Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (1 Kullanıcı)

selçuk erdogan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben dini siteler ararken bu siteyi gördüm biraz inceledim cok güzel seyler var hemen üye oldum bu steyi kuranlardan ALLAH razı olsun

EFECE

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efece.tr.cx
Ben bu siteyi nasıl buldumm güzel soruydu

ben bir çok siteye üyeydim ama hep boş siteler eglenceden dalgadan başka bir şey yoktu ama kendimi dini bilgimi geliştirmek için dini bir forum aramaya başladım bir kaç yere üye oldum begenmedim ve en son google dan burayı buldum bir girdim bir daha çıkamıyorum zaten çok güzel site bana çok şey katıyor allah razı olsun hepinizden

LivingRose

Kayıtlı Kullanıcı
güzel tanıştık...iyi tanıştık.. iyikide tannıştık:D

rasgavs

Kayıtlı Kullanıcı
Sanırım dua ararken buldum bu siteyi ve iyi ki buldum:a27:

menzilim

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. kardeşlerim bende aylar önce bi siteye üye idim orada islam ve insan bölümünden sorumluydum bi kaç bilgi ararken bu güzel sitemizle tanışmıştım hemen üye oldum çokta iyi oldu fakat çok üzgünüm işe başladığımdan dolayı netle alakamı tamamen kestim çalışanlar az çok anlar...Siz değerli kardeşlerim bu özel ve mübarek günlerde beni unutmuyorsunuz ALLAH RAZI OLSUN (ECMAİN)inanın size bi faydam olamadığından dolayı çok üzgünüm inş. bi gün olur :) hepiniz BİZLERİ YARATAN RABBİME EMANET OLUN BENİ DE UNUTMAYIN SAYGILARIM İLE menzilim...

aydinozgen33

Kayıtlı Kullanıcı
Selamınaleykün kardeşlerim.
Benim tanışmam ise oldukça sıkıntılı olduğum bir andı ve canım kuran istediği bir anda rızıkla alakalı bir konuyu araştırırken denk geldim. Bu siteyi ve forumu oluşturup kardeşleri bir araya getirmeye vesile olanların emeğine ve ellerine sağlık.

irfan_esma

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl tanıştım bu güzel siteyle

nasıl tanıştım bu güzel siteyle

Ben irfan.Ben buraya yeni üye oldum.Sağolsun İlkgül hocam burayı tavsiye etti,bende der demez merak ettim ve üye oldum helekide olmuşum.Şuan ben imam hatip lisesinde okuyorum okulumdan,hayatımdan ve sitemden çok memnunum.Nerede olursak olalım hayat işte bizi böyle yerlerde buluşturuyor.Tanışmak isteyen olursa tanışırız.msn=(www.irfan_55@*******.com).Hepinize hayırlı günler.a.e.o.

ada6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bende nette gezerken bu siteye ulaştım.Bu sitede okuduğum dini hikayelerden çok etkilendim.Bu sebepten dolayı her akşam siteye girip güzel sözler okuyorum yazanların eline sağlık.

yaren02

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu siteyle çok sevdiğim bir arkadaşın vasıtasıyla girdim allah razı olsun cümlemizden iyiki de girmişim

zeynommm

Kayıtlı Kullanıcı
bende büyük sıkıntı ve bunalım içindeydim ve ruhumu rahatlatacak huzur verecek dualar arıyodum ve bu site çıktı karşıma hemen hiç düşünmeden araştırmadan üye oldum iyiki olmuşum yoksa çok yanlış şeylere yönelmek üzereydimm allahıma çok şükür şuan huzurluyum

t.yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Tanışma

Tanışma

Selamunaleyküm.herkese saygı ve sevgiler kardeşlerim.ben bu siteye yeni üye oldum.bu siteyle tanışmam tesadüf üzere oldu!ama iyikide olmuş.veya ben tesadüf zannediyorum.az derecede olan aklımla,belkide allah c.c bir lutfu bu siteye üye olmam.hepnizle çok güzel din kardeşi olmama sebep olacak belki.inşallah öyle olur.hepiniz allah c.c emat olsun inşallah.allah c.c rahmeti bereketi mağfireti üzerine olsun inşallah.cennette buluşmak dileğiyle inşallah.

zeynep1980

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeni üyelerdenim ve israil malları nelerdir bunu araştırırken bu siteye oluverdim nasıl anlamadım ama çok memnun oldum inşallah güzel şeyler duyuyorum okuyorum allah razı olsun

özlal

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de az önce tanıştım siteyle muharrem ayına girdik ya kaç gün oruç tutmalıyım sorusuna cevap ararken bu siteye girdim ve aşk duasını çok beğendim ellerine sağlık herkesin

uhuvveti_alem

Kayıtlı Kullanıcı
Benimde Tanışmam Herkesinki gibi aynı bir konu araştırması üzerine.... Rabbim Kurucularından Razı olsun Hizmetini Daim eylesin inş. Her İşinin Rabbimizin rızası dahillinde olsun dua ile.....

zinnurey

Kayıtlı Kullanıcı
bende senelerce hizme ettiğim kişilerden büyük darbe yedim bunalıma girdim busiteyi buldum kızımın yardımıyla bütün sıkıntılarım biranda hafifledi sanki Allah bu siteyi kuranlardan razı olsun

nostoni

Kayıtlı Kullanıcı
Muharrem Ayını Araştırmak İçin İnternete Girdim.Ve İlk Bu Siteye Girdim.Hoşuma Gitti Ve Üye Oldum

AAMASYALI

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

selamun aleykum tüm din kardeşleri bende buğün üye oldum rahmetli babama ste hazırlamaya calışırken denk geldi iyikide geldi .yaradana emanet olun

(( YüSRa ))

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm;
Bi arkdaşım kabe imamlarını çok seviyordu onu tıklamış bu siteyi görmüş onun tavsiyesi üzerine siteye baktım çok beğendim o yüzdn de üye oldum...
Hepinizi de Allah için çok seviyorum Allahın izniyle nice yıllar beraber konu paylaşımında oluruz
Hepinizde Allaha emanet olun VeSSeLaM:)

şeyhli tuba gül

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilvanisi.de.be
es-selamu aleykum arkadaslar ben şeyhli tubada okudum 2006-2007 döneminde şeyhli tuba ile ilgili nette gezintiye çıkmıştım bu siteyle karşılastım bir çok arkadasın yorumlarını okudum şeyhli tubalı olarak burda bulunmak istedim siteyi kurandan allah razı olsun ... tubalı olmak bir başka tubalı olmak bir sevda :))

deli gönül

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeslerrr. artık bende burdayım ve gitmeye hiç mi hiç niyetim yooggggg:):):) ben bu siteylee tamm da ihticam oldugu bir anda tanıstım.oyle dolanıyordum.neteee dua nasıl edilir. duanın adamı nasıl olmalıdırrr bunların cevapları ararken karsıma burası cıktı.ve hemen uye oldum tam olarakkk bilemiyorum ama kurcalaya kurcalaya ogrenıcem ınsallah.rabbım hepımızın gunahlarını affeylesinn. cemi cumlemızı bızı hayırlı kullarda eylesinn kardeslerrr

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt