Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

HAYKIRIS_7 yazdı:
KURBAGA GÖRMEK NEYE YORUMLANIR ACABA?ALLAH RAZI OLSUN

Hayırdır inşAllah;

Rüyada Kurbağa görmek; Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkan seçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın.

MaşAllah kardeşim güzel bir haber alacaksın yakında Hayırlı Haberler olucak inşAllah, Sana değer veren bir arkadaşın var inşAllah Ahiret arkadaşlığınızda baki olur selametle

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
SELAMÜNALEYKÜM KARDEŞİM BENDE Bİ RÜYA GÖRDÜM AMA TEBİRLERE BAKTIN BULAMADIM DEDİM BARİ BENDE SORIYIM SAĞ BİLEĞİMDE ÇOK GÜZEL Bİ ÇİCEK DÖVMESİ VARDI BAKTIM AMA BULAMADIM NE ANLAMA GELİR ÇOK MERAK ETDİM.

Aleykümselam Hayırdır İnşAllah;

Rüyada çiçekli dövme yaptığını görmek yakın zamanda iki haber alacağına birsinin iyi bir diğerininde kötü haber olacağına delalet eder. Rüyada çiçekli dövmeyi sildiğini görmek ise sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

yaren_naz yazdı:
S.A YA BENDE BİR RÜYA GÖRDÜM HAYIRDIR İNŞALLAH ÖNCE BİR ECZANE GÖRDÜM VE ORDA Kİ ECZACI ABLA İLE HALI FİLAN YIKIYORUZ:):)ARTIK NE ANLAMA GELİYORSA..:D

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak demektir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak ta yorumlanır. Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için iftiraya uğramak anlamındadır. Genç bir kadın için ise, yabancı erkeklerle arkadaşlıklardan zarar geleceğine işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı işaret eder. Halı yıkadığını görmek ise samimi değerlere sahip kişilerle yeni arkadaşlıklara delalet eder.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Muslima yazdı:
Esselamu Aleikum vr.vb
Biraz zaman gecti ama unutamadigim bir ruyami eger mumkunse sormak istiyorum.
Sanki Medine civarlarinda yerler böyle sari cöl rengi toprak ve cadirlara benzer evler nasil diyeyim sanki Mina gibi biryerde (Allah c.c daha iyisini bilir)bana öyle geliyor Peygamber efendimiz(s.a.v) ve yaninda boyu ondan daha kisa bir zat daha ,saniyorumki ruyamda oda Hz. Ebubekir (r.a)ayakta disarida karsilikli ama cok yakiniz yuzyuze benim de yanimda kizkardesim var,elimda bir avakado yarisi kesilmis icinin cekirdegi duruyor ,cekirdegin etrafindan disina dogru gerceginde oldugu gibi sari renk,bunu Peygamber efendimiz(s.a.v)e yemesi icin veriyorum gülümseyerek.Ama yemeden bana geri veriyor birsey söylemiyor yüzünü tam tarif edemiyorum ama kizginda degildi ,gülmüyorduda ama ben gülümser bir haldeydim sanki hersey cok normal di benim icin Peygamber (s.a.v)karsi karsiya iken.Allah hakkimizda hayirlisini nasib etsin insaAllah
Simdiden Allah razi olsun yorum yapsanda yapmasanda!
Allaha emanet olunuz

Etkisinde Kalmamak mümkün değil tabiki ama sizden bir ricam olaki Efendimiz Aleyhisselamın zatı şemalini biraz anlatırmısınız?

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. BİR RÜYA DAHA SORMAK İSTİYORUM İZNİNİZLE..
HZ. ALİ (r.a.), KELEBEK, HZ. OSMAN,

HZ ALİNİN YÜZÜNÜ GÖRDÜM.. HZ. OSMAN'I İSE ALİ (r.a.) İLE KUCAKLAŞIRKEN GÖRDÜM.
AYRICA HZ. ALİNİN ELİNDE YENİ YAPTIĞI İKİ UÇLU BİR HANÇER VARDI..

TABİRİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUNB)B)

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleikum vr,vb
Aska mecnun kardesim zati sifatini tam tarif edemiyorum ama yanindaki zattan daha uzun ici beyaz elbise üstünde de siyah cübbesi siyaha yakin sakkalari basinda da yine siyah eyaz karisimi sarigi var idi gözlerini burnun tarif edemiyorum hatirlayamiyorum yada Allah muhafaza yanlis anlatmaktan korkuyorum bu yuzden hatirlamakta gucluk cekiyorum belki simdilik diyebileceklerim bu kadar kardesim.
Allah Subhane ve Tealaya emanet olunuz
Allah razi olsun cevap yazdigin ilgilendigin icin:|

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
ben rüyamda soyulmuş kuru soğanları pencereden attığımı gördüm hayırdır inş.kardeş açıklarmısın şimdi aklıma geldi forumu görünce. aeo;)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
yatağımın başında beyaz kıyafetli birisi duruyordu.yüzünü göremedim ama beni çok etkiledi.
birde bildiğim kadarıyla dünyaya gelmemiş insanları görüyorum. iki rüyamı açıklarmısınız?a.e.o

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
s.a
ben rüyamda soyulmuş kuru soğanları pencereden attığımı gördüm hayırdır inş.kardeş açıklarmısın şimdi aklıma geldi forumu görünce. aeo;)

Rüyada soğan gören kişi için kaygı verici ve üzüntülü bir durum var demektir. Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.; eğer hasta ise derman bulacağına işaret eder.;Bekar için ise evleneceğine yorumlanır.

Haydı Hayırlısı Gözün aydın:D:D:D:D:D

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Muslima yazdı:
Esselamu Aleikum vr,vb
Aska mecnun kardesim zati sifatini tam tarif edemiyorum ama yanindaki zattan daha uzun ici beyaz elbise üstünde de siyah cübbesi siyaha yakin sakkalari basinda da yine siyah eyaz karisimi sarigi var idi gözlerini burnun tarif edemiyorum hatirlayamiyorum yada Allah muhafaza yanlis anlatmaktan korkuyorum bu yuzden hatirlamakta gucluk cekiyorum belki simdilik diyebileceklerim bu kadar kardesim.
Allah Subhane ve Tealaya emanet olunuz
Allah razi olsun cevap yazdigin ilgilendigin icin:|

Vealeykümselam Hayırdır inşAllah;

Abi öyle bir zaat görmüşsün ki şanı dillere destan, Öyle bir inci görmüşsün ki ömürler feda, Dünya hayatında çok az kişiye nasip olacak güzellikte, ancak benim rüyanı hayıra yormaktan başka bir yorum yapmam uygun olmaz, takvada daha derin daha iyi bir hocamıza bu rüyanızı açın, Hakkınızda en hayırlısı ne ise o olsun inşAllah

Yeni Bari

Kayıtlı Kullanıcı

ruyam da dun gece file (fil hayvani ) bindim bu neye delalet eder ki

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Yeni Bari yazdı:
ruyam da dun gece file (fil hayvani ) bindim bu neye delalet eder ki

Rüyada "File" bindiğini görmek olumlu sayılır. Bir file bindiğini gören kimse işinde büyük başarıya ulaşır.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
s.a

Rüyada soğan gören kişi için kaygı verici ve üzüntülü bir durum var demektir. Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.; eğer hasta ise derman bulacağına işaret eder.;Bekar için ise evleneceğine yorumlanır.

a.s
ya kardeş hayırlısı diyelim en sonunda elden çıkaracaksınız beni psikolojik baskı yapmayalım lütfen daha gencim. aeo;)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
s.a

a.s
ya kardeş hayırlısı diyelim en sonunda elden çıkaracaksınız beni psikolojik baskı yapmayalım lütfen daha gencim. aeo;)

:(:(:(

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

B)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
s.a

a.s

çok umutsuz oldu hayırlısı diyelim kardeş.aeo:D

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
aska mecnun yazdı:
tsunami yazdı:
s.a

a.s

çok umutsuz oldu hayırlısı diyelim kardeş.aeo:D

sağol sende aeo:p:p;)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A MUHAMMET KARDEŞİM BEN RÜYAMDA ÇOK GÜZEL BİR YEŞİLLİ VE BEYAZLI BİR KIYAFET GİYDİĞİMİ GÖRDÜM.ÇOK DA YAKIŞMIŞTI.VE İÇİMDEN ŞUNU DİYODUM ÇOK ŞÜKÜR YAZA UYGUN KIYAFETİMİ BULDUM:p:p:D

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A MUHAMMET KARDEŞİM BEN RÜYAMDA ÇOK GÜZEL BİR YEŞİLLİ VE BEYAZLI BİR KIYAFET GİYDİĞİMİ GÖRDÜM.ÇOK DA YAKIŞMIŞTI.VE İÇİMDEN ŞUNU DİYODUM ÇOK ŞÜKÜR YAZA UYGUN KIYAFETİMİ BULDUM:p:p:D

Rüyada Yeşil renkli elbise giydiğini görmek yakın zamanda emellerinize kavuşacağınıza delalettir.

:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt