Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (3 Kullanıcı)

ecem24

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
ben bi yakınıma netten salat-ı tefriciye duasının çıktısını almak için google a salat-ı tefriciye yazdım ve ilk çıkan adresi tıkladım,çıktıyı aldıktan sonra biraz dolaştım,çok beğendim,dinimiz konusunda çok fazla eksiklerim olduğu için üye olmak istedim ve çok huzurluyum inanın sürekli sitede olmak istiyorum okumak öğrenmek istiyorum.ALLAH hepinizden razı olsun

cofenbi

Kayıtlı Kullanıcı
bende google de her konuyu bulabilecegim bir dini site ararken tesadüfen buldum...

ve aktifligine baktıgımda her saat online birilerinin oldugunu fark etim...

içerigini ise yeni yeni keşfetmeye başlıyoru:)))

hayırlı olur inşallah:)))

bilmek

Kayıtlı Kullanıcı
ben surelerin anlamlarını arıyordum çünkü arapça okurken içimden de türkçe anlamını bilmek istiyordum.surelerin anlamları yazdığımda bu siteyle karşılaştım.şöel bi bakım derken çıkamaz oldum :)

Sweet-S

Kayıtlı Kullanıcı
Gece uyuyamiyordum googlede bakiniyordum ramazan ayi yazdim bir kac gün üst üstüne girdim üye olmadan cogu konulari okudum cok begendim üye oldum :)

havanur

Kayıtlı Kullanıcı
selam olsun gönül dostlarina bende kurani kerimi okuyanlari dinlemek icin bir site ariyordum burasiyla karslastim 3 gündür kurani kerimi dinliyorum burdan ve yan tarafinda uye olmak icin tiklayiniz yazisini gördüm ve ûye oldum yüce ALLAHIM hayilara vesile eder insallah ben kapali degilim insallah onuda nasip etsin yüce mevlam belçikadan havanur

sindy

Kayıtlı Kullanıcı
bn ödev arıyordumm ondan sonra bu site karsıma cıktı içindeki yazıları cok begendimm ve üye oldum..

e_islamiyet

Kayıtlı Kullanıcı
Daha bugün üye oldum...cok yeniyim...oruç hakkinda birşeylere bakiyordu malum 11 ayin sultani ramazan ayindayiz...hoşuma giden konularla karşilaştim ve hemen üye oldum...

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz aramıza diyelim o zaman bende bir duayı arıyordum ve bu site çıktı okudum ve hoşuma gitti bende hemen sık kullananlara ekeldim bi süre sonrada üye oldum vede çok mutluyum sizlerin arasında bulunmaktan

Eğitim Neferi

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de bir konu üzerinde araştırma yaparken rastladım...Çok hoşuma gitti paylaşımlar...İyi ki de üye olmuşum...Allah hepimizden razı olsun...

_fatma_

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an dinlemek için girdim ve sıtede aradıgım herseyı buldum,
Allah(c.c)razı olsun,iyikı uye olmuşum.
paylaşımlar içerık çok güzel.

S£w£c£n

Kayıtlı Kullanıcı
kuran okumak ıcın gırdım bı kac kez ıcındekı bılgıler paylasımlar hadısler hosuma gıttı uye oldum iyikide nasıp oldu buraya gırmem allah razı olsun bu sıtede emeyı olan herkesten:T:a12:

dilekim

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteyle bugün duaya en muhtaç olduğum günde taniştim. Dua etmek ve başkalarinin dualarini almak için.
Yaşim 25 ama unutkanlik ve dikkat dağinikliği başladi 1 senedir. Ama bu hafta dahada çok artti ve işyerimde alay konusu oluyorum :(( aslinda ünv. Mezunuyum cahil değilim ama bilmiyorum neden böle oluyo:(((
dedim belki benim gibi olanlar varsa hem onlara dua edeyim hemde onlarin dualarini alayim.
Rabbim herkesin sikintilarini gidersin, kimseyi kimseye muhtaç ve rencide ettirmesin :'(((
amiiiinnnn

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
canım arkadaşım sılanın tavsiyesiyle tanıstım sitemizle...iyikide tavsiye etmiş bu site bana cok kısa zamanda cok guzel seyler kazandırdı... emeği gecen herkese cok teşkkrulerler

ebruodabas

Kayıtlı Kullanıcı
ben aranıza yeni katıldım zaten ama tamamen tesadüf oldu güzel bir tesadüf.nette dolaşmayı pek sevmezdim ama anlaşılan bundan sonra allahın izniyle burdayım.

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
bende sıkıntılı duaya ihtiyacım old bır zamanda nette gezerken ersembe akşamları dualarda bulusalım ı gordum her hafta bı dua okuyolardı ve herkes dilegini yazı yodu hep beraber dua edılıyodu bunu görunce zaten ardıgım bırseydı hemen üye oldum ve dualarım kabul oldu .rabbım tüm müslüman kardeşlerimin dualrını kabul etsin

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı
Googlede gezinirken tevafuken buldum.Ben üye olalı bayağı oldu.Eskisi kadar giremiyorum ama yinede daha çok girmeye çalışıcam İnşaallah.

su_sıla

Kayıtlı Kullanıcı
Ramazan ayında kuranı kerim okumak için girdim o günden beri çok faydalandım allah emegi gecenlerden razı olsun

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
ilköğretim 7. sınıftayken Din Kütürü Ve Ahlak Bilgisi hocamız ödev vermişti.araştırrdım bir çok site çıktı ilk sırada bu site vardı bende bi bakim dedim :) hoşuma gitti içeriği çok ta memnunum :):):)

huzur8

Kayıtlı Kullanıcı
İnternet ortamında başka bir siteden tanıştıgım canım arkadaşım
sıla1
burayı önermişti,onun vasıtasıyla tanıştım...
Kendisinden Allah Razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt