Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (2 Kullanıcı)

tugba_m

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

Ben doğmamış bebeğimi kaybettim iki hafta önce.Bebeğim olacağını bile bilmiyordum kaybettiğimi öğrendim.Çevremdeki herkes okadar üzüldüki..Başta eşim.Ama belkide en çok üzülmesi gereken kişi olan ben inanırmısınız hiç üzülmedim.Düşündüm kendi kendime onu bana Rabbim vermişti,Rabbim aldı.Hem Rabbim bana bir ders verdi,henüz istemiyorum bebek,daha erken diyen bana bir ders verdi.Benim elimde olmadığını isterse verip isterse alacağını hatırlattı bana.Bunu hatırlayıp bundan sonra konuştuğumda,düşündüğümde daha dikkatli davranmamı sağlayacak bu derdi verdiği için Rabbime şükrediyorum.Ve ben bu yüzden derdimi seviyorum...

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Çok üzüldüm kardeşim hem geçmiş olsun hem başın sağolsun ALLAH sabır ihsan eylesin. Dünyadaki hercanlının mutlak birderdi vardır.ALLAHHÜ TEALADAN herzaman yarab ahirette çekecegim bütün dertleri bana dünyada ver diye dua ederim ALLAH bütün dertlerimizi affeyleye (hem dünyada hem ahirettekileri)

tugba_m

Kayıtlı Kullanıcı

yusufk yazdı:
Çok üzüldüm kardeşim hem geçmiş olsun hem başın sağolsun ALLAH sabır ihsan eylesin. Dünyadaki hercanlının mutlak birderdi vardır.ALLAHHÜ TEALADAN herzaman yarab ahirette çekecegim bütün dertleri bana dünyada ver diye dua ederim ALLAH bütün dertlerimizi affeyleye (hem dünyada hem ahirettekileri)

Allah razı olsun sizden.Evet her canlının mutlak bir derdi var ve önemli olan derdi vereni bilmek,O'na inanmak ve güvenmek,dermanınıda vereceğine inanmak.Bunların farkındaysak ve yanlızca Allaha sığınır ve yardım istersek çekilmeyecek hiçbir dert kalmaz.Rabbim yardımcımız olsun

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
değerli kardeşler özellikle bayan kardeşlerime bir açıklama yapmak istiyorum bizim hafta sonu fatoşla görüşmemiz bazı bayan kardeşlerimiz tarafından yanlışanlaşıldı ite sayesinde tanıştığım ist oturan acık kardeşlerim kendilerine neden haber vermediğimi sordular bizde gelirdik bizde tanışırdık diye serzenişler alıyorum şunu yeminle söylemeliyim bunun kesinlikle açık olmanızla ilgisi yok bizim fatoşa tanışmamız sadece çok kısa oldu vaktimiz yoktu inanı bir ikindi namazını kıldık okadar inş geniş bir zamanda hepinizle tanışmak isterim emin olun sizleri çok seviyorum dua i

yazıyı yeni gördüm bence bunun acıklıkla kapalılıkla bi alakası yok evet rabbim örtünmeyi emretmiş ama önemli olan inanmak iman etmek gönülden değer vermek.o yüzden bence size değer veren ve sizler için dua etdiğine inandığım ablanızı gereksiz şeylerle üzmeyin arkadaşlar.selam ve dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

SUATABAT yazdı:
zerda yazdı:
merhaba değerli kardeşler şu üç günlük dünya hayatımızda bazen sevinç bazen hüzün bazen bir ölüm bazen bir doğum bizleri mutlu eder bazen bir evlilik mutlu ederken bazende acı verir varmısınız dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşalım bir istişareyemi ihtiyacımız var yazalım kardeşlerimizin fikirlerini alalım bir mutluluğumuzmu oldu hepberaber paylaşalım unutmayalımki sevinçler paylaştıkça çoğalır birşeyemi üzüldük kardeşlerimizin tesellisi ile avunalım unutmayalımki acılar paylaştıkça azalır varmısınız hayatımızın her anı için derdimizi seviyoruz demeye ben sizleri çok seviyorum ve DERDİMİDE SEVİYORUM rabbimden gelen herşey başım gözüm üstüne

KASIM AYINDA ASKER OLMAK ICIN TURKIYEYE GELECEGIM. AMA BEN COK KORKUYORUM. CUNKU TURKCE KONUSMAKTA ZORLUK CEKIYORUM. INSALLAH PROBLEM OLMAZ.
değerli kardeşim sıkıntı yaşayacaksındır muhkkak ama vatanında vatan görevini yerine getirebilmenin onuru sana bu sıkıntıyı unutturacaktır eminim rabbim yardımcın olsun

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

tugba_m yazdı:
Ben doğmamış bebeğimi kaybettim iki hafta önce.Bebeğim olacağını bile bilmiyordum kaybettiğimi öğrendim.Çevremdeki herkes okadar üzüldüki..Başta eşim.Ama belkide en çok üzülmesi gereken kişi olan ben inanırmısınız hiç üzülmedim.Düşündüm kendi kendime onu bana Rabbim vermişti,Rabbim aldı.Hem Rabbim bana bir ders verdi,henüz istemiyorum bebek,daha erken diyen bana bir ders verdi.Benim elimde olmadığını isterse verip isterse alacağını hatırlattı bana.Bunu hatırlayıp bundan sonra konuştuğumda,düşündüğümde daha dikkatli davranmamı sağlayacak bu derdi verdiği için Rabbime şükrediyorum.Ve ben bu yüzden derdimi seviyorum...
değerli kardeşim öcelikle bugüzel düşüncen için seni kutluyorum kainatta ne varsa rabbimindir dilediğine verir dileidğinden alır bu bir imtihandır belkide senin ve o bebek için hayırlısı olan buydu elbetteki buydu rabbim inş sana hayırlı imanlı güzel ahlaklı bir evlat verir bu kayıpla üzülenler sevince boğulur rabbim hakkımızda hayırlsını versin dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sevvalmina yazdı:
zerda yazdı:
değerli kardeşler özellikle bayan kardeşlerime bir açıklama yapmak istiyorum bizim hafta sonu fatoşla görüşmemiz bazı bayan kardeşlerimiz tarafından yanlışanlaşıldı ite sayesinde tanıştığım ist oturan acık kardeşlerim kendilerine neden haber vermediğimi sordular bizde gelirdik bizde tanışırdık diye serzenişler alıyorum şunu yeminle söylemeliyim bunun kesinlikle açık olmanızla ilgisi yok bizim fatoşa tanışmamız sadece çok kısa oldu vaktimiz yoktu inanı bir ikindi namazını kıldık okadar inş geniş bir zamanda hepinizle tanışmak isterim emin olun sizleri çok seviyorum dua i

yazıyı yeni gördüm bence bunun acıklıkla kapalılıkla bi alakası yok evet rabbim örtünmeyi emretmiş ama önemli olan inanmak iman etmek gönülden değer vermek.o yüzden bence size değer veren ve sizler için dua etdiğine inandığım ablanızı gereksiz şeylerle üzmeyin arkadaşlar.selam ve dua ile
çok tşk ederim kardeşim

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşlerim dün gece benim açımdan çok güzel geçti rabbim kabul etsin inş tahmin bile edemeyeceğimiz bir kalabalık oldu ve şuan sesim bozuk durumda bağırarak konuşmaktan sesimkısımış durumda bu acize abla banada dua edermisin diyen ve demeyen bütün kardeşlerimizi andık inş çok yoruldum ama değdi ben bu derdi gerçekten çok seviyorum dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler mübarek bir ay öyle geldi ve geçti daha rahmetine bereketine feyzine doyamadan gidiyor rabbim tekrarına ermeyi nasip eylesin biz onu çok sevdik ondan ayrılmak gerçekten çok üzücü inş oda bizi sevmiştir ve bizden hoşnut olarak ayrılıyordur rabbim bu güzelliği bize yaşattığın için binlerce kerre şükürler olsun .dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Bahcenin suyunu kestiler,cicekler soldu,meyveler dokuldu ve yapraklar sarardi.Dunya dikenlere kaldi.Kapinin onune gul diktim,sarmasik ektim,gelip gecenlerin ici asilsin diye.Insanlar gulleri kopardi,hayvanlar sarmasiklari yedi,geriye yine dikenler kaldi.
Hic unutmam,hasat mevsimi yaklasiyordu,mahsul bolmu boldu.Birgun,bir sam yeli esti,yapraklar sapsari oldu,meyveler burustu,dikenler bayram ediyordu.Felaket elele,kolkola geliyordu:Bir baska zaman bulut gibi cekirge geldi,yesil yapraklarin hepsi gitti,geriye sadece dikenler kalmisti.
Yesile dusman olanlar,dikenlerlere dost olmustu.
Cicek gibi insanlar gitti,ibadet meyvalari dokuldu,yemyesil kulturumuzu sam yeli aldi,son kalanlarida kuzey ruzgarlari dondurdu,dunya dikenlere kalmisti.
Olmayan bahcenin,bahcivanini buldum.Onun yanina cirak girdim"Dertlerden dert,dikenlerden diken begen"dedi.
Anladim ki"derdimi sevmek"le ise baslamaliyim.Birden bire ic dunyamda bir ciglik dolasti:"Cilesini cekmedigin sey senin degildir"Herkes birseye sahip cikarken,benim payima DIN dusmustu.O'na sahip cikmak istedim,baktim ates!Elime aldim yaniyordum,biraksam dinsiz kalacaktim.Ister istemez"derdimi sevdim"
"Dinin sahibi"dine hizmet edecek kimseleri tayin ediyordu.Felaket diyarinin mukimi oldum.Camur icinde kok salan cekirdek gibi,istiraplarimiz,hayatimiz olmustu.Insan hayati sevmezmi?
Gunahta olmenin,sevapta dirilmenin cilesi vardi,hasrin boylesinde bayram edilmezmi? Hekimoglu Ismail

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Derdini sevmek ,güzel bir başlangıç olurdu. Keşke bunu becerebilsek,yada becerebilmek bi tarafa düşünebilmek.

Herkes bir şeyleri sahiplenirken payına din düşmek. Kazançlı ama o kadarda zor bir pay.

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYNA ALEYKÜM SELAM KARDEŞLERİM
BURDA HEPİNİZ HEM MUTLU HEM MUTSUZ ANILARINIZI PAYLAŞMISSINIZ ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN BENDE SİZLERİN DERTLİ VE DERTSİZ GÜNLERİNİZİ PAYLAŞMAYA HAZIRIMB)
YÜCE RABBİMİZ BİZLERE DERT GÖSTERMESİNB)SELAMETLE

konak

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
Bahcenin suyunu kestiler,cicekler soldu,meyveler dokuldu ve yapraklar sarardi.Dunya dikenlere kaldi.Kapinin onune gul diktim,sarmasik ektim,gelip gecenlerin ici asilsin diye.Insanlar gulleri kopardi,hayvanlar sarmasiklari yedi,geriye yine dikenler kaldi.
Hic unutmam,hasat mevsimi yaklasiyordu,mahsul bolmu boldu.Birgun,bir sam yeli esti,yapraklar sapsari oldu,meyveler burustu,dikenler bayram ediyordu.Felaket elele,kolkola geliyordu:Bir baska zaman bulut gibi cekirge geldi,yesil yapraklarin hepsi gitti,geriye sadece dikenler kalmisti.
Cicek gibi insanlar gitti,ibadet meyvalari dokuldu,yemyesil kulturumuzu sam yeli aldi,son kalanlarida kuzey ruzgarlari dondurdu,dunya dikenlere kalmisti.
Olmayan bahcenin,bahcivanini buldum.Onun yanina cirak girdim"Dertlerden dert,dikenlerden diken begen"dedi.
Anladim ki"derdimi sevmek"le ise baslamaliyim.Birden bire ic dunyamda bir ciglik dolasti:"Cilesini cekmedigin sey senin degildir"Herkes birseye sahip cikarken,benim payima DIN dusmustu.O'na sahip cikmak istedim,baktim ates!Elime aldim yaniyordum,biraksam dinsiz kalacaktim.Ister istemez"derdimi sevdim"
"Dinin sahibi"dine hizmet edecek kimseleri tayin ediyordu.Felaket diyarinin mukimi oldum.Camur icinde kok salan cekirdek gibi,istiraplarimiz,hayatimiz olmustu.Insan hayati sevmezmi?
Gunahta olmenin,sevapta dirilmenin cilesi vardi,hasrin boylesinde bayram edilmezmi? Hekimoglu Ismail

BAKAR MISINIZ NE KADAR GÜZEL ANLATMIŞ HEKİMOĞLU İSMAİL.
EVET BENDE HEM DERDİMİ SEVİYORUM, HEMDE DERDİMDEN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM. İNSAN BEDEL ÖDEMEDEN BİRYERLERE GELEMEDİĞİ GİBİ RABBİM İNŞALLAH NASİP EDER BEDEL ÖDEMEDEN CENNET VE AHİRET KAZANCI DA OLMAZ. RABBİM SON NEFESİMİZDE İMAN VE KUR'AN İLE DOPDOLU BİR ÖLÜM NASİP ETSİN.
SELAM VE DUA İLE.

mavi72

Kayıtlı Kullanıcı

DAHA ÖNCE BURADAN TÜM ARKADAŞLARIMA ANNEMİN HASTALIĞI İÇİN DUA ETMELERİNİ İSTEMİŞTİM..ALLAH RAZI OLSUN BİRÇOK MESAJ GELDİ...ŞU SIKINTILI GÜNLERİMDE BU SİTEYİ KEŞFETTİM BANA DUALARIMDA OLSUN BİLGİLENMEMDE OLSUN ÇOK YARARLAR SAĞLADI..ANNEM ÇOK CİDDİ BİR HASTALIĞA YAKALANDI VE GİTTİKÇEDE KÖTÜLEŞMEKTE....ARKADAŞLAR HEPİMİMİZ ANNELERİNİZİ ÇOK SEVERİZ İŞTE BENDE BÖYLE BİR KULUN ANNE BENİM HAYATIMDA OKADAR ÇOK ÖNEMLİKİ SIRF BENMİ ÇEVREMİZDEKİ HERKES İYİLİK MELEĞİ GİBİ..NAMAZINDA NİYAZINDA OLAN BİRİSİ BİR KİŞİYE BİLE KÖTÜLÜĞÜ OLMAMIŞ ,DEDİKODUSUNU BİLE ETMEMİŞ BİR İNSAN..ŞİMDİ ACILAR İÇİNDE...
ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN BU ANNEMİ YİYEN BENDEN KOPARAN BU HASTALIĞI NASIL SEVEYİM..
HAŞA ALLAHIMA İSYAN ETMİYORUM AMA NOLUR ALLAHIM YAPMA ANNEME BUNLARI DEMEDENDE DURAMIYORUM.
BÖYLE İYİLİK TİMSALİ ALLAHIN ADINI SÜKRÜNÜ DİLİNDEN DÜŞÜRMEYEN BİR ANNE NEDEN BU DURUMDA ...
ALLAHIM BENİM ÖMRÜMDEN ALSINDA ANNEME VERSİN...

ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN SİZDE ANNEME DUA EDİN...SİZLERİ ÜZMÜŞ OLMALIYIM HAKKINIZIDA HELAL EDİN KUSURA BAKMAYIN...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

zerda abla o kadar güzel bir şey söylemişsin ki çok hoşuma gitti.evet acılar da güzeldir.rabbimizden gelince seve seve katlanmalıyız.çünkü onun hakkımızda takdir edecekleri dışında birşey yaşamayacağız zaten bu hayatta.acılar karşısında ne yapmamız gerektiği de Kuran-ı Kerim'de belirtilmiş; belalara karşı sabretmek..ve rabbim çekilen bir acının ve her musibete sabretmenin, en acı olaylarda bile daha kötüsü başımıza gelmediği için şükretmemizin karşılığını verecektir.acılar olmasaydı güzel şeylerin kıymeti bilinemezdi.acıların insana kattıkları, sevincin kattıklarından çok daha değerlidir.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

hasann yazdı:
VE ALEYNA ALEYKÜM SELAM KARDEŞLERİM
BURDA HEPİNİZ HEM MUTLU HEM MUTSUZ ANILARINIZI PAYLAŞMISSINIZ ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN BENDE SİZLERİN DERTLİ VE DERTSİZ GÜNLERİNİZİ PAYLAŞMAYA HAZIRIMB)
YÜCE RABBİMİZ BİZLERE DERT GÖSTERMESİNB)SELAMETLE
çok tşk kardeşim allah razı olsun dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

konak yazdı:
zerda yazdı:

BAKAR MISINIZ NE KADAR GÜZEL ANLATMIŞ HEKİMOĞLU İSMAİL.
EVET BENDE HEM DERDİMİ SEVİYORUM, HEMDE DERDİMDEN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM. İNSAN BEDEL ÖDEMEDEN BİRYERLERE GELEMEDİĞİ GİBİ RABBİM İNŞALLAH NASİP EDER BEDEL ÖDEMEDEN CENNET VE AHİRET KAZANCI DA OLMAZ. RABBİM SON NEFESİMİZDE İMAN VE KUR'AN İLE DOPDOLU BİR ÖLÜM NASİP ETSİN.
SELAM VE DUA İLE.
ne güzel kardeşim böyle düşünmek derdi sevmek derdin sahibinin sevmek gelecekte yaşanacak olan bir sevinç uğruna bugünün verdiği acıya katlanabilmek rabbim yar ve yardımcınız olsun dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mavi72 yazdı:
DAHA ÖNCE BURADAN TÜM ARKADAŞLARIMA ANNEMİN HASTALIĞI İÇİN DUA ETMELERİNİ İSTEMİŞTİM..ALLAH RAZI OLSUN BİRÇOK MESAJ GELDİ...ŞU SIKINTILI GÜNLERİMDE BU SİTEYİ KEŞFETTİM BANA DUALARIMDA OLSUN BİLGİLENMEMDE OLSUN ÇOK YARARLAR SAĞLADI..ANNEM ÇOK CİDDİ BİR HASTALIĞA YAKALANDI VE GİTTİKÇEDE KÖTÜLEŞMEKTE....ARKADAŞLAR HEPİMİMİZ ANNELERİNİZİ ÇOK SEVERİZ İŞTE BENDE BÖYLE BİR KULUN ANNE BENİM HAYATIMDA OKADAR ÇOK ÖNEMLİKİ SIRF BENMİ ÇEVREMİZDEKİ HERKES İYİLİK MELEĞİ GİBİ..NAMAZINDA NİYAZINDA OLAN BİRİSİ BİR KİŞİYE BİLE KÖTÜLÜĞÜ OLMAMIŞ ,DEDİKODUSUNU BİLE ETMEMİŞ BİR İNSAN..ŞİMDİ ACILAR İÇİNDE...
ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN BU ANNEMİ YİYEN BENDEN KOPARAN BU HASTALIĞI NASIL SEVEYİM..
HAŞA ALLAHIMA İSYAN ETMİYORUM AMA NOLUR ALLAHIM YAPMA ANNEME BUNLARI DEMEDENDE DURAMIYORUM.
BÖYLE İYİLİK TİMSALİ ALLAHIN ADINI SÜKRÜNÜ DİLİNDEN DÜŞÜRMEYEN BİR ANNE NEDEN BU DURUMDA ...
ALLAHIM BENİM ÖMRÜMDEN ALSINDA ANNEME VERSİN...

ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN SİZDE ANNEME DUA EDİN...SİZLERİ ÜZMÜŞ OLMALIYIM HAKKINIZIDA HELAL EDİN KUSURA BAKMAYIN...
değerli kardeşim ne olur böyle düşünme rabbim eyup as hastalığı verirken onun ne değerlş br kul olduğunu bilmiyormuydu ama rabbim ne güzel kuldur dediği eyyup as bu hastalığı benim kulum hastalık anındada bana rıza gösteriyormuydu bana karşı nasıldır diye denemek için vermiştir eminimki anneniz çok muhterem bir anne bende dua ediyorum rabbim acil şifa versin diye saygıylayda ellerinden öpüyorum ama kardeşim annenizin ahiretteki makamı güzel olsun istemezmisin cennette en güzel mekanda olsun istemezmisin bu sebeble bu derdi sevmelisin ve yaratana şükr etmerlisin dünya hayatımız bir şekilde geçiyor ve biryerde son bulacak peki fani dediğimiz şu dünya hayatımız neden ehirettekki hayatımızın mimarı olmasın ben sana acizane kardeşin olarak sabır tavsiye ediyorum bizlerde dua edeceğiz inş mevlam yar ve yardımcın olsun kardeşim annene dayanma gücü ve şifa versin inş dua et kardeşim

mavi72

Kayıtlı Kullanıcı

ZERDA KARDEŞİM ALLAHIM SİZDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN..ÇOK GÜZEL YAZMIŞSINIZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
DEDİKLERİNİZE EKSİKSİZ KATILIYORUM...AMA SABRETMEK ÇOK ZOR...ANNENİZİ ÖNÜNÜZDE ERİYİP GİTTİĞİNİ GÖRMEK İNSANA ÇOK ACI VERİYOR...ALLAHIMA HİÇBİR ZAMAN İSYAN ETMEDİMM...ANNEMDE ÖYLE BİRÇOK ACI OPERASYONLAR GEÇİRDİ SIKINTILAR YAŞADI BİR KEREDE ALLAHA KARŞI OF YA DEMEDİ...
BENDE ANNEME ÖYLE SÖYLÜYORUM ALLAHIM SABRINI SINIYOR DİYORUM...
BİLMİYORUM AMA BUNA BENZER ÇOK BÜYÜK ACILARDA ALLAHA KAYITSIZ ŞARTSIZ SABREDEN BİR KULUN İMAN GÜCÜNÜN ÇOK KUVVETLİ OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

mavi72 yazdı:
ZERDA KARDEŞİM ALLAHIM SİZDEN BİNLERCE KERE RAZI OLSUN..ÇOK GÜZEL YAZMIŞSINIZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
DEDİKLERİNİZE EKSİKSİZ KATILIYORUM...AMA SABRETMEK ÇOK ZOR...ANNENİZİ ÖNÜNÜZDE ERİYİP GİTTİĞİNİ GÖRMEK İNSANA ÇOK ACI VERİYOR...ALLAHIMA HİÇBİR ZAMAN İSYAN ETMEDİMM...ANNEMDE ÖYLE BİRÇOK ACI OPERASYONLAR GEÇİRDİ SIKINTILAR YAŞADI BİR KEREDE ALLAHA KARŞI OF YA DEMEDİ...
BENDE ANNEME ÖYLE SÖYLÜYORUM ALLAHIM SABRINI SINIYOR DİYORUM...
BİLMİYORUM AMA BUNA BENZER ÇOK BÜYÜK ACILARDA ALLAHA KAYITSIZ ŞARTSIZ SABREDEN BİR KULUN İMAN GÜCÜNÜN ÇOK KUVVETLİ OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

sabır etmek en güzeli yoksa dayanamazsın isyan edersin ben çok rahatsızlıklar yaşadım tam iyileştim derken ANNEM canım hastalandı ve doktorlar ömür biçti 2 ay dediler ****ürmediğimiz doktor kalmadı insan o kadar ümitsizliğe kapılıyoki canı o kadar yanıyoki o acıyı gerçekten yaşamıyan bilemez ama tam ümidimizi kestiğimizde bi doktor söylediler ona ****ürdük şuan şükürler olsun hayatda evet hastalığı tam geçmedi zamana ihtiyaç var ama yaşıyo ben inanıyorumki RABBİM senin annenede yardımcı olur ben şuna inandım ALLAH bu dünyada sevdiği kullarına çektirirmiş o yüzden sabret ALLAHIM ettiğimiz duaları duyuyo inşallahda kabul eder sen güçlü olki ANNENDE senden güç alsın ANNEN için çok dua etcem.dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt