Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.
herkese hayırlı bereketli dua dolu birgün olur inşallah.
sizlerden özellikle dua dilemeye geldim.sıla ablam merve kardeşim ayşe ablam mine ablam
mine kardeşim leyfnnur kardeşim özellikle başta siz olmak üzere hepinizden dua istiyorum.
bugün oruç tutanlarımız vardır.bende tektek isminizi zikredip dua edeceğim.
20 sinde gireceğim sınav için hayırlı bir sonuç almak için

Allah hepinizden razı olsun
selam ve dua ile
aleyküm selam amin amin amin inşallah. iyi yaptın zaten dua almak için çoğu zaman yazıyorum ben de hastalık sıkıntı vs. inanıyorum sizlerin samimiyetinize dostluğunuza kaç aydır burda birbirmizin derdiyle dertlendik az da olsa tanıdık birbirimizi. böyle yazmak istedim içimden geldi. ayın yirmisinde gireceğin sınav o iş hakkında hayırlı ise kazanmanı canı gönülden isterim. yuvana düzenli para getirebilmeni isterim. Allah yardımcın olsun. amin cümlemizden de selametle kal.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
[URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"] [/URL][/URL]

ZİLZAL SURESİ MEALİ

1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar hayırlı sabahlar hepiniz iyisinizdir inşallah?
Rabbim sağlık huzur zihin açıklığı versin. bizleri yanlış sözler söylemekten yanlış amellerde bulunmaktan tüm kötülüklerden korusun Rabbim.

benim ezber tamamdır hamd olsun namazda okucam inşallah bol bol.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sağlık huzur zihin açıklığı versin. bizleri yanlış sözler söylemekten yanlış amellerde bulunmaktan tüm kötülüklerden korusun Rabbim.

maaşALLAH CANIM,NE GÜZEL GİDİYORSUNUZ.
ben oğlum inşALLAH biraz daha kendine yeterli olacağında uygulamayı düşünüyorum.

tüm dualarına amin.

bu arada ben de yarın akşam kısmetse yolcuyum.
bugün de biraz rahatsızım.

hayırlısıyla,sağlık,sıhhat,huzurla gidip gelmeyi nasip eylemesi için Rabbimin dualarınızı bekliyorum.
ayrıca hayırlı amellerimizin artması,Rabbimin razı olduğu kullardan olmamız için cümleten inşALLAH.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ben oğlum inşALLAH biraz daha kendine yeterli olacağında uygulamayı düşünüyorum.

tüm dualarına amin.

hayırlısıyla,sağlık,sıhhat,huzurla gidip gelmeyi nasip eylemesi için Rabbimin dualarınızı bekliyorum.
ayrıca hayırlı amellerimizin artması,Rabbimin razı olduğu kullardan olmamız için cümleten inşALLAH.
sağol canım okusan da olur her gün bir kere okusan bile kazançta olursun inşallah. canım geçmiş olsun. yarına kadar iyileşirsin inşallah. eşinle hepberaber mi gidiyorsunuz nasıl olacak yolculuk kolay değil tek başına çocuklarla? kaç gün kalacaksın?
inşallah herşey yolunda gider çocuklar hasta olmaz sen de öyle. annen kardeşinde feraha çıkar inşallah.

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.
herkese hayırlı bereketli dua dolu birgün olur inşallah.
sizlerden özellikle dua dilemeye geldim.sıla ablam merve kardeşim ayşe ablam mine ablam
mine kardeşim leyfnnur kardeşim özellikle başta siz olmak üzere hepinizden dua istiyorum.
bugün oruç tutanlarımız vardır.bende tektek isminizi zikredip dua edeceğim.
20 sinde gireceğim sınav için hayırlı bir sonuç almak için

Allah hepinizden razı olsun
selam ve dua ile

ve aleykumselam Erhan kardesim,
hayirlisiyla sinavindan güzel bir sonuç alirsin insALLAH, dualarimda olacaksin insALLAH,
Rabbim yardimcin olsun,
ALLAH C.C. senden de razi olsun o güzel dualarin için,
hayirli günler...

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı

tüm dualarına amin.

Geçmis olsun ablacim, hayirlisiyla, saglik ve huzurla gidip gelirsin insALLAH,
ALLAH'a emanet ol

hayirli günler ablacim,
benim de ezberim tamam, dün Zilzal suresini namazda okumaya çalistim,
ama biraz takildim, insALLAH düzeltirim...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
erhan kardeşim sınavı kazanman için dua edicem inşallah
Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder
ayşe, mine ve sıla ablalarım, leyfunnurum, mine ,hüzünlü ve diğer kardeşlerim duamdasınız inşallah...
selam ve dua ile...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler ablam bugün iyice bir pekiştirelim ben de sesli okumadım içimden okudum.
sesli okumamız lazım. derken şimdi bir kere sesli okudum tamamdır. ben de dün namazda beyyine suresinde takıldım ikiye böleyim diyorum. birinci rekatte ilk bölümü ikinci rekatte ikinci bölümü okuyayım. bugün halledeyim istiyorum artık. yarın ve hafta sonuda genel bir tekrar yapayım planım böyle :)

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
ayşe, mine ve sıla ablalarım, leyfunnurum, mine ,hüzünlü ve diğer kardeşlerim duamdasınız inşallah...
selam ve dua ile...

ALLAH c.c. razi olsun canim, sizde dualarimdasiniz,
ALLAH'a emanet ol

hayırlı günler ablam bugün iyice bir pekiştirelim ben de sesli okumadım içimden okudum.
sesli okumamız lazım. derken şimdi bir kere sesli okudum tamamdır. ben de dün namazda beyyine suresinde takıldım ikiye böleyim diyorum. birinci rekatte ilk bölümü ikinci rekatte ikinci bölümü okuyayım. bugün halledeyim istiyorum artık. yarın ve hafta sonuda genel bir tekrar yapayım planım böyle :)

benim de güzel bir tekrara ihtiyacim var:)
ALLAH c.c. yardimcimiz olsun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
selam ve dua ile...
Allah razı olsun ablacım

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
[URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"][URL="http://img514.imageshack.us/img514/1305/zilzal.jpg"] [/URL][/URL][/URL]

ZİLZAL SURESİ MEALİ

1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı sabahlar
hayırlı cumalar
nasılsınız? Rabbim bugünün her adımını rızası için geçirmeyi nasip etsin.

mir_erhan

Moderator
aleyküm selam.
hayır gün olsun. cumanız mübarek olsun ablam.
sizlere duacıyız inşallah.

mübarek günde dua bekleriz inşallah.

selam ve dua ile

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, tüm arkadaşlarımın günü aydın olsun. Bügününüz dünden çok daha güzel, sağlıklı, huzurlu, bereketli ve hayırlı olsun, işleriniz kolay gelsin, rast gitsin inşallah. Hayırlı Cumalar....

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı sabahlar
hayırlı cumalar
nasılsınız? Rabbim bugünün her adımını rızası için geçirmeyi nasip etsin.

Aleyküm Selam Sıla canım. Hayırlı Sabahlar..Sağol, çok şükür bugünümüze. Sen nasılsın? Dişin nasıl oldu. Geçmiştir inşallah. Allah bir daha göstermesin. Eren nasıl? Hayırlı Cumalar.. Selam ve dua ile...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam.
hayır gün olsun. cumanız mübarek olsun ablam.
sizlere duacıyız inşallah.

mübarek günde dua bekleriz inşallah.

selam ve dua ile
amin inşallah birbirimiz içn dua edelim bugün. Allahım hepimizin müşgüllerini halletsin. işlerimizi kolaylaştırsın. hayırlı komşu, hayırlı arkadaş versin. Rabbim kimseye muhtaç etmesin. rızkımıza bereket versin. tüm kötülüklerden korusun inşallah.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Sıla canım. Hayırlı Sabahlar..Sağol, çok şükür bugünümüze. Sen nasılsın? Dişin nasıl oldu. Geçmiştir inşallah. Allah bir daha göstermesin. Eren nasıl? Hayırlı Cumalar.. Selam ve dua ile...
hayırlı sabahlar canım dişim iyi oldu korkmadan su içiyorum abdest alıyorum. hamd olsun inşallah bu diş tekrar sorun çıkarmaz. amin. Allahım sizlerin cümlemizn karşısına hayırlı dr lar çıkarsın. çocukta iyi hamd olsun. ona da biraz Kuran okutturcam dersini. birazda duasını ezberleticem. kursa götürücem. sen nasılsın işlerin rahatladı mı? selametle kal.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
selam ve dua ile...

Hayırlı Sabahlar.. Allah razı olsun merve. Çok sağol. Selam ve dua ile. Hayırlı Cumalar...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, tüm arkadaşlarımın günü aydın olsun. Bügününüz dünden çok daha güzel, sağlıklı, huzurlu, bereketli ve hayırlı olsun, işleriniz kolay gelsin, rast gitsin inşallah. Hayırlı Cumalar....
aleyküm selam amin amin amin inşallah. hayırlı cumalar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt