Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (2 Kullanıcı)

hacımusa

Kayıtlı Kullanıcı
içimde islama karşı hep bir şüphe kararsızlık şeytanın verdiği fitne fesat vardı sürekli kendimi tamamlayabilmek için böyle siteler arıyordum ve burası tesadüfen denk geldi ve baktım dikkatimi çekti ve üye oldum allah bu siteyi kuran emeği geçen ve tüm müslüman kardeşlerimden razı olsun

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
içimde islama karşı hep bir şüphe kararsızlık şeytanın verdiği fitne fesat vardı sürekli kendimi tamamlayabilmek için böyle siteler arıyordum ve burası tesadüfen denk geldi ve baktım dikkatimi çekti ve üye oldum allah bu siteyi kuran emeği geçen ve tüm müslüman kardeşlerimden razı olsun

ALLAH senden razı olsun.
aramıza hoş geldin kardeşim.selametle

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı
Bende internete güzel bir islami kanal arıyodum karşıma burası çıkmıştı diğer kanalar gibi olmadığı beliydi çünkü o kanalardan çok çok farklı ve halada farklılığını koruyor..daha sonra girememiştim ama şimdi fırsat buldukça giriyorum iyiki üye olmuşum ve iyiki bu siteyi yapmışlar..Rabbim burada emegi geçen herkezden razı olsun...

selam ve dua ile..

ahmetcihan

Kayıtlı Kullanıcı
google ye hadis yazdım 3.linkli tuşladım aradığım hadsleri okudum daha sonra form bölümüne girdim hemen üyelik formunu doldurdum şimdi üyeyim inşallah dualaınzadan bizleride nasiplendirirsiniz.

minoug

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm kardeşlerim benim bir sorunum var,yeni konuyu nasıl açıcağımı bilmiyorum YENİ KONU BUTONU da yok bende yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim Allah C.Crazı Olsun.
Selametle.

.asel.

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.
Kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş diye bir söz varya, bende çok sıkıntılı bir anımda internetten dua arıyordum ve bu siteye rastladım. Sonra forumdaki konuları okumaya başladım ve üye olup kendi problemimi yazdım dua bölümüne. Şimdiden tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim, Allah razı olsun.
Selam ve Dua ile.

s.a.

Kayıtlı Kullanıcı
aradığım konular itibariyle google dan çok fazla çıkıyordu karşıma,
yıllar önce benzer bir site yapmayı düşünmüştüm ama kısmet olmadı, ve bunuda bildiğim için benzer çok fazla site olacağını düşündüm, en güzel olanı seçmek için bekledim, kısmet bugünlereymiş,memnun kaldım, emeği geçen duası geçen herkese çok teşekkürlerimle.
s.a.

mubarek

Kayıtlı Kullanıcı
bende hafızlardan cüz dinliyordum derken karşıma bu site çıktı içeriği çok güzeldi.çok samimi çok içten geldi.allah kuranlardan razı olsun bizi bu sitede birleştirenlerden allah razı olsun.aramızda dostluk,kardeşlik köprüsü kurdular üstümüzde emekleri büyük iyiki varlar.allah hepimizi cennetine nail eder inşallah.

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
bu siteyle tamamen tesadüf eseri tanıştım. sıkıntılı olduğum bi zamanda dua araken bu siteyi buldum ve üye oldum. iyi ki de olmuşum. burda çok güzel arkadaşlar edindim. bu sitede ki herkesi çok seviyorum ve hepsine dua ediyorum. hepiniz allaha emanet olun dostlarımmm..... :)

66yasemin

Kayıtlı Kullanıcı
ben tabi basta Allah bi kıvılcım verdi içime Kuran egitimi aldım sonra tesadüf olmadıgına inanıyorum ki türbanlı bi arkadas nasip etti Allah.sonra dayımların indirdigi bi duanın altında yazıyodun.böle işte elhamdürüllah çok mutluyum cünkü dogru yolda oldugumu biliyorum allah herkese nasip etsin

Ammar 15

Kayıtlı Kullanıcı
Bende internetten dua ariyordum birden bu siteyi buldum önceleri sadece üyelerin yaptiği yorumlari izlemek için giriyodum ancak dsaha sonra bende üye oldum alla (c.c.) hayirlara vesile eder inşallah

ONUR_

Kayıtlı Kullanıcı
nasil taniştiniz bu siteyle...

Ben bir gün nette gezerken bu siteye girmiş bulundum ve bir genç kizin yeni kapandiğini kapanirken başörtüsünün hayatini nasil değiştireceğini yada nelerle karşilaşacağini bilmeden bu yola baş koyduğunu yazmiş
duygulandim ve hem okuyup hem ağladim
bende kapanirken ayni şeyleri hissetmiştim..
Allah herkese nasip etsin..
Ve burdayim hemen üye oldumm
şimdi diyorum ki yüzünü görmeyip, sesini duymadiğim birsürü yürekten kardeşim arkadaşim dostum var
allah razi olsun hepinizden..

şimdi siz anlatin nasil taniştiniz ?

benimki merak dinimiz konusunda daha ÇOK bilgi edinmek için nette dolaşiyorum kendimi birden burda buldum burasi akilli insanlarla dolu dünyayi hem yaşayip hemde ahireti elde etmek için kullanan kişilerle dolu ben burayi sevdim burda bilmediklerimi öğreniyorum bildiklerimi anlatiyorum ...evet yüzünü görmeyip, sesini duymadiğim birsürü yürekten kardeşin arkadaşin dostun oldu

"sevgiyi kalbe koyana emanet olun."

ahsengazi

Kayıtlı Kullanıcı
dini bilgilere meraklı olduğmdan dolayı dini siteler diye gezinrken buldum burayıı ve asla çıkmıcam inşallah bu aralar yaptığım en iyi şey sanırım bu siteye üye olmak oldu

tubarni

Kayıtlı Kullanıcı
bende tefriciye okuyacaktım bu site çıktı sonrada forumunu gördüm üye olayım dedim.:)

yalnızım

Kayıtlı Kullanıcı
internetı yenı almıştı eve... islamı bılgıler araştıryodum dırk bu sıt karşıma çıktı

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.a kardeslerim bende tesadüfen bu siteyi buldum allahima bin sükür iyki bulmusum arkadaslar biraz bana yardim edin:a36: bu sitede bende konu acmak istiyorum ve profilimi güzel düzenlemek istiyorum ama bilmyiorum sizden yardim istiyorum müslüman kardeslerim allaha emanet olun selamlarla:a26:

Rasulün gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Selmun Aleyküm arkadaşlar ben de din dersim için ödev ararken buldum bu sitey çok ta hoşuma gitti.Üye oldum

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
:a33:bana biri yardim etsiiiiiiinnnnnnnnnnnn bende konu acmak istiyoooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm arkadaslar nasil yapcam ya baskasinin profilinede bakamiyom offff:a33::a33::a33:

S

_sümeyra_

:a33:bana biri yardim etsiiiiiiinnnnnnnnnnnn bende konu acmak istiyoooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm arkadaslar nasil yapcam ya baskasinin profilinede bakamiyom offff:a33::a33::a33:

anasayfaya gelin Tanışma Köşesi Kutlama ve Tebrik Mesajları vs gibi seçenekler var onlardan birini seçin ve sol üst köşede YENİ KONU yazısı var ordan yeni konunuzu açabilirsiniz Aeo...

raside

Kayıtlı Kullanıcı
Bende nihat hocaya ramazan hakkında soru sormak için bu siteye girdim iyiki girdim sizin gibi din kardeşlerimle karşılaştım ALLAH BU SİTEYİ HAZIRLAYANDAN RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt