Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (3 Kullanıcı)

deli gönül

Kayıtlı Kullanıcı
yaa arkadaslar ben bu sıteye uyee oldum ıyıkıde oldum dıoorum ama tamm olarakk kullanamıyoorumm yanı yazdıklarımıı gorebılıoormusunuzz bılemıoorumm yarımcı olabılecekk bı kardesımızz varmıı???*

uyan_ey_gozlerim

Kayıtlı Kullanıcı
bende aklıma takılan şeyleri google da aratırken bu siteye girdim okudum ve hemen üye oldum....

yagci58

Kayıtlı Kullanıcı
Dini bir konu arastiriyordum dini siteleri gezerken buraya takildim iyikide buraya üye olmusum bu siteden cocuklarimda cok faydalaniyor bu siteyi kuranlardan Allah razi olsun

veyse

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteye babamin tavsiyesi üzere üye oldum ikide olmusum sizlerle hosca vakit geciriyorum bilmedigim dini konulari site sayesinde ögreniyorum

1234

Kayıtlı Kullanıcı
selam tüm yeni dostlara

selam tüm yeni dostlara

s.a yeni arkadaşlar, ben bir duanın okunuşunu öğrenmek için internette gezinirken şans eseri buldum. Çok şükür burdan okuduğum dua sayesinde annem yoğun bakımdan çıktı ,duamın kabul olduğuna inanıyorum .Ondan beridir bu sitenin yeri başka benim için ALLAH hepimizin dualarını kabul etsin sevdiklerimizi korusun RABBİM onlara sağlık sıhhat versin bizleride sevdiklerimizle birarada mutlu eylesin .....AMİN

Nazli_Namaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK..

Merhaba arkadaslar.Hepinizi selamliyorum.Ben bugun tanistim siteyle.Hani kabirden mektuplar varya...Bende arkadaslarimnan aldim.dinledim ve cok duygulandim.Sonrada fikirlesdim ki belke bu mektuplardan baskalarida vardir.Ve googlede ararken karsima bu site cikti.Hemen tikladim ve uye oldum.Ama cok hosuma gitdi.Umarim burada kendime iyi arkadaslar bulurum.Her kese tesekkur ederim!!!

beyaznur...

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. arkadaşlar ben sitemizle dün tanıştım google araştırma yaparken karşıma çıktı ve hoşuma gitti üye oldum teş...

sevket süreyya

Kayıtlı Kullanıcı
bir takım şey leri yeni örendigimden ve sorularıma cevap icin bu sitenin daha kapsamlı oluşu beni buraya getirtdi..sonucda üye oldum... siz güzel insanlarla yavaş yavaş tanışıp fikir alışverişi bulunacagım....

elif ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
KURAN-I KERİM i öğrenme aşamasındaydım alıştırma yapmak için yer araştırıyordum burası çıktı :)

ssedat

Kayıtlı Kullanıcı
selam herkese ruh yaratanına mütmain olmadıkça çölde sussuz kalmiş insana benzer Nefisse ruhun zıttı ne kadar doyursan doymaz.ruh ALLAH.C.C. Nefesinden zuhur etmiştir.nefis şeytandır.ama cennete kavuşmakta nefiste basamaktır.misafir

DİLEK-HİLAL

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm valla bende geldim ama nası geldim onuda bilmiyorum bişiler ararken sorularla islamiyet yazıcama islamiyet yazdım sanırım sonra girdim ama ben kolay kolay üye olmam niye oldum işte orasını bilmiyorum ama çok iyi oldu mesleğim gereği bilgisayar başındayım sürekli beni msni çok fazla kullanmaktan kurtardı önceden sabah ilk msni açardım akşama kadar kalırdı şimdi gelir gelmez burayı açıyorum akşama kadar forumlardayım msn aklıma bile gelmiyo gelsede sıkılır oldum hem msndeki boş muhabbet saçmalığından allaha şükür kurtulmuş oldum hem oraya buraya bakarken bişiler öğrenmiş oldum

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
ben de takvim yapragından,evvabın namazının fazıletıyle ılgılı bır Hadis-i Şerif

okumustum.merak ettım ve google amcama :) sorayım dedım,evvabın namazı nedır,nasıl

kılınır.oda benı sizlerle tanıstırdı

ve ogun bugundur sızlerleyımm ve cok mutluyum.Rabbım hepınızden razı olsun

kardeslerım.

Selametle...

Furkan01

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bende mevlid kandili dolayısıyla bilgi arıyordum ve bu siteye girdim. orada da kayıt oldum.

ogrenci

Kayıtlı Kullanıcı
Arayış içerisinde olduğum mübarek günün sabah a yakın saat 4 sularında gezinirken buldum. İçeriği ve aktifliği etkiledi boş bir site olmadığını düşündüm.
Aslında yeniyim de umarım hayırlı bir vesile olacak bu site hakkımda.
Teşekkürler ....

fatma87

Kayıtlı Kullanıcı
evt diğer arkadaşlarım gibi bende nette gezerken islamiyetle ilgili olduğunu görünce inceledim baktım ve hemen üye oldum ben kapalı deilim ama çok istiyorum inşallah tesettürlü olduğumda hislerimi sizinle paylaşıcam..

beyaz güll

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende bir duayla ilgili araştırma yaparken şans eseri girdim ve çok memnun kaldım şimdi daha çok kuran ve dua okuyyorum..

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben tuba 'da okumuştum kursla ilgili
bilgi alayım dedim ve siteyle karşılaştım
baktım içeriyi güzel çok geniş kapasiteli bir site
15 gündür her gün başındayım hala
tüm konuları okuyamadım allah razı olsun emeği geçenlere
çok faydalı oldu benim için

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt