Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (4 Kullanıcı)

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
bende nasıl tanıştım halamın kızı girmişti o söyledi sonra ben buna alıştım onun sayesinde çokta memnunum allah razı olsun

izmir-li

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşim sayesinde öğrendim bende burayi vge şimdi bakiyorum siteye çünkü daha yeni üyeyyim

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
canım arkadaşım sılanın tavsiyesiyle tanıstım sitemizle...iyikide tavsiye etmiş bu site bana cok kısa zamanda cok guzel seyler kazandırdı... emeği gecen herkese cok teşkkrulerler

İnternet ortamında başka bir siteden tanıştıgım canım arkadaşım
sıla1
burayı önermişti,onun vasıtasıyla tanıştım...
Kendisinden Allah Razı olsun.
aa görünce şaşırdım duygulandım sevindim. en az on kişiyi sevdiğim arkadaşlarımı yönlendirdim buraya. sağolsunlar onlarda üye oldular. inşallah kazançlı çıkarız hepbirlikte. Allah hepimizden razı olsun inşallah.

cotanak_hs

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben din konusunda biraz zayıf bir arkadaşınızım benim 1 ay sonra bir kızım olacak ona dine uygun bir isim arıyorum ve burada sizlerin sayesinde kendimi geliştiriyorum saygılarım la hepinize

ebrar_reyyan

Kayıtlı Kullanıcı
başka bir formdan tanıdığım canım ablam elizan ve dağçiçeği arkadaşımın vesilesiyle katıldım aranıza inşallah çok güzel ve faydalı oluruz birbirimize....

ELİZAN

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
subat.blogcu.com
.a arkadaslar
bende bu siteye tesadüfen girdim...dinimiz konusunu arasitirken bu siteyi buldum .siteye ilk tanıdığım günden beri sürekli bazi konulari arastirmak icin girdim ..sonunda ramazanda sevgili sılacım la hatimler sayesinde üye oldum.teşekkürler sılacım.site de emegi gecen tüm din kardeslerimden allah razi olsun...

aysebag

Kayıtlı Kullanıcı
Annem bir ay önce vefat etti.Sevdiklerinde ölen varsa ne demek istediğimi ve nasıl bir arayış içinde olduğumu anlar.Artık dünyevi şeyler pek birşey ifade etmiyor bende islami sitelerde geziniyordum öğretmenlere yönelik bir slayt vardı msj yazmak istedim üye şartı gerkiyordu bende oldum

lale&gül

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yeni abimi kaybettim abimin hatırası olarak sık kulanımlarına göz atarken karşılaştım bu siteyle çok beyendim hemen üye oldum

&temmuz&

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben islami siteleri gezerken rastladım ve daha fazla yararlanmak için üye oldum.

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım aracılı ile bu siteyi gördüm ve şimdide bu siteden ayrılamıyorum bana çok şey öğretti bu siteyi kuranlardan ve arkadaşım ebrar_reyyan dan Allah razı olsun

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
uzun zaman önce internet üzerinden aklımdaki sorular için cevap bulmaya çalışıyordum
tevafuk bu siteye rastladım sonra diğer sitelerden ayrı olarak bu siteye karşı içimde bir sempati başladı daha sık ziyaret etmeye beşladım ve üye oldum çok şükür şimdi çok mutluyum...

herşey için çok şükür ve Rabbim sizlerden razı olsun inşallah
hergün yeni birşeyler öğrenmek çok güzel...
insanın bu küçücük dünyada büyük bir yalnızlıkta olması çok kötü
sizlerle çok şükür yalnız olmadığımı biliyorum...
çok şükür Rabbime benim burada sizlerle olmamı sağladı
islamiyet.gen.te ailesine çok teşekkür ediyorum
Rabbim hepinizden razı olsun inşallah....
bana çok emeğiniz geçti hepiniz hakkınızı helal edin lütfen..
selametle kalın.....

Elemirem

Kayıtlı Kullanıcı
Cok sıkıntılı oldugum günlerde bilmedigim Dualara bakıyordum sonra buldum.İyi ki bulmusum:)
Bu siteye girip dua edip bişeyler okuyunca huzur doluyorum :)
Aslında kocaman bir aile olmusuz:)

misbah_ı_nevvar

Kayıtlı Kullanıcı
mUHTEREM BİR KARDEŞİMİN VESİLESİYLE ÜYE OLDUM VE SİZLERLE TANIŞTIM.
rABBM HAYRA VESİLE EYLESİN BİZLERİ. . .

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Bende birgün kuzenimle msn de yazışıyordum kuzenim kapanmış allah yolunda ilerlemeye başlamıştı bana bu siteyi tavsiye etti baktım çok beğendim hemen üye oldum allah herkesten razı olsun

eY sEvGiLi

Kayıtlı Kullanıcı
baska bir forumun adminiyken forumda ve normal hayatımda bazı sorunlar yasamaya basladım forumu bıraktım hayatımdanda vazgecmek üzereyken bu forumla tanıstım bir umut olacagını beni tekrardan yasama sevıncıne kavusturacagını düşündüm..hayatımdan vazgectım derken ölümü tercih ettım anlamında değil yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiyelim:)

aLBeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim İçin Kuran-ı Kerim Harflerini Araştırırken Tesadüfen Denk Geldim ve Çok Hoşuma Gitti :)

SaadetB

Kayıtlı Kullanıcı
kendimi kendi basima ögretmek icin niyetlenmistim.arastirdigimda ise bu sayfaya rastladim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt