Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!! (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AĞLAYAN ÇİÇEK KERBELA ÇİÇEĞİ

inşallah kardeşim inşallah Allah ömür verirse paylaşım içerisinde olurum inşallah

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Coca Cola'nın Yeni İcadı!!!!

EVET KARDEŞİM AMİN ECMAİN UYAN GÖZLERİM GAFLETTEN UYAN

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim bizlerin gözünü biran evvel açsın ve bu saçmalıklara beraberce gerekli protestoyu yaparak verelim biz almassak zorla satamazlar ya ürünlerini Allıhın izniyle...Allah razı olsun

beadgirl

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞ İNAN BU RESİMLERİ İLK DEFA GÖRDÜM...NE DİYİM RABBİM HERŞEYİN EN İYİSİNİ BİLİR BUNLARIDA BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ...:mad::mad::mad:
RABBİM BİZ KULLARINA YARDIM ET NOLUR ALLAHIM YALVARIRIZ SANA :(:(:(
AYRICA PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER KARDEŞ.....SELAMETLE....

ALLAHindir-Can

Kayıtlı Kullanıcı

ARTIK BITSIN YA ,BUNLAR REZILLIK,DAHA ÖNCEDE GÖRMÜSTÜM...ZATEN ARTIK ICMIYORUM ONLARIN REZIL ICECEKLERINI !!!! BAZEN AILEMDEN OLAN BAZENDE ARKADASLARIMIN ARASINDA ALAY EDENLER OLUYOR,SEN ICMESEN SAVAS BITECEKMI DIYORLAR,BENDE DIYORUM.BEN ICMEDIGIM SÜRE,BIR KISININ CANINI KURTARIYORUM,BIR KOKA KOLA,BIR KURSUN !!! BEN BUNU KABULLENEMEM,NOLUR ALLAH RIZASI ICIN,ICMEYIN COCA COLAYI !! ALLAHIMMMMMMMMMMMMM (C.C) NOLUR BIZE GÜC VER,BIZI KURTAR ZALIM INSANLARDAN !!! HER SABAH GÖZYASLARIYLA UYANMAYALIM :(:(

ALLAHindir-Can

Kayıtlı Kullanıcı

EVET BU CICEK,DOGU TARAFINDA YETISIYOR,COK GÜZEL !!! BENDE DUYDUM !!! AGLAYAN BIR GÜL.NE DIYEBILIRIMKI,ALLAH BU GÜLÜMÜZÜ VE BIZ MÜSLÜMANLARI AGLATMASIN !!! ( AMiN )B)

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM SEN ONLARI ISLAH EYLE ISLAH EYLE ALLAH IM SONUMUZU HAYIR EYLE ONLAR MEYDANI BOŞ BULDUKÇA DAHA ÇOK ŞEY YAPACAKLARDIR:mad::(

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

o zaman neden boykotlara katılmıyorsunuz ki benim açtığım okadar çok boykot varki hiç birinde adınız yok neden nefsinize sözmü geçiremiyorsunuz onunla mücadelemiedemiyorsunuz ki sadece bu lafta kalıyor neden kendinizle aynada yüzleşmekten korkuyorsunuz ki
biliyorum hiç denemediniz o halde deneyin evinizdeki bir çiçek saksısını alın vede bir çiçeğin gövdesine birde topraga bakın orada ne göreceksiniz unutmayın herşeyi düşünün artılarınızıda eksilerinizide düşünün çiçek sulanmasa neolur sulansa ne olur bunları düşün sonra karar ver fetva ver bilinçsizce verilen fetfanın ne sana nede bana yararı var ki bunuda düşün.....

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

Bir gün bir hurma fidanı dikiyordum.Resulüllah yanıma geldi. Ey Eba Hureyre! Nedir o diktiğin? diye sordu. Hurma fidanı dikiyorum ya Resulallah, dedim. Sana o diktiğinden daha hayırlı bir dikim işi söyleyeyim mi? dedi. Söyle ya Resulallah! dedim. Sübhanallah, Elhamdülillah La ilahe illallah, Allahu Ekber, kelimelerini söyle... Bunların her biri için, sana Cennet’te bir ağaç dikilir, buyurdu.
Hadis (Hakim, Ebu Hureyre’den).

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

:mad: LAF İLE USLANMAYANIN HAKKI TENKİT TENKİTTEN ANLAMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR. ARTIK BU BOYKOTA DAHADA ÖNEM VERİP BİR TOKAT GİBİ ÇARPMALIYIZ YÜZLERİNE ASLA COCA COLA İÇMEYELİM ARKADAŞLAR LÜTFEN YA
BU BANA BİZE APOYU VERMEYEN İTALYAYAYI YAPTIĞIMIZ BOYKOTU HATIRLATTI O ZAMAN DAHA ÇOK KATILIM OLMUŞTU KİMSE İTALYAN MALI ALMIYORDU BENCE BU DAHA ÖNEMLİ BİR KONU ASIL BOYKOT YAPILMASI GEREKEN BUNLAR

ALLAH BELALARINI VERSİN İNŞALLAH ALLAHIM SEN GÖRÜYORSUN YARABBİM NE OLUR YARDIM ET BİZE BU ÇİRKİN SALDIRILARA BİR CEVAP VEREBİLELİM YA BEN ANLAMIYORUM DÜNYANIN ÇOĞU MÜSLÜMAN OLMASINA RAĞMEN BU ÜRÜNLER NASIL BU KADAR RAĞBET GÖRÜYOR İNSANLAR HABERSİZMİ BUNLARDAN NİYE HALA AYAKTA COCA COLA NİYE BATMADI HALA NİYE YOK OLMADI

NEYSE KARDEŞİM SÖYLEYECEK ÇOK ŞEY VAR ASLINDA AMA SÖYLEMEK DEĞİL UYGULAMAK ÖNEMLİ
PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL KARDEŞİM BİR KEZ DAHA HATIRLATTIN BİZE KİME DESTEK OLDUĞUMUZU!!!!!!

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim medya coca colayı çıkaranın bu ürünün satılmasındaki en büyük unsırda reklamdır reklamlarda görmedinizmi coca colanın nasıl yapıldığını vede artık reklamda çoçuklara hitab ediyorlar lütfen duyarlı olalım yeme içme boykota katıl konu başlıklı boykota katılalım çünkü nesil bizim nesil geleçek bizim gelecek soy ise tük soyudur unutmayalım

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RAMAZANA ÖZEL!!!!!!

RAMAZANA ÖZEL!!!!!!

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA

KARDEŞLERİM BURADA ÇOK YAKINDA RAMAZANA ÖZEL KAMPANYALAR OLUCAK İNŞALLAH KATILIMLARINIZI BEKLERİZ SELAMETLE....

ÇOK YAKINDA BURDA BULUŞALIM......

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: RAMAZANA ÖZEL!!!!!!

Allah razı olsun kardeşim.inşAllah.dört gözle bekliyoruz.inşAllah o güne kavuşup,katılmayı rabbim nasip eder..selam ve dua iel..Allahcümlenizden razı oslun.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim hayırlı kılar inşAllah..Allah razı olsun

Zafer

Yasaklı Kullanıcı

ALLAH Tez Zamanda onLarın beLasını verir İNŞALLAH :(:(:(

beadgirl

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim rabbim nasip ederse bu kampanyalarda yer almak isterim....selametle...

Zafer

Yasaklı Kullanıcı

PayLaşımın için Sağol Kardeşim ALLAH razı olsun İNŞALLAHB)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt