Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
[URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"] [/URL][/URL][/URL][/URL]

ZİLZAL SURESİ MEALİ

1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM BU HAYIR MUBAREK CUMA GÜNÜN YÜZÜ SUYU HURMETİNE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN HATRINA ŞUANDA TÜM SIKINTI ACI KEDER ÇIKMAZDA OLAN DARA DÜŞMÜŞ KULLARINA SEN MERHAMET ET YARABBİM!! BİZLERİ ELLERİMİZ BOŞ ÇEVİRME BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SEN MERHAMET ET BAĞIŞLAMASI BOL OLAN RABBİM SENDEN BASKA GİDECEK YERİMİZ YOK ALLAHIM SENDEN BASKA
İSTEYECEK DİLEK KAPIMIZ YOKK SEN BİZİ SIKINTILARIMIZDAN İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLARIMIZDAN KURTAR YARABBİM YÜCE ALLAHIM DERT ÇEKEN DERMAN ARAYAN KULLARININ İMDAT ÇIĞLIKLARINA SEN HAYIRLI ÇARELER HAYIRLI GÜNLER NASİİP ET !!! ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBİM .... ( amin)

SILA,ERHAN,DENİZ,AYŞE,HÜZÜNLÜ,MİNE,LEYFUNUR VE BÜTÜN DUA KARDEŞLERİM HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN....

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar canım dişim iyi oldu korkmadan su içiyorum abdest alıyorum. hamd olsun inşallah bu diş tekrar sorun çıkarmaz. amin. Allahım sizlerin cümlemizn karşısına hayırlı dr lar çıkarsın. çocukta iyi hamd olsun. ona da biraz Kuran okutturcam dersini. birazda duasını ezberleticem. kursa götürücem. sen nasılsın işlerin rahatladı mı? selametle kal.[/QUOTE

İnşallah bir daha dişin seni hiç üzmez. Evet, Rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın hepimizi. Ne güzel Eren'in maşallah senin gibi bir annesi var. İnşallah çok hayırlı bir evlat olur. Allah zihin açıklığı versin küçüğümüze. Çok sağol. ben de çok şükür iyiyim. İşlerim de bu ara fena değil, yaz olunca eğitim dönemi daha rahat.

Zilzal süresini de ezberledim sayende. Allah senden razı olsun. Allaha emanet ol. Selam de dua ile. Hayırlı Cumalar

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
amiinn amiinn mine ablacım yüreğine sağlık...

selamün aleyküm
Rabbim kolaylık versin, yardımcınız olsun inşallah
ben ezberimi tamamlamak üzereyim
başlarda z'leri karıştırsamda yavaş yavaş düzeldi
bi kaç kez daha çalışsam tamamlamış olurum inşallah
hayırlı cumalar...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.
herkese hayırlı bereketli dua dolu birgün olur inşallah.
sizlerden özellikle dua dilemeye geldim.sıla ablam merve kardeşim ayşe ablam mine ablam
mine kardeşim leyfnnur kardeşim özellikle başta siz olmak üzere hepinizden dua istiyorum.
bugün oruç tutanlarımız vardır.bende tektek isminizi zikredip dua edeceğim.
20 sinde gireceğim sınav için hayırlı bir sonuç almak için

Allah hepinizden razı olsun
selam ve dua ile

Aleyküm Selam Erhan kardeşim.

İnşallah sınav çok başarılı geçer ve istediğin gibi bir işe girersin. Allah işlerini kolaylaştırsın, rast getirsin inşallah. O güne kadar dualarımda olacaksın inşallah. Selam ve dua ile... Hayırlı Cumalar...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM BU HAYIR MUBAREK CUMA GÜNÜN YÜZÜ SUYU HURMETİNE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN HATRINA ŞUANDA TÜM SIKINTI ACI KEDER ÇIKMAZDA OLAN DARA DÜŞMÜŞ KULLARINA SEN MERHAMET ET YARABBİM!! BİZLERİ ELLERİMİZ BOŞ ÇEVİRME BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SEN MERHAMET ET BAĞIŞLAMASI BOL OLAN RABBİM SENDEN BASKA GİDECEK YERİMİZ YOK ALLAHIM SENDEN BASKA
İSTEYECEK DİLEK KAPIMIZ YOKK SEN BİZİ SIKINTILARIMIZDAN İŞLEDİĞİMİZ GÜNAHLARIMIZDAN KURTAR YARABBİM YÜCE ALLAHIM DERT ÇEKEN DERMAN ARAYAN KULLARININ İMDAT ÇIĞLIKLARINA SEN HAYIRLI ÇARELER HAYIRLI GÜNLER NASİİP ET !!! ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBİM .... ( amin)

SILA,ERHAN,DENİZ,AYŞE,HÜZÜNLÜ,MİNE,LEYFUNUR VE BÜTÜN DUA KARDEŞLERİM HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN....

Amin Amin Amin. Allah razı olsun. Çok sağol. Allah işlerini rast getirsin. Hayırlı Cumalar.. Allaha emanet ol. Selam ve dua ile..

mir_erhan

Moderator

AMİN..AMİN... AMİN...

bu güzel ve yürekten duan için Allah senden razı olsun
dularını kabul etsin inşallah

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,güzel gönüllü can kardeşlerim,
bugün benim son günüm.
AĞUSTOS BAŞINA KADAR YOKUM.
hepinizi ve sitemizi çok özleyeceğim.
hepinizin duasına amin,
inşALLAH döndüğümde hepinizin sevinçli,müjdeli haberlerini alırım.
hepiniz haklarınızı helal edin.

erhan kardeşim 20 temmuzda sınavın için dua edeceğim.
Rabbim şimdiden hayırlı mvaffakiyetler versin.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
bugün benim son günüm.
hepinizin duasına amin,

Aleyküm Selam Ayşe-Rana kardeşim. Güle güle git, gel inşallah. Yolun açık olsun. İnşallah çok huzurlu, kefiyli bir tatil geçirirsin ve dinlenmiş ve mutlu olarak yuvana dönersin. Annenizin de inşallah sağlığı düzelmiştir. Sevdiklerinle güzel günler geçirmeyi Rabbim nasip etsin. Biz de seni çok özleyeceğiz. Hayırlı yolculuklar dilerim. Selam ve dua ile...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar canım dişim iyi oldu korkmadan su içiyorum abdest alıyorum. hamd olsun inşallah bu diş tekrar sorun çıkarmaz. amin. Allahım sizlerin cümlemizn karşısına hayırlı dr lar çıkarsın. çocukta iyi hamd olsun. ona da biraz Kuran okutturcam dersini. birazda duasını ezberleticem. kursa götürücem. sen nasılsın işlerin rahatladı mı? selametle kal.[/QUOTE

İnşallah bir daha dişin seni hiç üzmez. Evet, Rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın hepimizi. Ne güzel Eren'in maşallah senin gibi bir annesi var. İnşallah çok hayırlı bir evlat olur. Allah zihin açıklığı versin küçüğümüze. Çok sağol. ben de çok şükür iyiyim. İşlerim de bu ara fena değil, yaz olunca eğitim dönemi daha rahat.

Zilzal süresini de ezberledim sayende. Allah senden razı olsun. Allaha emanet ol. Selam de dua ile. Hayırlı Cumalar
inşallah canım dua et içinden gelsin de kendi okusun Kuranını. sen muhasebeci değil miydin? karıştırdım galiba kurşun kalem kardeşim muhasebeciydi. sevindim ezberlediğine amin cümlemizden de inşalalh o zaman bir tekrar yapalım bugün hepsini. hayırlı cumalar.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

amin canım Allah razı olsun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
amiinn amiinn mine ablacım yüreğine sağlık...

selamün aleyküm
Rabbim kolaylık versin, yardımcınız olsun inşallah
ben ezberimi tamamlamak üzereyim
başlarda z'leri karıştırsamda yavaş yavaş düzeldi
bi kaç kez daha çalışsam tamamlamış olurum inşallah
hayırlı cumalar...
aleyküm selam canım amin inşallah. hayırlı cumalar.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
[URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"] [/URL][/URL][/URL][/URL][/URL]

ZİLZAL SURESİ MEALİ

1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
bugün benim son günüm.
hepinizin duasına amin,

aleyküm selam canım aklımız sen de olacak bunu bilmeni isterim. biz de seni özlicez inşallah kardeşim sen de rahatlamış hafiflemiş olarak dönersin her bakımdan. oğlunda iyileşmiştir inşallah. Allaha emanet ol.

mir_erhan

Moderator
bugün benim son günüm.
hepinizin duasına amin,

aleyküm selam Ablam.
Allah yolunu açık etsin selametle gider gelirsin inşallah..
biliyoruz dualarında unutmazsın bizi...
Allah seninle olsun
selam ve dua ile

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah canım dua et içinden gelsin de kendi okusun Kuranını. sen muhasebeci değil miydin? karıştırdım galiba kurşun kalem kardeşim muhasebeciydi. sevindim ezberlediğine amin cümlemizden de inşalalh o zaman bir tekrar yapalım bugün hepsini. hayırlı cumalar.

Tabi dua ederim. Eren'e Allahım şevk versin inşallah. Hayır ben muhasebeci değilim. Eğitim kurumundayım

Hayırlı günler..

mir_erhan

Moderator
Aleyküm Selam Erhan kardeşim.

İnşallah sınav çok başarılı geçer ve istediğin gibi bir işe girersin. Allah işlerini kolaylaştırsın, rast getirsin inşallah. O güne kadar dualarımda olacaksın inşallah. Selam ve dua ile... Hayırlı Cumalar...

aleyküm selam kardeşim..amin. inşallah
Allah senden de razı olsun
seninde yüzün her iki cihanda inşallah gülenleden olur
Allah dert ve sıkıntılardan emin kılsın sizi inşallah.

selam ve dua ile

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum,
insALLAH herkes iyidir?
Daha önce yazamdim, bilgisayarin basina yeni oturdum.
Sila abla, Erhan kardesim, Merve, Ayse abla, HÜZÜNLÜ, Mine abla, Mine, Ndzlf ve bütün kardeslerim Rabbim kolaylik versin, ezber yapan kardeslerime, zihin açikligi versin...

amin, amin, ALLAH celle celaluh razi olsun senden ablacim bu güzel dualarin için...

bugün benim son günüm.
hepinizin duasına amin,

hayirlisiyla gidip gelirsin ablacim, yolun açik olsun,
varsa helal olsun, sende hakkini helal et...
Allah'a emanet ol

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleykü birazdan çıkacağız.
Son bir gireyim dedim.
Allaha emanet olun.
Dualrınızı eksik etmeyin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt