Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Rüyanızı Anlatın Tabirliyelim

aska mecnun yazdı:
MAVI HUZUN yazdı:
HAYRA GELSİN İNŞALLAH BEN RÜYAMDA BİRAZ KORTUM RÜYAMDA UYURKEN BİRAN UYANMIŞIM BİRİSİ FOTOĞRAFIMI ÇEKİYOR YORGANDAN TAM GÖREMEİYORUM AMA FLAŞINDAN FARKEDİYORUM SONRA KİMSE OLMADIĞI İÇİN AKLIMA CİN DİYE BİR ŞEY GELİYOR KORKUYORUM SALAVAT ÇEKMEYTE ÇELIŞIYORUM HEP YANLIŞ ÇEKİYORUM SONRA AKIMA NAS SÜRESİ GELİYOR ONU OKUYORUM OKYUNCA GİDİYOR SONRA TEKRAR UYUYORMUŞUM RÜYAMDA BU SEFER KÜÇÜK BİR MARKET GİBİ BİR YER BEN BABAMLA BİRLİKTEYİM BİR SÜRÜ ŞEKERLEME VAR BABAM BUNLARIN YERİNE BAHADIRI YANİ KARDEŞİNİ ÇOK ÖZLEDİM ONA GÜL ALICAM BEN HİÇ BİRİNİZİ AYIRMAM DİYOR VE ÜÇ TANE BÜYÜK YAPAY GÜL ALIYOR BEN EN BÜYÜGÜNDEN Bİ TANE AL DİYORUM O ÜÇ TANE ALIYOR ÇIKIYORUZ BENİM AKLIMDA ŞEKERLEMLER KALIYOR BEN GERİ DÖNÜYOR VE ALMAYA GİDİYORUM AMA HEPSİ İRMİKLE YAPILMIŞ İRMİKTEN YAPILMIŞ KARE KARE YUVARLAR ŞEKİLLER VERİLİP KİMİNİN ÜSTÜNE HİNDİSTAN CEVİZİ KİMİNİN ÜSTÜNDE FARKLI BİRŞEY AMA HEPSİ İRMİKTEN YAPILMIŞ YUMUŞAK HEPSİNDEN BİRER TANE KOYUYARUM ÇANTAYA SONRA UYANIYORUM

Rüyada Cin görmek, Hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına yorumlanır. Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine işarettir. Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada Foğoraf çektiğini çekildiğini görmek, Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir.

Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyada gül iyiye yorulur. Yeni açan gül toplamak bir genç kız ise çok kısa bir süre sonra evlenir. Güllerin rengine göre rüyaların anlamları değişir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde. Aynı şekilde gören kadın ise bereket , şöhret ve mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada şeker görülmesi, ferahlığa, sevince, kolay ve rahat bir rızka yorumlanır.Rüyada şeker almak, yemek, eğlenceli bir yaşam, zengin olmak anlamındadır. Çuvallarla dolu toz veya kesme şeker görmek çok fazla para kazanmak anlamındadır. Birine kutuyla şeker ikram etmek bağışta bulunacağınıza yorumlanır.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM RÜYAMININ YORUMUNU MERAKLA BEKLİYORDUM .....
ANCAK OKUYABİLDİM DAHA DOĞRUSU FORM EKRANA TAŞINDIĞI İÇİN O YUZDEN ÇOK KIZIYORUM ŞU DEĞERLİ FORMLARIN DİĞER ŞAMATA FORMALRLA EKRANDAN KALDIRILMASINA ....ALLAH A EMANET OL .SELAM VE DUA İLE.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. rüyamda şu anda görüşmediğim bi arkadaşım benden borç istetiyo,bende yolluyorum.sonra o arkadaşımı benim yatağımda uyuyo olarak görüyorum ve rahmetli annemde onun başında oturuyo..bana diyoki bu uykusunda senin ismini sayıklıyo diyo.sonra ben o arkadaşımı uyandırıyorum pansuman yapıyorum ama yara neresinde hatırlamıyorum.sonra yine benim yatağıma yatıp uyuyo...hayır olsun,yorumunuzu bekliyorum

islamiyet142

Kayıtlı Kullanıcı

merhaba benimde gördüğüm ve etkisinde kaldığım ruyamı yorumlarsanız sevinirim
rüyamda ölmüşüm mahşerde toplandık herkezin hesabı görülüyor bende efendimizi arıyorum bana şefat eder ümidiyle osırada tanıdığım birisiyle karşılaşıyorum ona nerden geldiğini sordum oda cehennemden dedi bende a nekadar çabuk geldin demek az günahın varmış öyleye kadar bitmiş dedim oda bana hiç öyleye kadar olurmu dedi ben orda tam üçbin sene yandım dedi ama bana okadar kısa geldiki sonra efendimizi aramakiçin ayrıldım yanından..... lütfen yorumlarsanız sevinirim . fazla vaktimyok onun için B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ya muhammet abim ömer rüyasında iki iş teklifi aldığını görmüş.ömer şuan işsiz.:(:(

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ABİ LÜTFEN ŞU RÜYALARIMI YORUMLARMISIN NEE OLUUUURR.DÜN GECE RÜYAMDA KOŞTUĞUMU GÖRDÜM NEREYE NİÇİN KOŞTUĞUMU UNUTTUM AMA KOŞUYORDUM.:D

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
s.a ya muhammet abim ömer rüyasında iki iş teklifi aldığını görmüş.ömer şuan işsiz.:(:(

Aleykümselam;

Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A ABİ LÜTFEN ŞU RÜYALARIMI YORUMLARMISIN NEE OLUUUURR.DÜN GECE RÜYAMDA KOŞTUĞUMU GÖRDÜM NEREYE NİÇİN KOŞTUĞUMU UNUTTUM AMA KOŞUYORDUM.:D

Aleykümselam;

Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

islamiyet142 yazdı:
merhaba benimde gördüğüm ve etkisinde kaldığım ruyamı yorumlarsanız sevinirim
rüyamda ölmüşüm mahşerde toplandık herkezin hesabı görülüyor bende efendimizi arıyorum bana şefat eder ümidiyle osırada tanıdığım birisiyle karşılaşıyorum ona nerden geldiğini sordum oda cehennemden dedi bende a nekadar çabuk geldin demek az günahın varmış öyleye kadar bitmiş dedim oda bana hiç öyleye kadar olurmu dedi ben orda tam üçbin sene yandım dedi ama bana okadar kısa geldiki sonra efendimizi aramakiçin ayrıldım yanından..... lütfen yorumlarsanız sevinirim . fazla vaktimyok onun için B)

Rüyada ölü görmek hayra yorulur. Ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. Ölünün güldüğünü görmek vicdanınızın rahat olacağını işaret eder.

tugba gunes

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.kardeşim.
ben uzu sure önce bir rüya görmüştüm:rüyamda ben biriyle birlikte denizi gören bir mağaradayım.dışarı bakınca denızın üzerinde yürüyen 2 kişi göriyorum,pek insan gibi değiller çok güzeller ama kız yada erkek degıl sankı.beyaz kıyafetlerı vardı.sonra uyandım.
ALLAH RAZI OLSUN.HAKKINI HELAL ET KARDEŞİM.B)B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tugba gunes yazdı:
s.a.kardeşim.
ben uzu sure önce bir rüya görmüştüm:rüyamda ben biriyle birlikte denizi gören bir mağaradayım.dışarı bakınca denızın üzerinde yürüyen 2 kişi göriyorum,pek insan gibi değiller çok güzeller ama kız yada erkek degıl sankı.beyaz kıyafetlerı vardı.sonra uyandım.
ALLAH RAZI OLSUN.HAKKINI HELAL ET KARDEŞİM.B)B)

Aleykümselam; Hayırdır inşALLAH,

İnsanın rüyasında mağara görmesi, hayatı boyunca sırtını dayayabileceği büyüklere ve üstatlara yorumlanır. Mağara bazen de işlerini başkasından gizlemeye, örtmeye ve her türlü tasa ve şiddetlerden kurtuluşa yorumlanır. Eğer rüyayı gören hasta tutukluysa bunlardan kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada deniz görmek serinliğe refaha işarettir. rüyada denizi durgun görmek hayatınızdaki bir takım olumsuzlukların durgunlaşacağına zamanla yok olacağına işaret eder. eğer deniz dalgalı ise Hayatı dolu dolu yaşamaya yorumlanır, yeni arkadaşlar, yeni dostlar edinmeye işarettir rüyada durgun denizde yürüdüğünü görmek sıkıntıların üzerinden kısa zamanda kurtulmaya refaha ermeye işarettir. dalgalı denizde yürümeye çalışmak ise bir takım olumsuzluklar sizin hayattaki tutumunuza engel olmaya işarettir.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
meftun61 yazdı:

Aleykümselam;

Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır.

S.A ABİM SAĞOL YA İÇİMİ RAHATTLATTIN.:(:D:D BİŞEY OLMAZ İNŞALLAH YA ALLAH BÜYÜK.KÖTÜYE BİŞEY OLMAZ DİMİ ABİM.:D

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
meftun61 yazdı:

Aleykümselam;

Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır.

S.A EVET ABİM SIKINTIDAYIZ.AMA OLSUN RABBİM BÜYÜK.:)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM BUGUN COK ILGINC RUYA GORDUMM INSALLAH HAYIRA CIKAR BI DUGUNDEYIZ KUZENIMLE BEN HALAY CEKIYORUZZ MA MUZIK GUZEL OLMADIGI ICIN BIRAZ HALAY CEKIP GIDIYORUZ ACABA NEDIRR RUYAMIN SONUNDADA BIRI TARAFINDAN HERKEZ KORKUYOR BIR KIZ AMA KIM BILMIYORUM

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. kardeşim ya sen niye benim hiç bişeyime cevap vermiyosun merak ediyorum....rüyamı yazdım tabir istedim herkesinki yorumlanmış benim ki yok.saol Allah razı olsun yinede.sanırım hata ettim yorum istemekle
selametle
A.E.O.
SAKIN YORMAYIN KENDİNİZ YORUM İSTEMİYORUM ARTIK

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

AFRA_NUR yazdı:
s.a. rüyamda şu anda görüşmediğim bi arkadaşım benden borç istetiyo,bende yolluyorum.sonra o arkadaşımı benim yatağımda uyuyo olarak görüyorum ve rahmetli annemde onun başında oturuyo..bana diyoki bu uykusunda senin ismini sayıklıyo diyo.sonra ben o arkadaşımı uyandırıyorum pansuman yapıyorum ama yara neresinde hatırlamıyorum.sonra yine benim yatağıma yatıp uyuyo...hayır olsun,yorumunuzu bekliyorum

Aleykümselam;

Değerli kardeşim elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum gözden kaçmış olabilir. Kusura bakmayın Hakkınızı Helal edin ama bu kadar önyarılı olmayın.

Rüyada Arkadaşını görmek. Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir. Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Rüyada yatak görmek, yeni bir aşk macerasına atılacağına yorumlanır. Genelde yatak rüyası görmek yola çıkmak anlamındadır. Temiz bir yatak görmek, güzel ve eğlenceli bir tatile çıkacak demektir. Rüyada eve yatak almak rüyayı gören bekarsa, istediği kimseyle evleneceğine yorumlanır. Yatağını satan veya atan kişi eşinden istifa eder demektir.

Nikko

Kayıtlı Kullanıcı

Selâmınaleyküm.

Ben rüyâ değil de başka birşey anlatacağım, ne tarihte ne kitaplarda hiçbir izine rastlayamadığım bir durum. Bakın öncelikle en baştan ve altını çizerek, önemle belirtmek istiyorum ki; bu anlattığım olay kesinlikle rüyâ değildir.

İnsan, bazı olayları iki defa yaşamasındaki amaç nedir? Yani ne anlatılmak isteniyor.
Ben çoğu olayı iki defa yaşadım, televizyon izlerken (tvde ilk kez) yazan filmi bile ben sonrasında neler olacağını hatırlamaya çalıştım, fakat devamı gelince kendi kendime, işte ben bunu önceden görmüştüm diyorum.
İlk defa geçtiğim bir yerdeki tabelayı çok rahat bir şekilde hatırladım, fakat ben ilk defa geçiyordum ordan. Bunun gibi birçok olay yaşadım, sizden mutlaka cevap bekliyorum, olumlu yada olumsuz.

sebos

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cilginbiyologlar.com

s.a kardesım bende ruyamısn tabırını rıca edıcem sızden
bızım bınanın arkasında bı kamyonda bedava eşya dagıtılıyodu bende ordan bı paket ıcınde 4 yada 5 tane iğne alıyorum vede parmagıma 2 tane yuzuk takıyorum daha sonra yuzugun bırını komsumuzun kucuk kızına taktım eve gelıp sevıncle anneme bedava ıgne ve yuzuk aldıgımı soyluyorum.ruyam bu kadar selametle kalın sımdıden Allah razı olsun....

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

S.ALEYKÜM ABİ ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN..DÜN Bİ RÜYA GÖRDÜM VE SABAH KALKTIĞIMDA DA SANKİ AYNEN RÜYADAKİ GİBİ MORGDA HİSSETTİM KENDİMİ..:(:(
BİR HASTANE VEYA MORGTAYDIM TAM HATIRLAMIYORUM AMA..VE BİR ÖLÜNÜN BACAKLARI KOPMUŞ İKİ BACAĞI YERDE DURUYORDU..ORDA BULUNAN BİR KİŞİ BANA Bİ MAKAS VERDİ VE MEFTANIN KAFASINI VE VÜCUDUNU KESECEĞİZ DEDİ..BEN DE MAKASLA BİRAZ KESTİM GİBİ OLDUM KAFASINI AMA DAYANAMAYIP BEN YAPAMAM DEDİM AMA O KİŞİ DEVAM ETTİ KESMEYE..ODADA MEFTANIN YAKINLARI DA VARDI GALİBA..BEN DAHA SONRA O HASTANENİN BAHÇESİNE ÇIKTIM..BAHÇESİNDE ÇOK AĞAÇ VE YEŞİLLİK VARDI..
BİR DE BEN LİSEDEYKEN YATILI OKUMUŞTUM VE YİNE DÜN ESKİ ARKADAŞLARIMI GÖRDÜM..OKULUN İLK GÜNÜYMÜŞ VE HERKES TOPLANIYORDU YAVAŞ YAVAŞ..DOLAPLARA EŞYALARIMIZI YERLEŞTİRECEKTİK AMA BEN YERLEŞTİRMEDEN DIŞARI ÇIKIP TEKRAR ODAYA DÖNDÜĞÜMDE Bİ BAKTIM ARKADAŞIN BİRİSİ BENİM EŞYALARIMI AÇMIŞ KARIŞTIRIYOR BEN DE BÖYLE DURUMLARA ÇOK GICIK OLURUM VE REFLEKSLE BAĞIRDIM..İKİNCİ RÜYAYI YAZMIYCAKTIM AMA DİĞERİYLE Bİ ALAKASI VARDIR DİYE YAZAYIM DEDİM..
ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ABİ,HAKKINIZI HELAL EDİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..S.ALEYKÜM..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt