Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DERDİMİ SEVİYORUM (4 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DERDİMİ SEVİYORUM

değerli kardeşim hatice ebrar derdi veren mevlam dermanını muhakkak verir biz kul olarak ondan gelene rıza gösterip sabırla beklersek bir gün mutlaka derman gelecektir rabbim dünyevi ve uhrevi sıkıntılarınızı gidersin inş dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler bende sizden dua istiyorum mübarek ramazan ayı girdiğinden beri çok yoğunum buda beni çok yoruyor ayakta duracak dermanım olmuyor bazen sizlerden dualarınızın gücünü istiyorum bu benim görevim derdimi seviyorum ben çok şükür ne mutlu bu güzel yoldayız rabbim ayırmasın aiczane olarak dua istiyorum

ALANUR

Yasaklı Kullanıcı
RE: Hamd olsun sıkıntılarıma Allah'ım

RE: Hamd olsun sıkıntılarıma Allah'ım

''KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA , HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA, HAK KULDAN İNTİKAMINI KUL İLE ALIR, DİNİ İRFAN BİLMEYEN BUNU KUL ETTİ SANIR......''B)

Rabbim dertlerine derman verilenlerden eylesin, kapılara düşürüp derman aratmasın.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm sevgili ablacığım.ne mutlu sanaki bu ramazan-ı şerifi en güzel şekilde eda etmeye çalışıyorsun ki ne mutlu ki her adımını Allah rızası için atmaya çalışıyorsun.rabbimin yolunda attığın her adımın mükafatı çok büüyüktür ablam..ne mutlu sana ki rabbim sanan bu görevi nasip etmiş ve sende yerine getirmeye çalılıyorsun.rabbim sana kolaylıklar versin ablam.Allahıma emanet ol.dualarım seninle ablam..selam ve dua ile

ALANUR

Yasaklı Kullanıcı
RE: kimi dertler vardır ahahhh deriz ya

RE: kimi dertler vardır ahahhh deriz ya

1,5 yıl önceydi ben doktor bu ameliyatın ne gibi sonuçları olur, doktor bana dönerek''evladım daha bu hastalıktan ölen olmadı'' ses çok kibirliydi, ameliyatın hemen akabinde tam 4.günü;benki tabiri caizse her aksırmasında başına koşan ne oldu ANNEMMM bişeymi var diyen kızı son nefesinde o makinelere bağlıyken ve üzerinde defalarca CPR yapılırken yanına girmeye korktum ve gasilhaneye gidip o mübarek soğuk yüzünü görmek istemeden canımın parçası ANNEM kalbimi beraberinde ****ürüp Berzah alemine giriş yaptı, Allah c.c. artırsın, yalvarıyorum Allah'ım sabrımı artır ve yaşama cesaretimi bana geri ver...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ALANUR yazdı:
''KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA , HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA, HAK KULDAN İNTİKAMINI KUL İLE ALIR, DİNİ İRFAN BİLMEYEN BUNU KUL ETTİ SANIR......''B)

Rabbim dertlerine derman verilenlerden eylesin, kapılara düşürüp derman aratmasın.
çok beğendiğim bir sözdür hatırlattığın için allah razı olsun duan için çok tşk kardeşim rabbim gönlüne göre versin selametle

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

guler yazdı:
selamun aleyküm sevgili ablacığım.ne mutlu sanaki bu ramazan-ı şerifi en güzel şekilde eda etmeye çalışıyorsun ki ne mutlu ki her adımını Allah rızası için atmaya çalışıyorsun.rabbimin yolunda attığın her adımın mükafatı çok büüyüktür ablam..ne mutlu sana ki rabbim sanan bu görevi nasip etmiş ve sende yerine getirmeye çalılıyorsun.rabbim sana kolaylıklar versin ablam.Allahıma emanet ol.dualarım seninle ablam..selam ve dua ile
canım rabbim razı olsun sevabını yazsın inş rabbim seninde kalbindeki yüreğindeki dertlerine derman olsun gönlüne göre versin beni anladığın için desteğin için rabbim sana dünyevi ve uhrevi güzelliklerin hepsini yaşatsın selametle canım

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ALANUR yazdı:
1,5 yıl önceydi ben doktor bu ameliyatın ne gibi sonuçları olur, doktor bana dönerek''evladım daha bu hastalıktan ölen olmadı'' ses çok kibirliydi, ameliyatın hemen akabinde tam 4.günü;benki tabiri caizse her aksırmasında başına koşan ne oldu ANNEMMM bişeymi var diyen kızı son nefesinde o makinelere bağlıyken ve üzerinde defalarca CPR yapılırken yanına girmeye korktum ve gasilhaneye gidip o mübarek soğuk yüzünü görmek istemeden canımın parçası ANNEM kalbimi beraberinde ****ürüp Berzah alemine giriş yaptı, Allah c.c. artırsın, yalvarıyorum Allah'ım sabrımı artır ve yaşama cesaretimi bana geri ver...
değerli kardeşim evet haklısın bir insan olarak zor bir sınava tutulmuşsun anne acısı hiç bir acıya benzemez belkide hayata gelmene sebeb olan varlığı kaybediyorsun çok acı veriyor ama canım kardeşim annen gerçek sahibine gitti vakti geldiğinde sende bende gideceğiz rabbim sana sabrını verir inş sen evlat olarak şimdi ona evlatlığını göstermelisin hayırlı işlere yönelerek günahtan kaçarak hayırlı bir evlat olduğunu göster annene eğer ahirette sende onunla birlikte olmak istiyorsan iyi biir insan olarak yaşa ve iyilerden ol inş eminimde öylesin rabbim annenin mekanını cennet eylesin kabrini cennet bahçlereinden bir bahçe eylesin dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler özellikle bayan kardeşlerime bir açıklama yapmak istiyorum bizim hafta sonu fatoşla görüşmemiz bazı bayan kardeşlerimiz tarafından yanlışanlaşıldı ite sayesinde tanıştığım ist oturan acık kardeşlerim kendilerine neden haber vermediğimi sordular bizde gelirdik bizde tanışırdık diye serzenişler alıyorum şunu yeminle söylemeliyim bunun kesinlikle açık olmanızla ilgisi yok bizim fatoşa tanışmamız sadece çok kısa oldu vaktimiz yoktu inanı bir ikindi namazını kıldık okadar inş geniş bir zamanda hepinizle tanışmak isterim emin olun sizleri çok seviyorum dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
değerli kardeşler özellikle bayan kardeşlerime bir açıklama yapmak istiyorum bizim hafta sonu fatoşla görüşmemiz bazı bayan kardeşlerimiz tarafından yanlışanlaşıldı ite sayesinde tanıştığım ist oturan acık kardeşlerim kendilerine neden haber vermediğimi sordular bizde gelirdik bizde tanışırdık diye serzenişler alıyorum şunu yeminle söylemeliyim bunun kesinlikle açık olmanızla ilgisi yok bizim fatoşa tanışmamız sadece çok kısa oldu vaktimiz yoktu inanı bir ikindi namazını kıldık okadar inş geniş bir zamanda hepinizle tanışmak isterim emin olun sizleri çok seviyorum dua ile

EVET ARKADAŞLAR KISA SÜRDÜ.HEM NE ALAKASI VAR AÇIK OLMAKLA ÇOK YANLIŞ BİR DÜŞÜNCE.BENİM VE ABLAMIN AKLINDA ÖYLE BİR ŞEY YOK AMA SİZ AKLIMIZA SOKTUNUZ.AÇIK YADA KAPALI OLABİLİRİZ AMA ABLAYLA BULUŞTUK TA ÇOK AZ ZAMANI VARDI.LÜTFEN YAPMAYIN BÖYLE BEN YAZIYI OKUYUNCA ÜZÜLDÜM AÇIKÇASI

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

evet fatoşum bende üzüldüm bu açıklamayı yapma gereği duydum ama seni tanımak canlı canlı görüşmek gerçektende güzeldi sakın kıskanmayın haa kardeşler inş sizlede göreüşeceğiz dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ALANUR yazdı:

ALLAH SABIR VERSİN GÜZEL KARDEŞİM.BOL BOL DUA ET İNŞ.BİZLER YANINDAYIZ

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
evet fatoşum bende üzüldüm bu açıklamayı yapma gereği duydum ama seni tanımak canlı canlı görüşmek gerçektende güzeldi sakın kıskanmayın haa kardeşler inş sizlede göreüşeceğiz dua ile

SAGOL ABLAM SENİDE GÖRMEK ÇOK GÜZELDİ.AMA BEN ÇOK KIRILDIM BAYANLARA AŞK OLSUN.AÇIGIZ DİYEMİ GELMEDİNİZ YADA ÇAGIRMADINIZ BÖYLE BİR DÜŞÜNCE OLAMAZ YA.HİÇ YAKIŞTIRAMADIM.ABLA KUSURA BAKMA AMA SİNİRLERİM BOZULDU.SONUÇTA AKLIMIZDA OLMAYAN BİRŞEYLE SUÇLANIYORUZ.:(:(:(:(:(

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

takma güzel kardeşim ben gerek açıklamayı yaptım bizim gönlümüzü rabbim biliyor kimseye birşeyi isbatlamak zorunda değiliz biz gerekli açıklamayı yaptık sonuçta bu bizim özgür irademizle verdiğmiz bir karardı özelimizdi yani üzülme olurmu allaha emanet ol

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler bir konu ile ilgili açıklama yapmak istiyorum sitemizden banlanan bazı kardeşlerimizle ilgili bir kaç gündür daima email ve bir ikide özel mesaj aldım banlanan kardeşlerimizle ilgili uzaktan yakından hiç bir ilgim yoktur bunu az çok beni tanıyanlar bilirler yeminle söylüyorum bizim banlama gibi bir yetkimiz olup olmadığın dahi bilmiyorum varsa bile yazı yazan parmaklarım banla kısmına asla gitmemiştir site yönetimiyle paylaşmadığım hiç bir şeyi yapmam buna hakkım yoktur bu zann içinde bulunanlar kul hakkına girmişlerdir eğer üyelik iptal olunmuş ise muhakkak bir sebebi vardır bunun altında başka bir neden aramak çok anlamsız selam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
değerli kardeşler bir konu ile ilgili açıklama yapmak istiyorum sitemizden banlanan bazı kardeşlerimizle ilgili bir kaç gündür daima email ve bir ikide özel mesaj aldım banlanan kardeşlerimizle ilgili uzaktan yakından hiç bir ilgim yoktur bunu az çok beni tanıyanlar bilirler yeminle söylüyorum bizim banlama gibi bir yetkimiz olup olmadığın dahi bilmiyorum varsa bile yazı yazan parmaklarım banla kısmına asla gitmemiştir site yönetimiyle paylaşmadığım hiç bir şeyi yapmam buna hakkım yoktur bu zann içinde bulunanlar kul hakkına girmişlerdir eğer üyelik iptal olunmuş ise muhakkak bir sebebi vardır bunun altında başka bir neden aramak çok anlamsız selam ve dua ile

EVET BİZİM BANLAMA YETKİMİZ YOKTUR YÖNETİCİLER BANLAMA YAPABİLİYOR BİTEK.BANLAMA YAPAMAYIZ ÇÜNKÜ ŞİFRESİ VAR.ABLAMIN ÜZERİNE GİTMYİN NE OLUR.SİTEDEN UZAKLAŞAN ARKADAŞLAR DA GÖZETLENİP UZAKLAŞMIŞLARDIR.BİZLER SADECE SİTEDE GÖREVLİYİZ YÖNETİCİ DEGİLİZ.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

çok tşk ederim bazı kardeşlerim nedense bana yöneldiler sanki ben banlamışım gibi seninde dediğin gibi bizlerin bizlerin banlama yetkisi yok olsaydıda bilmiyordum zaten kesinlikle ilgimiz yoktur bu konuyla ilgili bir şey duymak veya okumak istemiyorum dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
çok tşk ederim bazı kardeşlerim nedense bana yöneldiler sanki ben banlamışım gibi seninde dediğin gibi bizlerin bizlerin banlama yetkisi yok olsaydıda bilmiyordum zaten kesinlikle ilgimiz yoktur bu konuyla ilgili bir şey duymak veya okumak istemiyorum dua ile

RİCA EDRİM ABLA.AMA BANLANAN ARKADAŞLAR BENCE HAT ETMİŞLER.SİTENİN KURUCUSU ERKAN BEY SİTEYE OKADAR DEGER VERİYORKİ,EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELİYOR.İNAN Kİ ONLARDA KİMSEYİ SİTENİN BU GÜZELLKLERİNDEN MAHRUM BIRAKMAK İSTEMEZLER AMA SİTEYİ YAKINDAN TAKİP EDERSENİZ HAK VERİCEKSİZİN ONLARADA.BEN BİLİYORUM VE SONUNA KADARDA DESTEKLİYORUM YÖNETİCİLERİ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

desteğin için rabbim razı olsun canım kardeşim önemli olan kulunu rabbinin bilmesidir kulların bilmesi değil ama bazan haksız yere ithamlar olunca insan elinde olmadan üzülüyor dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

dertsiz kul yoktur insanlığın gereği çeşitli dertlerle sınanıyoruz önemli olan sevinçte olduğu gibi dertte ve kederde de şükür edenlerden olmak DERDİMİ DE SEVİYORUM DİYEBİLMEK dua ile duada unutmayın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt