Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (3 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

çok tşk ederim ben acizane olarak dostlarıma sevdiğim arkadaşlarıma çok değer veririm bu uğurda hertürlü fedakrlığıda yaparım fatooşda çokda iyi oldu aeo

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

amin zerda ablacım duanı eksik etme üstümden inş. Allah razı olsun ...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
MERHABA DEĞERLİ KARDEŞLER SİZİNLE BİRŞEY PAYLAŞMAK İSTİYORUM HAFTA SONU PAZAR GÜNÜ HIRKAİ ŞERİFİ VE KUTSAL EMANETLERİ ZİYARETE GİTTİK BİR ARKDAŞIMLA BU ARADA SİTE ÜYELERİMİZDEN DEĞERLİ KARDEŞİM FATOŞLADA YÜZ YÜZE TANIŞMA GÖRÜŞME İMKANIMIZ OLDU ÇOK GÜZEL OLDU AMA FATOŞA ULAŞANA KADARDA BİZDE HELAK OLDUK ONU BULMAK BİR HAYLİ ZORDU DERDİMİ SEVEMİYORUM DEDİRTECEKTİKİİİ SONUNDA BULDUK ÇOK KISA DA OLSA GÜZELDİ BEN ÇOK MEMNUN KALDIM İNŞ ODA ÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜR CANIM KARDEŞİM SENİ TANIDIĞIMA GÖRÜĞÜME ÇOK MEMNUN OLDUM DUAMDASIN UNUTMA

EVET BELKİDE İLKİ BİZ BAŞARDIK AMA ÇOK GÜZELDİ.BEN ABLAMI ÇOK SEVDİM ALLAH RAZI OLSUN ZAHMET ETTİ AMA DEGDİ.BU GÜZELLİKLER DEVA EDR İNŞ.YÜZ YÜZE KONUŞMAK BİR BAŞKA ÇOK GÜZELDİ YAAA.KISA SÜRDÜ AMA OLSUN.BEN ABLAM GÖRDÜM YA O BANA YETER.ALLAH RAZI OLSUN ABLAM.RABBİM DEVAMINI GETİRİ İŞN.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:
MERHABA DEĞERLİ KARDEŞLER SİZİNLE BİRŞEY PAYLAŞMAK İSTİYORUM HAFTA SONU PAZAR GÜNÜ HIRKAİ ŞERİFİ VE KUTSAL EMANETLERİ ZİYARETE GİTTİK BİR ARKDAŞIMLA BU ARADA SİTE ÜYELERİMİZDEN DEĞERLİ KARDEŞİM FATOŞLADA YÜZ YÜZE TANIŞMA GÖRÜŞME İMKANIMIZ OLDU ÇOK GÜZEL OLDU AMA FATOŞA ULAŞANA KADARDA BİZDE HELAK OLDUK ONU BULMAK BİR HAYLİ ZORDU DERDİMİ SEVEMİYORUM DEDİRTECEKTİKİİİ SONUNDA BULDUK ÇOK KISA DA OLSA GÜZELDİ BEN ÇOK MEMNUN KALDIM İNŞ ODA ÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜR CANIM KARDEŞİM SENİ TANIDIĞIMA GÖRÜĞÜME ÇOK MEMNUN OLDUM DUAMDASIN UNUTMA

EVET BELKİDE İLKİ BİZ BAŞARDIK AMA ÇOK GÜZELDİ.BEN ABLAMI ÇOK SEVDİM ALLAH RAZI OLSUN ZAHMET ETTİ AMA DEGDİ.BU GÜZELLİKLER DEVA EDR İNŞ.YÜZ YÜZE KONUŞMAK BİR BAŞKA ÇOK GÜZELDİ YAAA.KISA SÜRDÜ AMA OLSUN.BEN ABLAM GÖRDÜM YA O BANA YETER.ALLAH RAZI OLSUN ABLAM.RABBİM DEVAMINI GETİRİ İŞN.

OH OH NE GÜZEL VALLA İKİNİZ ADINA DA SEVİNDİM ÇOK İYİ YAPMIŞSSINIZ AMA FATOŞ SİZİ İFTARA DAVET ETMEMİŞ GALİBA NEYSE BİZ OLSAYDIK SÖYLERDİK :)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYSEL BEY BEN HADİ ISMARLAMADIM DA SİZİN SÖZÜNÜZ NE OLDU.HANİ HASAN KEYFTE İFTAR YEMEGİ NERDE?

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:

BENDE SENİ SEVDİM FATOŞUM BEN SENİ ZATEN SEVİYORDUM GÖRÜNCEDE PERKİNLEŞTİ İNŞ BİR GÜN UZUN UZUN GÖRÜŞMEK İMAKNIMIZ OLUR DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

VEYSEL BEY KARDEŞİM KARDEŞİME LAF ATMA LÜTFEN O SÖYLEMİŞTİ BANA AMA BİZİM KALMA İMKANIMIZ YOKTU ZATEN VAKTİMİZ KISITLIYDI BİR YARIM SAAT VEYA BİR SAAT GÖRÜŞENİLDİK İNŞ BAŞKA SEFERE GÖRÜŞECEĞİZ VE KULAKLARINIZI ÇINLATACAĞIZ MERAK ETMEYİN DUA İLE

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
VEYSEL BEY KARDEŞİM KARDEŞİME LAF ATMA LÜTFEN O SÖYLEMİŞTİ BANA AMA BİZİM KALMA İMKANIMIZ YOKTU ZATEN VAKTİMİZ KISITLIYDI BİR YARIM SAAT VEYA BİR SAAT GÖRÜŞENİLDİK İNŞ BAŞKA SEFERE GÖRÜŞECEĞİZ VE KULAKLARINIZI ÇINLATACAĞIZ MERAK ETMEYİN DUA İLE

:):):) valla süpersiniz siz çokyaşayın B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:

OLAY BUDUR VEYSEL BEY.HEM İMKANLARI OLSAYDI BIRAKMAZDIM ZATEN AKŞAM BENDE İFTARA DAVETLİYDİM YANİ ABLA KALSAYDI YEMEKLER HAZIRDI.YANİ BENİM YEMEK YAPMAMA GEREK YOKTU:) VEYSEL BEYYY SİZ ÖNCE SÖZÜNÜZÜ TUTUN

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:

OLAY BUDUR VEYSEL BEY.HEM İMKANLARI OLSAYDI BIRAKMAZDIM ZATEN AKŞAM BENDE İFTARA DAVETLİYDİM YANİ ABLA KALSAYDI YEMEKLER HAZIRDI.YANİ BENİM YEMEK YAPMAMA GEREK YOKTU:) VEYSEL BEYYY SİZ ÖNCE SÖZÜNÜZÜ TUTUN

:):):) valla süpersiniz siz çok yaşayın B)

Sözüm söz herkesi beklerim hasankeyfte iftar yemeğine ...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

TABİ TABİ RAMAZAN BİTTİKTEN SONRAN MI:):):):):):)

NEYSE İNCELİGİNİZ YETER KUZU ÇEVİRME ISMARLAMIŞ KADAR OLDUNUZ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

öyleyizdir merak etmeyin siz muhabbetin en alasını yaparız yeri gelirse en ağır hanım oluruz allahın izni ile ve ben rabbim izin verirse fidan zaten benim yanıma gelin geliyor buraya evlenip gelecek o artık hep benimle fatoş bitaz uzak ama inş onuda aşacağız fatoşum takma sakın bak iftardı falan veysel bey sana takılıyor halimizi sen biliyorsunnn dua ile

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

:) en güzelini yapıyorsunuz keşke herkes sizin gibi yapsa işte siz bi dostluk örneğisiniz.Bu konuyu okuyan kişiler kendilerine pay çıkarmaları lazım dostulugun nasıl olacagı ıle ılgılı.sizlere imrenmemek elde değil yanii:)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
:) en güzelini yapıyorsunuz keşke herkes sizin gibi yapsa işte siz bi dostluk örneğisiniz.Bu konuyu okuyan kişiler kendilerine pay çıkarmaları lazım dostulugun nasıl olacagı ıle ılgılı.sizlere imrenmemek elde değil yanii:)

allah razı olsun veysel bey ama bu yorumla yemegi arada kaynatmayın olurmu:).rabbim herkese hayırlı güzel dosluklar nasip etsin inş

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
merhaba değerli kardeşler şu üç günlük dünya hayatımızda bazen sevinç bazen hüzün bazen bir ölüm bazen bir doğum bizleri mutlu eder bazen bir evlilik mutlu ederken bazende acı verir varmısınız dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşalım bir istişareyemi ihtiyacımız var yazalım kardeşlerimizin fikirlerini alalım bir mutluluğumuzmu oldu hepberaber paylaşalım unutmayalımki sevinçler paylaştıkça çoğalır birşeyemi üzüldük kardeşlerimizin tesellisi ile avunalım unutmayalımki acılar paylaştıkça azalır varmısınız hayatımızın her anı için derdimizi seviyoruz demeye ben sizleri çok seviyorum ve DERDİMİDE SEVİYORUM rabbimden gelen herşey başım gözüm üstüne

Ablacığım yine güzel bir konuya değinmiş güzel düşüncelerinizi ifade etmişsiniz. Allah razı olsunB)

Sizin dediğiniz gibi üç günlük şu dünyada yaşıyoruz. Ve hepimiz değişik şekilerde imtihana tutuluyoruz. Bir düşünelim acaba dertsiz insan varmıdır. Büyük bir ihtimalle yoktur, herkesin kendine göre büyük veya küçük derdi vardır. Eğer dertlerimiz olmasa sabretmesini öğrenemeyiz, hem herşeyin zıddı olan dünyada dertle ve keder olmasa sevinç ve mutluluğunda bir önemi anlayamayız değil mi?

Benim de kendime göre sıkıntılarım dertlerim var ama olsun yine de eldimden geldiği kadar Rabbime sığınıp sabratmeye çalışıyorum. Peygamber Efendimizin(s.a.v) çektiği sıkıntıları düşündükçe kendi sıkıntılarımı ufacık görüyorum.
Kardeşlerim genişlik zamanında nasıl şükretmemiz gerekirken, darlık zamanlarına, sıkıntılara belalara ve musibetlerede sabretmek görevimizdir. Aksi taktir de Allah muhafaza küfre isyana düşebiliriz.
Allah her türlü dertlere karşılık sabrımızı daim etsin. Bizlerin omuzuna kaldıramayacağımız yük yüklemesin inşaallah.

Esselamun Aleyküm...

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
VEYS yazdı:

allah razı olsun veysel bey ama bu yorumla yemegi arada kaynatmayın olurmu:).rabbim herkese hayırlı güzel dosluklar nasip etsin inş

TAMAM TAMAM :)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam dun surgunu ya değerli kardeşim kendin kadar değerli yorumun için çok tşk allah razı olsun söylediklerine tamamen katılıyorum canım kardeşim duanda unutma yaratana emanet ol

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
aleyküm selam dun surgunu ya değerli kardeşim kendin kadar değerli yorumun için çok tşk allah razı olsun söylediklerine tamamen katılıyorum canım kardeşim duanda unutma yaratana emanet ol

Rica ederim.
Hiç durmadan bıkmadan bizlerle bilgilerinizi paylaşıyorsunuz. Bunun için ben size ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah yaptıklarınızın mükafatını versin inş.

Hoşcakalınız...B)B)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

amin inş değerli kardeşim duada unutmayın bu acizane kardeşinizi

haticebrar

Kayıtlı Kullanıcı

daha önce görmüş olsaydım yeni bir başlık açmazdım..acemiliğime verin...benim de derdim var herkeste olduğu gibi,,bazenoluyo ki dayanamıam zannediyorum.rabbime sığınıyorum yanlış şeyler düşünmekten korkuyorum. hayırlı bi sonuç istiyorum allahtan inşallah,,hayırlı bi teselli...dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt