Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (2 Kullanıcı)

ysnkrglle

Kayıtlı Kullanıcı
uzun zamandan beri vardı aklımda böyle bi düşünce dini forum arıyordum ama okul yüzünden forumlarla fazla ilgilenemiodum ama aklımdaki hayali gerçekleştirdim dün üye oldum Rabbim beraberliğimizi daim kılsın

m.i.n.e

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Bende bir arkadaşım üyeydi bu siteye o yüzden üye oldum.Bu formu çok seviyorum her okuduğum yazıda kendimden birşeyler buluyorum emeği geçenlerden Allah razı olsun.

tevbe_2010

Kayıtlı Kullanıcı
google islamiyet yazayım dedim kendi kendime:) sonra bi baktım girdim içeri bir daha da çıkamadım:)

çltkç

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namazımı eda ettıkten sonra,sabah namazının ardından okunacak duaları ararken bu sıte cıktı karsıma ve kendımı burda buldum bırden...bu sıtede dolasırken kendımı huzurlu hıssedıyorum...
tesekkurler...

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Dini Filmler Arıyordum İndirmek, İzlemek İçin. Google'a Yazdım ''Dini Film İndir'' Diye Gözüm Bu Siteye Çarptı Girdim Baktım, Güzel ve Hoş Sohbetleri Olan Site... Sonrada Kayıt Oldum İşte :D

idrisyıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
bilmediğim bazı şeyleri tanımadığım kişilerden öğrenmek için bu siteye üye oldum

emeği geçenlerden Allah razı olsun

imported__BuRaK_

Kayıtlı Kullanıcı
Çok zor bi durumda olduğum bi dönem de farkettim siteyi ,kafamdaki sorulara cevap bulma niyetindeyim ALLAH'ın izni ile .

Cikmaz~Sokak

Kayıtlı Kullanıcı
Cuma günlerden yani bugün ( 03/07 ) :)
Bir ablamizin sohbetine katildim, ondan sonra eve geldigimde net'te bir kaç sitede dolastim en sonunda buraya ugradim.. Ve üye oldum, Allah utandirmaz Ins'Allah.. Ve Allah, O abla'dan razi olsun.. :)

Yunus Kenan

Kayıtlı Kullanıcı
Tüm büyüklerime ve arkadaşlarıma selamlar. Ben de henüz çok yeni bir üyeyim. Ne kadar yazık ki, neredeyse bu yaşımıza kadar, ağabeyim ve ben güzel dinimize kafi dercede dahil ve alakadar olamadık! Her zaman iyi kişilerdik fakat pek tabi ki bu yetersizdi... Bir gün ağabeyimin, bir arkadaşının telkinleriyle, doğru yola sapmanın sonsuz güzelliklerini tattık; dualar öğreniyoruz, namazlar kılıyoruz ve daha öğrenecek çok şeyimiz var... İnternet'te çeşitli hobilerim için zaten yer alıyordum ve bir süredir dışarıdan takip ettiğim İslamiyet sitemize üye oldum. Forum prensibini, uğraşı içinde olduğum diğer hobilerimi, paylaşmak amacı ile kullandığımız sitelerden iyi bildiğim için, bu hayatın en büyük hakikati olan yüce dinmiz İslamiyet'i de siz kıymetli büyüklerim ve arkadaşlarımla paylaşmanın, bilgilenmenin ve bu sonsuz mutluluğu fiili olarak yaşamanın güzelliğini yaşamaktan daha mükemmel ne olabilirdi ki? Yani bir forum aracılığı ile, hobidaşlarım ile paylaştığım zevki; yine bir forum aracılığı ile, dindaşlarımla İslamiyet'in kusursuzluğunu paylaşmanın hoşluğu -ki hobi gibi zaruri değil hayatın ta kendisi- kim bilir nasıl olacak? Bu yüzden çok mutlu, çok heyecanlı ve son derece sevinçliyim... Hülasa, benim bu siteye üye olmama vesilem, hakikate yönelme mutluluğuna haiz olmamdır diyelim. Teşekkürler...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoşgeldin kardeşim
ne mutlu ki sana doğru yolu bulamişsin rabbim diğer yolsuzlarada doğru yolu bulabilmeyi nasip eylesin inşaallah
bu siteye üye olduğuna kesinlikle pişman olmayacaksın
hergün yeni şeyler öğreneceksin
site seni kendine çekecek asla burdan kopamayacaksın (mesela ben sabahtan beri burdayım hala çıkmak istemiyorum)
çok güzel insanlarla tanışak paylaşımlarda bulunacaksın

hayırlı paylaşımlar dilerim

selam...dua...muhabbet ile kal
tüm büyüklerime ve arkadaşlarıma selamlar. Ben de henüz çok yeni bir üyeyim. Ne kadar yazık ki, neredeyse bu yaşımıza kadar, ağabeyim ve ben güzel dinimize kafi dercede dahil ve alakadar olamadık! Her zaman iyi kişilerdik fakat pek tabi ki bu yetersizdi... Bir gün ağabeyimin, bir arkadaşının telkinleriyle, doğru yola sapmanın sonsuz güzelliklerini tattık; dualar öğreniyoruz, namazlar kılıyoruz ve daha öğrenecek çok şeyimiz var... Internet'te çeşitli hobilerim için zaten yer alıyordum ve bir süredir dışarıdan takip ettiğim islamiyet sitemize üye oldum. Forum prensibini, uğraşı içinde olduğum diğer hobilerimi, paylaşmak amacı ile kullandığımız sitelerden iyi bildiğim için, bu hayatın en büyük hakikati olan yüce dinmiz islamiyet'i de siz kıymetli büyüklerim ve arkadaşlarımla paylaşmanın, bilgilenmenin ve bu sonsuz mutluluğu fiili olarak yaşamanın güzelliğini yaşamaktan daha mükemmel ne olabilirdi ki? Yani bir forum aracılığı ile, hobidaşlarım ile paylaştığım zevki; yine bir forum aracılığı ile, dindaşlarımla islamiyet'in kusursuzluğunu paylaşmanın hoşluğu -ki hobi gibi zaruri değil hayatın ta kendisi- kim bilir nasıl olacak? Bu yüzden çok mutlu, çok heyecanlı ve son derece sevinçliyim... Hülasa, benim bu siteye üye olmama vesilem, hakikate yönelme mutluluğuna haiz olmamdır diyelim. Teşekkürler...

Yunus Kenan

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoşgeldin kardeşim
ne mutlu ki sana doğru yolu bulamişsin rabbim diğer yolsuzlarada doğru yolu bulabilmeyi nasip eylesin inşaallah
bu siteye üye olduğuna kesinlikle pişman olmayacaksın
hergün yeni şeyler öğreneceksin
site seni kendine çekecek asla burdan kopamayacaksın (mesela ben sabahtan beri burdayım hala çıkmak istemiyorum)
çok güzel insanlarla tanışak paylaşımlarda bulunacaksın

hayırlı paylaşımlar dilerim

selam...dua...muhabbet ile kal

İyi temennileriniz için ben de çok teşekkür ederim. Bir süredir, ziyaretçisi olduğum sitenin üyesi olmamdaki sebep de, tüm sıraladıklarınızdan emim olmamdır. Eksik olmayınız.

SEYHAH

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar ne zamandır yoktum vesile oldu yazmam ben yanlız hisetim bir gün dolaşırken nette islamiyet yazısını tıkladım tanışmamız böyleydi.

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm;
Bazı yazılar araştırıyordum o zaman bu sitede buldum kendimi.Bir süre üye olmadan takip ettim, sonra keyifle üye oldum.
Zaman içerisinde kapanmakla ilgili düşüncelerim vardı, bunları paylaştım fikir aldım,ve kapandım da hamdolsun.Ve hala buradayım. :) İnşallah daha pek çok konuda paylaşımımız olur.

Selametle..

EMİNA

Kayıtlı Kullanıcı
slmlar..ben de onlıne Kuranı Kerim okuyup dinlemek için girmiştim siteye..gecen seneden beri cok yardımcı oldu Allahrazı olsun...ama gecenlerde kullanıcı adı dikkatimi cekti..ya neden üye olmayayım kı dedım..bı baktım guzel konular hos sohbetler bilmedikleimi ögrenme sansı falan derken kendımı burda buldum...sımdı hergun bı kac dakıka da olsa gırmeye calışıyorum...Allah razı olsun...her konu hakkında bilgi sahibi olabılıyoruz..emeğinize ve yüreğinize sağlık...

EfLaK

Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR="Cyan"]selamün aleyküm ben siteyle arama motorlarından islami siteler yazıp ordan isminden merak edip üye oldum[/COLOR]

hanif 2

Kayıtlı Kullanıcı
SLM ben bu siteyle tanışalı 2 gün oldu ama tamda istediim gibi bir yer tesadüfen buldum Necmettin Nursaçan hocama bakıyordum (anlatımından çok etkilenirim)inanın kendimi burdan alamıyorum nedenmi..? çünkü din,günahlarınız,ömür muhasebeniz ve butip islami konular herkesle konuşulmuyor kimi sıkılıo sevmio kimi bilmio yani BANA BENİ ANLAYAN GEREK demiş ya Mevlana onun gibi iyikide bulmuşum çok sevdim aile sıcaklığında harika bir yer ALLAH siteye emeği geçen herkesten razı olsun

bahr

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.karamangenclik.com
internette hadis-i şerif veya ayet-i kerime okumak için bazı konulara islami yönden bakmak için sık sık ziyaret ederdim bu tip siteleri fakat bu akşam bu site denk geldi biraz bakındım çok hoşuma gitti üye olmak istedim hepinize hayırlı akşamlar..

abdullahozgul

Kayıtlı Kullanıcı
petrolde calışıyordum.gece int. dolasırken bu siteye girdim.gerçekten çok önemli bir site.dostlarımdan cok sey öğreneceğim.allaha emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt