Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (2 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

guler yazdı:
zerda yazdı:
değerli kardeşler düşünüyorumda kendimi hesaba çekiyorum benim açtığım konularda bir yanlışlıkmı var yoksa beylere bir kaç soru adlı formumuz birkaç gün aktif oldu diye bzı kardeşlerimizin dikkatini çekmiş sanırım zorlarına gitmiş sebeb nedir anlayamıyorum site üzerine neden bu baskıyı kurmak istiyorlar ve neden yazıların maksatını değilde gündemini önemsiyorlar ben bu derdi sevemiyorum ve inanın bugün çok üzgünüm o kardeşimin sorusuna cevab yazmıştım aslında ama sonrasında sildim benim için önemli olan onun ne düşündüğü değilde sizlerin neler düşündüğüdür eğer ben acizane olarak bir yerde hata yapıyorsam söyleyin lütfen bu konunun aktif olması o günler için sizin zararınızamı oldu bundan oşnut değilmiydiniz eğer uyarırsanızsevineceğim dua ile
SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM.SENİN KONULARIN MÜKEMMEL.OLUMSUZ ELİŞTİRİLER GELEBİLİR,UNUTMAKİ ABLACIĞIM GÜZEL VE DEĞERLİ OLAN ŞEYLERE ELEŞTİRİ OLUR.ABLACIĞIM KONULAR MÜKEMMEL.SEN DEVAME T ABLACIĞIM KONULARINDA NE BİRY ANLIŞLIK NEDE BİR EKSİKLİK VAR.BUNDAN DOLAYIDA ÜZÜLME ABLACIĞIM.ALLAHA EMANET OL.SELAM VE DUA İLE
canım kardeşim allah razı olsun desteğin bana moral verdi duamdasın duanda olayım selametle

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM ÖNCELİKLE DUALRINDA OLDUĞUM İÇİN RABBİM RAZI OLSUN.SENDE BENİM DUALARIMDASIN.SELAMETLE ABLACIĞIM..

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam kardeşim şunu billinki hangi kardeşim banada dua et demişse onu muhakkak dualarıma ekliyorum rabbim sizlerin hatrına benimde dualarımı kabul eder inş

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

unuturmuyuz kardeşim inş bundan sonra sizde duadasınız rabbim cümlemizin dünyasını ve ahireti mamur eylesin

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun. Bu kalpler sizlere, dua edenlere.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ablacım ben yeni gördüm neler olmuş burda ya insanlar neden bu kadar katılar anlamıyorum burda tartışılan konuşulan islam dışı bişey değilki kimse burda dine aykırı bişey konuşmuyor yazmıyor ablacım konuların hep faydalı oluyor sen yoluna devam et seni seviyorum ablacım allaha emanet ol

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

a s değerli kardeşim evet kırıcı bazı davranışlar oldu ama hayırlısı olsun sana çok tşk ederim desteğin için bende seni çok seviyorum dua ile kardeşim

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

kimeydi bu kalp kardeşim anlayamadıkkk

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Pardon ya diğerinde çıkmaış diyecektim ne yazmışım. Diğer yazıda çıkmamışta tekrar kalbimi yollayayım dedim. Dua ediyorsunuz ya hani ondan.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

tamamdır allah razı oolsun kardeşim dualardsınız inş

zumretezulal

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.kardeşim..her daim yanındayız ve hem fikren hemde dua ile siz aynen devam edin,konularınız her zaman değerli ve bilgilendirici ALLAH razı olsun..ALLAH İKİ CİHANDA SAADETLER VERSİN(AMİN)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

a s değerli arkadaşım allah razı olsun amin inş cümlemize iki cihan saadeti versin

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bazen ayrılıklar yaşarız bizi üzen ama çaresizdiriz bazen kavuşmalar yaşanır mutluyuzdur bu dünya hayatının bir cilvesidir acısıyla tatlısıyla hayatı paylaşmak ve acıda olsa bir ümide bağlanıp yaşayabilmek sevmek acıda olsa çok güzel birbirimizi kırmayalım bu davayı bu derdi hep beraber sevelim selam ve dua ile

politrade

Kayıtlı Kullanıcı

(S.A) benimde aklıma takılan iyi ve kötü insanmıvar yoksa hayatzor olduğu için iyi insanlar kötüşeylermi yapmak zorundamı kalıyor ....????????

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

politrade yazdı:
(S.A) benimde aklıma takılan iyi ve kötü insanmıvar yoksa hayatzor olduğu için iyi insanlar kötüşeylermi yapmak zorundamı kalıyor ....????????
a s değerli kardeşim kötü insan yoktur bana göre rabbim tüm kullarını iyi olarak yaratmıştır sonrasında insanın nefis ve şeytanın telkinleriyle kötü olması vardır iyi insan ise nefsiyle ve şeytanka mücadele eden kişidir hayat herzaman zordur birşeyleri kazanmak için insanlar hep çalışmışlardır emek vermişlerdir kimse kolaylıkla bu dünya hayatını idame ettirememiştir size çok tşk ediyorum rabbim razı olsun dua ile

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Dert sevilmez mi? Bence sonsuza kadar derdimizi sevmeliyiz ve hikmetini öğrenme gayreti içerisinde olmalıyız.
Derdini sevmeyen insan olgunlaşır mı. Acıyı tatmayan tatlının kıymetini bilmez ki.
Rabbim kaldıramayacağımız dertlerle başbaşa bırakmasın bizleri.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bütün olumsuzluklara rağmen maddi hayatımda beni yıpratmasına rağmen ahiret hayatıma kazandırdıklarını düşündükçe ben bu derdi gerçekten çok seviyorum rabbim sadakatla istikamet nasip etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt