Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (4 Kullanıcı)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

SELAMUN ALEYKÜM ABLAM.EVET BENDE DERDİMİ ÇOK SEVİYORUM.ÖZELLİKLE ŞU SON ZAMANLAR SABRIMIN KARŞILIĞINDA RABBİMİN BANA VERDİĞİ MUKAFATLARI GÖRÜNCE DAHA DA ÇOK DERDİMİ SEVEBİLİYORUM.

CANA CEFA KIL YA VEFA
KAHRINDA HOŞ LÜTFÜNDA HOŞ
YA DERT GÖNDER YADA DERMAN
KAHRINDA HOŞ LÜTFÜNDA HOŞ

HOŞTUR BANA SENDEN GELEN
YA ĞİLHATU YADA KEFEN
YA TAZE GÜL YAHUT DİKEN
KAHRINDA HOŞ LÜTFUNDA HOŞ

EY PAHİŞAH KILEM YEZER
ZATI EVVEL,HAYRI EZEL
EY LÜTFU BOL KAHRI GÜZEL
KAHRINDA HOŞ LÜFÜNDA HOŞ

GEREK AĞLAT GEREK GÜLDÜR
GEREK YAŞAT GEREK ÖLDÜR
AŞIK PAŞA SANA KULDUR
KAHRINDA HOŞ LÜTÜNDA HOŞ

ABLACIĞIM HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK HAKKIN GEÇTİ..ÇOK DUAN GEÇTİ..ÇOK SAĞOL CANIM ABLACIĞIM..DERDİMİ SEVİYORUM DEMEK DİLEĞİYLE(BEN ARTIK DERDİMİ ÇOK SEVİYORUM) ..SELAM VE DUA İLE..

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FUNDA_ yazdı:
ABLACIM BÖLE BİŞEY YAPMAN ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİM DERDİN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞİP BELİRLİ BİYERE GELMEK VE GELDİĞİM BU MEVKİDE RABBİMİN YOLU İÇİN BİŞEYLER YAPABİLMEK

:D
kardeşim herşeyin hayırlısı olsun rabbim gönlüne göre versin sen bunu bana söylemiştim bende dua etmiştim senin için özel olarak inş istediğine ulaşırsın dualarımız seninle
ablacığım çok sağolasın..şükürle rolsun kli FUNDA_ kardeşim yerleşti.çok sevindim.yerleşti haberini fatmadan aldığımda mutluluktan göklere uçtum:)Allaha şükürler olsun..derdimi seviyorum diyebilemk ne kadar güzel..selam ve dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

inanmıyorum yaa funda kardeşim snein adına çok sevindim ve sana çok dua etmiştim rabim hayırlı etsin inş duada unutma allaha emanet ol

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
inanmıyorum yaa funda kardeşim snein adına çok sevindim ve sana çok dua etmiştim rabim hayırlı etsin inş duada unutma allaha emanet ol
ablacıüım evet yerleşti.şuan yşadıüın mutluluğu çok ii biliyorum..ne güzel ya..böyle dua etmek ve kabul olunması..çok duygulandım ya.B)B)B)

aligurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: chat mi burası

RE: chat mi burası

islamiyet sitesinde islamiyet konusulur..burası chat sayfasi mi..

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

aligurbuz yazdı:
selamun aleyküm kardeşim.dua etmek duaya icabet edildiğini görmek ve bunu paylaşmak yanlış bir şey mi?evet burası islamiyet sitesi.konumuzda derdimi seviyorum ve isteyen herkes bu foruma derdini yazabilir..unutmaki kardşeim üüzntüler paylaşıldıkça azalır..kardeşliğin temel ilkelerinden de budur.biz burda kardeşliğe dair ne varsa paylaşıyoruz.birlikte seviniyor,birlikte gülüyor,birlikte dua ediyor ve kardeşliğe dair ne varsa hepsini paylaşıyoruz..chat seyfası olarak tanımlaman üzdü doğrusu kardeşim.selam ve dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

aligurbuz yazdı:
beyefendi müslüman dinden başka bir şey konuşamazmı anlamıyorum sizi konu başlığına bir bakın bir müslümanın diğer müslümanın bir isteği için dua etmesi ve ona manevi anlamda yardımcı olmaya çalışması suçsa veya chat olarak görüyorsanız evet biz öyleyiz beğenmiyorsanız yorum yazmazsınız ben seve seve tüm kardeşelerimin sorunu ne ise paylaşmaya gereksiz bile olsa dua etmeye hazırım

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

İÇİMDE SAKLADIĞIM NASİK YERİM
RABBİMDEN BANA GELEN İMANETİM
NUR DOLU YÜZLERDE SERİNLİĞİM
DERDİM DERDİM BENİM DERİM

NASIL GÜZEL OLMASIN BANA MÜKAFATSIN
HER ÇEKTİĞİM CEFA İLAHİ RIZA İÇİN
DERTLENDİR RABBİM BENİ SEN İÇİN
DERDİM DERDİM BENİM DERİM

SIRRI ERMEK İÇİN GEREKEN ALET
BİLEN İÇİN CEFA DEĞİL SAADET
RABBİM BENİDE BİLENLERDEN ADLET
DERDİM DERDİM BENİM DERDİM

KALMASIN TAKATİ ÇEKERİM DERDİMİ
MAL MÜLK OLMASIN BIRAKIN BENİ
RABBİM DÜNYADA VERME İSTERSEN ECRİMİ
DERDİM DERİM BENİM DERDİM

RABBİM NİYETİM KADERİME İSYAN DEĞİL HAŞA
NE YAZARSAN ÇEKERİM BU FANİ DÜNYADA
CEHENNEM YA DA CENNET YAZMIŞSIN NE OLUR
SENİ GÖRMEZSEN CENNET BİLE BANA ZINDAN OLUR
DERDİM DERDİM BENİM DERDİM.

DERDİM DERDİM BENİM DERDİM...
RABBİM UR YÜZLÜME ERDİR
TABİ BİR DERDİM EFENDİM
NE OLUR ONDAN ŞEFFAT VER EFENDİM...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim razı olsun siyahgül sevdalısı kardeşim çok güzel bir şiirdi dua ile rabbim sana hayırlar versin

rimano

Kayıtlı Kullanıcı

guler yazdı:
aligurbuz yazdı:
selamun aleyküm kardeşim.dua etmek duaya icabet edildiğini görmek ve bunu paylaşmak yanlış bir şey mi?evet burası islamiyet sitesi.konumuzda derdimi seviyorum ve isteyen herkes bu foruma derdini yazabilir..unutmaki kardşeim üüzntüler paylaşıldıkça azalır..kardeşliğin temel ilkelerinden de budur.biz burda kardeşliğe dair ne varsa paylaşıyoruz.birlikte seviniyor,birlikte gülüyor,birlikte dua ediyor ve kardeşliğe dair ne varsa hepsini paylaşıyoruz..chat seyfası olarak tanımlaman üzdü doğrusu kardeşim.selam ve dua ile

guler hanim size katiliyorum insana dair hersey islamiyetin icindedir diye dusunuyorum.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
aligurbuz yazdı:
beyefendi müslüman dinden başka bir şey konuşamazmı anlamıyorum sizi konu başlığına bir bakın bir müslümanın diğer müslümanın bir isteği için dua etmesi ve ona manevi anlamda yardımcı olmaya çalışması suçsa veya chat olarak görüyorsanız evet biz öyleyiz beğenmiyorsanız yorum yazmazsınız ben seve seve tüm kardeşelerimin sorunu ne ise paylaşmaya gereksiz bile olsa dua etmeye hazırım

Ya kusura bakmayın alıntıyı yapacaktım ama herhalde başta bi yerde zamanım yoktu cahilliğime verin :)
Biz zaten burda islamiyetten konuşuyoruz. Tabi herkesin bakış açısı farklı.
Dertler paylaştıkça azalır mutluluklar paylaştıkça artar.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

çok tşk ederim kardeşim ya desteğinizden dolayı dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler düşünüyorumda kendimi hesaba çekiyorum benim açtığım konularda bir yanlışlıkmı var yoksa beylere bir kaç soru adlı formumuz birkaç gün aktif oldu diye bzı kardeşlerimizin dikkatini çekmiş sanırım zorlarına gitmiş sebeb nedir anlayamıyorum site üzerine neden bu baskıyı kurmak istiyorlar ve neden yazıların maksatını değilde gündemini önemsiyorlar ben bu derdi sevemiyorum ve inanın bugün çok üzgünüm o kardeşimin sorusuna cevab yazmıştım aslında ama sonrasında sildim benim için önemli olan onun ne düşündüğü değilde sizlerin neler düşündüğüdür eğer ben acizane olarak bir yerde hata yapıyorsam söyleyin lütfen bu konunun aktif olması o günler için sizin zararınızamı oldu bundan oşnut değilmiydiniz eğer uyarırsanızsevineceğim dua ile

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
değerli kardeşler düşünüyorumda kendimi hesaba çekiyorum benim açtığım konularda bir yanlışlıkmı var yoksa beylere bir kaç soru adlı formumuz birkaç gün aktif oldu diye bzı kardeşlerimizin dikkatini çekmiş sanırım zorlarına gitmiş sebeb nedir anlayamıyorum site üzerine neden bu baskıyı kurmak istiyorlar ve neden yazıların maksatını değilde gündemini önemsiyorlar ben bu derdi sevemiyorum ve inanın bugün çok üzgünüm o kardeşimin sorusuna cevab yazmıştım aslında ama sonrasında sildim benim için önemli olan onun ne düşündüğü değilde sizlerin neler düşündüğüdür eğer ben acizane olarak bir yerde hata yapıyorsam söyleyin lütfen bu konunun aktif olması o günler için sizin zararınızamı oldu bundan oşnut değilmiydiniz eğer uyarırsanızsevineceğim dua ile

Zerda hanım ekememzlik normal çünkü konularınz güzel ve hep taşlanacak bir ağaç bulurlar. Biz yazılarınızı severek takip ediyoruz ve okuyoruz yazılarınız daimi olması dileğiyle. Allaha emanet olun.

konak

Kayıtlı Kullanıcı

HOŞTUR BANA SENDEN GELEN
YA ĞİLHATU YADA KEFEN
YA TAZE GÜL YAHUT DİKEN
KAHRINDA HOŞ LÜTFUNDA HOŞ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

xtar yazdı:
zerda yazdı:

Zerda hanım ekememzlik normal çünkü konularınz güzel ve hep taşlanacak bir ağaç bulurlar. Biz yazılarınızı severek takip ediyoruz ve okuyoruz yazılarınız daimi olması dileğiyle. Allaha emanet olun.
çok tşk ederim kardeşim allah razı olsun desteğiniz için dua ile

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaslar biz birbirimize düşmanmıyız ki bir birimizi taşlıyalım ben kimseyi hedef almamıştım sadece binlerce üyesi olan bi sitede nasıl olurda bi yazıyı topu topu 10 kişi okuyabilir o tuhafıma gitmişti.üstelik site görevlilerinin birbirleriyle polemiğe girmesi doğru olmaz..
ben şimdiden hakkımı helal ettim herkese...
onlarda isterlerse etsinler istemezlerse etmesinler..
selam ve dua ileB)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM.SENİN KONULARIN MÜKEMMEL.OLUMSUZ ELİŞTİRİLER GELEBİLİR,UNUTMAKİ ABLACIĞIM GÜZEL VE DEĞERLİ OLAN ŞEYLERE ELEŞTİRİ OLUR.ABLACIĞIM KONULAR MÜKEMMEL.SEN DEVAME T ABLACIĞIM KONULARINDA NE BİRY ANLIŞLIK NEDE BİR EKSİKLİK VAR.BUNDAN DOLAYIDA ÜZÜLME ABLACIĞIM.ALLAHA EMANET OL.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

carmelo89 yazdı:
arkadaslar biz birbirimize düşmanmıyız ki bir birimizi taşlıyalım ben kimseyi hedef almamıştım sadece binlerce üyesi olan bi sitede nasıl olurda bi yazıyı topu topu 10 kişi okuyabilir o tuhafıma gitmişti.üstelik site görevlilerinin birbirleriyle polemiğe girmesi doğru olmaz..
ben şimdiden hakkımı helal ettim herkese...
onlarda isterlerse etsinler istemezlerse etmesinler..
selam ve dua ileB)
değerli kardeşim yazdıklarımın sizinle alakası yokki nasıl öyle düşünürsünüz ben başka bir üye ile ilgiili yazmıştım eğer yanlış anlaşıldıysam hakkınızı helal edin lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt