜRLER.

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

Cûmletten Herkese Hayirli Geceler,

sakyncasi yoksa bende bir ruyami anlatmak istiyorum.
Bir kaç hafta önce bir ruya görmustum, beni inanilmaz etkilemisti hatta anlatmaktan sakyndim insanlar ne düsünur diye kendimi cok üzdüm o aralar.
Ruyami bu sekilde izah edim , kendimi bizim caminim içinde buluyorum yanimda oturan sadece iki veya uç bayan cemaatimiz vardi, aniden bende ayaga kalkip namaza hazirlaniyorum klibleye yönelmisken birde sol tarafima dönüp namazimi kilmaya basladim... orda rüyam bitti
Sanirim pek iyi hayirli bir rüya görmus degilim, kendimce biraz arastirma yaptim yeterince beni etkilemisti bu rüya, yanlis degilsem, ruyanin bir yorumu kible yönunu degistirmek insanin ahiretin verdigin hosnutlarindan vazgeçip kendini dunyevi hayata kaptirtmak demek'tir... malesef bunu okuyunca derin bir üzüntuye girdim
Allah bizlere yol göstersin

Sizde bana bir acikli getirirseniz sevinirim , aslinda bu ruyayi yazmak bile bir zorluk hala etkisi üzerimde ve nerde nasil yanlis yaptigimi hala düsünmekteyim.
Insallah firsat olup, bizlerede aciklik getirirsiniz.

Allah Yar ve Yardimcimiz olsun... B)B)B)

serCANist

Kayıtlı Kullanıcı
RE: yılan yedim

RE: yılan yedim

S.A.
merhaba arkadaşlar rüyada tılan yemek nedürr..?
hem de pişirerek lokma lokma :)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

TRABZONLU20_BERRAK yazdı:
SELAMUN ALEYKUM BUGUN COK ILGINC RUYA GORDUMM INSALLAH HAYIRA CIKAR BI DUGUNDEYIZ KUZENIMLE BEN HALAY CEKIYORUZZ MA MUZIK GUZEL OLMADIGI ICIN BIRAZ HALAY CEKIP GIDIYORUZ ACABA NEDIRR RUYAMIN SONUNDADA BIRI TARAFINDAN HERKEZ KORKUYOR BIR KIZ AMA KIM BILMIYORUM

Aleykümselam...Hayırdır inşAllah

Rüyada düğün görmek, Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Rüyada oyun oynadığını veya oyun oynayanları görmek, dince noksanlığa ve gurura delalet eder. Çünkü oyun boş ve faydasızdır.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Nikko yazdı:
Selâmınaleyküm.

Ben rüyâ değil de başka birşey anlatacağım, ne tarihte ne kitaplarda hiçbir izine rastlayamadığım bir durum. Bakın öncelikle en baştan ve altını çizerek, önemle belirtmek istiyorum ki; bu anlattığım olay kesinlikle rüyâ değildir.

İnsan, bazı olayları iki defa yaşamasındaki amaç nedir? Yani ne anlatılmak isteniyor.
Ben çoğu olayı iki defa yaşadım, televizyon izlerken (tvde ilk kez) yazan filmi bile ben sonrasında neler olacağını hatırlamaya çalıştım, fakat devamı gelince kendi kendime, işte ben bunu önceden görmüştüm diyorum.
İlk defa geçtiğim bir yerdeki tabelayı çok rahat bir şekilde hatırladım, fakat ben ilk defa geçiyordum ordan. Bunun gibi birçok olay yaşadım, sizden mutlaka cevap bekliyorum, olumlu yada olumsuz.

Aleykümselam;

Sorunuz rüya olmadığı için daha geniş bir bilgiyi kaynağıyla en kısa zamanda cevaplanacaktır. Ancak Lütfen sorularımızı Sorularla İslamiyet bölümüne sormanızı rica ederim.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sebos yazdı:
s.a kardesım bende ruyamısn tabırını rıca edıcem sızden
bızım bınanın arkasında bı kamyonda bedava eşya dagıtılıyodu bende ordan bı paket ıcınde 4 yada 5 tane iğne alıyorum vede parmagıma 2 tane yuzuk takıyorum daha sonra yuzugun bırını komsumuzun kucuk kızına taktım eve gelıp sevıncle anneme bedava ıgne ve yuzuk aldıgımı soyluyorum.ruyam bu kadar selametle kalın sımdıden Allah razı olsun....

Aleykümselam...Hayırdır inşAllah

Rüyada iğne görmek, sağlığınıza daha fazla dikkati etmeniz gerektiğini işaret eder. Bazı dert ve şanssızlıklara uğrayacaksınız demektir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir. Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
S.ALEYKÜM ABİ ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN..DÜN Bİ RÜYA GÖRDÜM VE SABAH KALKTIĞIMDA DA SANKİ AYNEN RÜYADAKİ GİBİ MORGDA HİSSETTİM KENDİMİ..:(:(
BİR HASTANE VEYA MORGTAYDIM TAM HATIRLAMIYORUM AMA..VE BİR ÖLÜNÜN BACAKLARI KOPMUŞ İKİ BACAĞI YERDE DURUYORDU..ORDA BULUNAN BİR KİŞİ BANA Bİ MAKAS VERDİ VE MEFTANIN KAFASINI VE VÜCUDUNU KESECEĞİZ DEDİ..BEN DE MAKASLA BİRAZ KESTİM GİBİ OLDUM KAFASINI AMA DAYANAMAYIP BEN YAPAMAM DEDİM AMA O KİŞİ DEVAM ETTİ KESMEYE..ODADA MEFTANIN YAKINLARI DA VARDI GALİBA..BEN DAHA SONRA O HASTANENİN BAHÇESİNE ÇIKTIM..BAHÇESİNDE ÇOK AĞAÇ VE YEŞİLLİK VARDI..
BİR DE BEN LİSEDEYKEN YATILI OKUMUŞTUM VE YİNE DÜN ESKİ ARKADAŞLARIMI GÖRDÜM..OKULUN İLK GÜNÜYMÜŞ VE HERKES TOPLANIYORDU YAVAŞ YAVAŞ..DOLAPLARA EŞYALARIMIZI YERLEŞTİRECEKTİK AMA BEN YERLEŞTİRMEDEN DIŞARI ÇIKIP TEKRAR ODAYA DÖNDÜĞÜMDE Bİ BAKTIM ARKADAŞIN BİRİSİ BENİM EŞYALARIMI AÇMIŞ KARIŞTIRIYOR BEN DE BÖYLE DURUMLARA ÇOK GICIK OLURUM VE REFLEKSLE BAĞIRDIM..İKİNCİ RÜYAYI YAZMIYCAKTIM AMA DİĞERİYLE Bİ ALAKASI VARDIR DİYE YAZAYIM DEDİM..
ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ABİ,HAKKINIZI HELAL EDİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..S.ALEYKÜM..

Aleykümselam... Hayırdır inşAllah diyelimde Hayır olsun ama çok karışık rüyalar görmüşsün sana tavsiyem yatmadan önce abdest alıp öyle yatman olacaktır... Yoksa korku filimimi izledin de yattın mübarek :)

Rüyada hastahane görmek şuna delalettir;
1 Alim,
2 Hakim,
3 Rahat, huzur
4 Şifa
5 Maraz, yani hastalık,
6 Kapı,
7 Şehit olarak vefat,
8 Köleler için azad olmak...

Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.

Eline makas almak güçlenmek demektir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur. Makas görmek bazen ikiz kız çocuk anlamına da gelir. Parlak çelik makas görmek başarı demektir. Rüyada makası kullanarak saç kesmek bir yolculuğa çıkmak demektir. Elinde makas gören adamın erkek veya kız kardeşi olur. Adam bekar ise evlenecek demektir. Makasla bir şey kestiğini görmek iş yaşamınızda iyi bir fırsatın çıkacağına yorumlanır.

Bir kimseyi öldürdüğünü görmek, onunla iyi arkadaş olunacağını gösterir.

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir. Bahçe sulamak, bahçeyi kazdığınızı görmek ise:geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerin olacağına ve maddi kazanca işarettir. Yapraksız ve kuru bir ağaç fakırlık; çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluğu belirtir. Ağaç dalı kısa bir süre için sorunların çözüleceğine, fakat tekrar başlayacağına işarettir.

Rüyada Arkadaşlarını görmek; Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada hırsız görmek; Bazı hasımlarınız var demektir. eşyalarınızın çalınması bazı sıkıntılar verdikten sonra rahatlamanıza delalettir.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Aleykümselam... Hayırdır inşAllah diyelimde Hayır olsun ama çok karışık rüyalar görmüşsün sana tavsiyem yatmadan önce abdest alıp öyle yatman olacaktır... Yoksa korku filimimi izledin de yattın mübarek :)

Rüyada hastahane görmek şuna delalettir;
1 Alim,
2 Hakim,
3 Rahat, huzur
4 Şifa
5 Maraz, yani hastalık,
6 Kapı,
7 Şehit olarak vefat,
8 Köleler için azad olmak...

Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.

Eline makas almak güçlenmek demektir. Evli bir kadın makas görürse bir kız çocuk sahibi olur. Makas görmek bazen ikiz kız çocuk anlamına da gelir. Parlak çelik makas görmek başarı demektir. Rüyada makası kullanarak saç kesmek bir yolculuğa çıkmak demektir. Elinde makas gören adamın erkek veya kız kardeşi olur. Adam bekar ise evlenecek demektir. Makasla bir şey kestiğini görmek iş yaşamınızda iyi bir fırsatın çıkacağına yorumlanır.

Bir kimseyi öldürdüğünü görmek, onunla iyi arkadaş olunacağını gösterir.

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir. Bahçe sulamak, bahçeyi kazdığınızı görmek ise:geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerin olacağına ve maddi kazanca işarettir. Yapraksız ve kuru bir ağaç fakırlık; çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluğu belirtir. Ağaç dalı kısa bir süre için sorunların çözüleceğine, fakat tekrar başlayacağına işarettir.

Rüyada Arkadaşlarını görmek; Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada hırsız görmek; Bazı hasımlarınız var demektir. eşyalarınızın çalınması bazı sıkıntılar verdikten sonra rahatlamanıza delalettir
ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ABİM..İNŞAALLAH TAVSİYENİZE UYMAYA ÇALIŞACAĞIM..BAZEN DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM AMA SÜREKLİ OLMUYOR..HAYIRLISI OLSUN İNŞAALLAH..TABİ BENDE KENDİME BU RÜYADAN PAY ÇIKARDIM BİRAZ DAHA DİKKATLİ OLACAĞIM..KORKU FİLMİ İZLEMEDİM ABİ DOĞRUSU FİLM İZLEMEKTEN NEFRET EDERİM:):)ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN HAKKINIZI HELAL EDİN,DUA EDİN İNŞAALLAH..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..S.ALEYKÜM..

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

emine364 yazdı:
s.a
BEN RÜYAMDA BİR ÇÖL ORTASINDA BİR ÇADIRDA ESKİ ZAMANLARI YANİ OSMALI DEVRİ SULTANLARINDAN EMİR ALIRKEN GÖRDÜM.BANA BİR YERE GİDECEKSİN DİYORLAR VE BEN YOLA ÇIKIYORUM.YANIMADA ESKİ ZAMANLARIN DERVİŞLERİNDEN BİRİ GELİYOR.ÇÖL YOLU BİTTİKTEN SONRA ÖYLE YEŞİL BİR VADİYE ÇIKIYORUZ Kİ HER YER O KADAR GÜZELKİ SANKİ CENNETTEN BİR PARÇA GİBİ.DAHA SONRA YÜRÜRKEN KENDİMİ BEMBEYAZ MERMER SUTUNLARI ÜZERİNDE BULUYORUM ORDA DERVİŞ BANA BİŞEYLER SÖYLÜYOR AMA UYANDIĞIM ZAMAN HATIRLAYAMADIM .BU RÜYAYI UZUN ZAMAN ÖNCE GÖRDÜM AMA HALA ETKİSİNDEYİM O YEŞİL VADİYİ GÖZLERİMİ KAPATTIĞIM ZAMAN HALA GÖRÜYORUM RÜYAMIN MANASINI ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
HAYIRLI GÜNLER.

Aleykümselam... Hayırdır inşAllah...

Rüyada ÇÖL görmek... Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder.

Rüyada Çadır Görmek...Yolculuğa, kabre, kadına ve eve işarettir. Bu rüyalar farklı birkaç şekilde yorumlanır. Çadırdan içeri girmek hiç beklemediğiniz birinden bir fenalık göreceksiniz demektir. Çadır kuran erkek yakında iş sahibi olur, eli ekmek tutar. Çadırı toplayan erkek ise, kendi işinin sahibi olur. Çadırda uyumak sevdiğinden haber geleceğini belirtir.Çadır ne kadar büyükse o kadar iyidir. Çadırda oturmak güzel bir olayın pek yakında gerçekleşeceğine işaret eder.

Bir Kimsenin rüyada Sultan, padişah görmesi ve ondan emir alması 7 şeye delalettir.

1 İmanet,
2 İlim,
3 Hitabet,
4 Şan, şöhret.
5 Hüküm,
6 İzzü devlet,
7 Rıf'at, yani yükseklik.

Bir kimsenin rüyada sultanı güler yüzlü, sevinçli olarak görmesi, din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuz ve bolluğa va halin düzğünlüğüne delalet eder.

Nablusi demiş ki; Rüyada sultan görmek, Allahü Teala hazretleri ile tabir olunur. Bundan dolayı Sultanı razı ve hoşnud olarak görmek, Allah'ın azap ve gazabıyla rüyayı göreni korkutan birilerine alamettir.

Rüyada Allah zikreden dervişler görmek, nimet, rızık, menfaat ve hayır ile tabir olunur. Yine derviş görmek ilim ve hikmete de delalettir. Dervişlerle bir mecliste olduğunu görmek, af ve mağfirete işarettir. Çünkü Hadis-i Şerifte; "Onlar öyle bir zümredirler ki, onlarlaa olan asi olmaz." buyrulmuştur.

Rüyada yeşil vadi görmek, yaşantınızın mutlu bir şekilde devam edeceğine yorumlanır. Yemyeşil, güzel bir vadi, insanın muratlarına ereceğini, bildirir. Böyle bir vadiye gittiğini görmek sıkıntılardan uzak bir yaşam sürmek demektir.

Rüyada Sütunlu/saray görmesi; Bir kimsenin kendini bir sütunlu/sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayı umulmadık bir ödüle yorumlanır.Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına yorumlanır. Bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır.

MaşAllah Rabbim rüyanızı hayırlara vesile eylesin güzel bir rüyaydı...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

zeytin84 yazdı:
selam rüyamda ben 19 mayısta kansere yenik düşüp vefat eden bir yakınımızı bizim evde bulaşık yıkarken görüyorum .bulaşıkları yıkarken bir yandan da benimle konuşuyor .mayıs sın birinde evlenceğimi söylüyor mayıs bir benim doğum günün bir an durak sıyorum sen ölmemişmiydin diyorum.hızla ordan çıkıyorum elime kuran alıp bağrıma basıyorum felak ve nas sürelerini okuyorum.evi üçharfliler(cinler )sarmış oluyormuş. dışarda balkonda oturuyorum.elimde kuran kapalı halde ben yasin okuycam diyorum.kardeşimede elinde kuran olmadan eve girmemesini tembihliyorum.kardeşim şuan ki yaşından bir kaç yaş daha küçük oluyor 10 12 yaşlarında elimde kuran varken hiç korkmuyorum. YORUMLARINIZI BEKLİYCEM ŞİMDİDEN TEŞEkKÜRLER.

Aleykümselam...Hayırdır inşALLAH...

Rüyada kur'an görmek, iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüya olan Kur'an görmek rüya sahibinin ALLAH tarafından korunduğunun işaretidir. Hasta bir kimse rüyasında Kur'anı Kerimi görürse, hastalıktan kurtulur. Kur'anı Kerimi satın aldığını görürse, o kimse her türlü kötülükten kurtulur.

Rüyada Cin Görmek; Hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına yorumlanır. Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işarettir. Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

leyla_serdar yazdı:
Cûmletten Herkese Hayirli Geceler,

sakyncasi yoksa bende bir ruyami anlatmak istiyorum.
Bir kaç hafta önce bir ruya görmustum, beni inanilmaz etkilemisti hatta anlatmaktan sakyndim insanlar ne düsünur diye kendimi cok üzdüm o aralar.
Ruyami bu sekilde izah edim , kendimi bizim caminim içinde buluyorum yanimda oturan sadece iki veya uç bayan cemaatimiz vardi, aniden bende ayaga kalkip namaza hazirlaniyorum klibleye yönelmisken birde sol tarafima dönüp namazimi kilmaya basladim... orda rüyam bitti
Sanirim pek iyi hayirli bir rüya görmus degilim, kendimce biraz arastirma yaptim yeterince beni etkilemisti bu rüya, yanlis degilsem, ruyanin bir yorumu kible yönunu degistirmek insanin ahiretin verdigin hosnutlarindan vazgeçip kendini dunyevi hayata kaptirtmak demek'tir... malesef bunu okuyunca derin bir üzüntuye girdim
Allah bizlere yol göstersin

Sizde bana bir acikli getirirseniz sevinirim , aslinda bu ruyayi yazmak bile bir zorluk hala etkisi üzerimde ve nerde nasil yanlis yaptigimi hala düsünmekteyim.
Insallah firsat olup, bizlerede aciklik getirirsiniz.

Allah Yar ve Yardimcimiz olsun... B)B)B)

Hayır olur inşALLAH...

Rüyada cami veya mescit görmek yapılan işlerde başarı kazanacağına arzuların gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada kıbleye doğru namaz kıldığını görmek, dünya ve ahrette hayra yorumlanır. Kıbleye doğru değil de başka tarafa doğru namaz kıldığını görmek, dinden çıkacağınıza yorumlanır. Namazı yarıda bıraktığınızı görmek emellerinize kavuşamayacaksınız demektir. Cenaze namazı kılmak uzun ömre yorumlanır.

Rüyada kıbleyi başka yöne doğru görmek sıkıntıya, hüzne, günaha delalet eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt