Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (4 Kullanıcı)

hediyeözkaya

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben kabırazaplarına bakarken bu sıteyı gordum üye oldum bilmedigim konuları sayenızde ögreniyorum allah cümlenızden razi olsun kardeşlerim iyiki üye oldum

latika

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteye bir yıl önce üye olmuştum ama kullanıcı adımı yanlış hatırladığım için ya da hatırlayamadığım için desem daha doğru olur bugün yeniden üye oldum.
yaklaşık 1 yıl önce yaşadığım korkunç sorunlarımı paylaşıp arkadaşlarımızın dua yardımını almıştım inanır mısınız gerçekten ruhen o kadar rahatlıyordum ki her sıkıntımı açık açık yazıp cevaplar alınca önemsendiğimi fark ediyor ve arkadaşlarımın tavsiyeleriyle de ayrıca sorunlarımı gideriyordum.
şimdi o kadar insanın duasını aldığımı düşünüyorum- ki- imkansız diyebileceğim o kadar şey mümkün değil olamazdı- çünkü allaha şükürler olsun huzurluyum.
BU SİTEYE ÇOK ŞEY BORÇLUYUM...

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
bende nette islami siteleri ararken bu siteyi gördüm içeriği cok hoşuma gitti herkesin üye olması gerekn bi site dedim üye oldum ve burdayım

öğrenmemiz bilmemiz gerekn hersey var bu sitede
siteyi yapanların emeğina saglık allah razı olsun

Nebile..

Kayıtlı Kullanıcı
Seviyeli ve islami içerikli forumlar ararken arama motorları sayesinde böyle güzel bir siteyle tanışma imaknını yakaladım..

Rabbime şükürler olsun..

Şimdi ise sitemizin isminin duyulmasını sağlamak için elimden geleni yapacağım.. ;)

Rabbim kuranlardan razı olsun

esma34

Kayıtlı Kullanıcı
internette gezinirken denk geldim gerçi daha önce duymuştum amaevimde internet olmadığı için ilgilenememiştim kısmet bugüneymiş fırsat buldukça görüşürüz inşallah...

arcak81

Kayıtlı Kullanıcı
Gördüğüm bir rüyanın anlamını araştırmak için google a rüya tabirleri yazdım tabi islami bir tabir olsun diye gelen site isimlerinden burayı tercih ettim ve daha sonra baska konularda da bilgi almak için başvurdum. Bugün de üye olmak takıldı aklıma ve oldum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt