Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (3 Kullanıcı)

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
google da "islamiyet" yazdım ilk sıradakine tıkladım.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
googleye moralimin çok bozuk olduğu bi anda dini hikayeler yazmıştım.

nilgünbulut

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.
Benim ablam üyeydi hep anlatırdı bana neler olduğunu bende hep merak ederdim evdede internet olmadığından girmek nasip olmamıştı sitenin adresini tam hatırlamıyorum ama yaklaşık olarak 2 sene evvel söylemişti ben adresi beynime kazıdım ve imkanım oldukça giriyordum sonrasında da üye oldum Allah Öyle büyükki Kendisine yönelen kullarını asla bırakmıyor. Dua ve selam ile...

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
ben ise salavati serifi ogrenmek amaci ile buldum bu siteye rabbime sukurler olsun

huzurr-evii

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Rizasi için dualarinizi bekliyoruzz ***

Allah Rizasi için dualarinizi bekliyoruzz ***

Selamin Aleykum guzel kardeslerimm...
Sizden kuzenim için dua istiyorum Allah rizasi için dua edin ..Şu anda hastanede ve durumu çok kötü :A Kardeşlerinn ne olursunuz dua edinn...Gercekten duaniza cook ama cook ihtiyaci var kuzeniminn... :A Allah simdiden dua eden etmeyen herkesten razi olsunnn..Rabbim herseyi gonlunuze gore versin inşallah ..Allahgin rahmeti ve bereketi uzerinizde olsunn....

***Slm ve dua ile***

hayrunnisa ecrin

Kayıtlı Kullanıcı
islami siteler ilgimi pek çekmiyordu ama yinede araştırıyordum daha fazla kafamdaki soruları çözmek için. bu site çok hoş.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Soru-cevap....

Soru-cevap....

Günümüz sorunlarına ışık tutan Soru-Cevap bölümü bana çok şey kazandırdı.
Aradığım tüm soruların cevaplarını buldum sayılır.

Teşekkürler...

orhan5017

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm dini steleri karıştırırken tesadüfen çıktı karşıma çok hoşuma gitti hemen üye oldum herkese tavsiye ederim çok güzel

golgem_11

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Daha Küçük Yaşta(10 11) Kurani Kerim I Hatim Etmiştim Ama Zamanla Unutmuştumhep Onun Ezikliğini Hissettim. Tekrar öğrenmek Için Can Atiyordum Ve Araştirdim Rabbim Bana Bu Kaolayliği Gösterdi şükürler Olsun şuan Tek Başima Yine Okuya Biliyorum Bu Siteyi Hazirlayanlardan Allah(cc)razi Olsun.sevgi Ve Dua Ile Esselamu Aleyküm....

leyla-1

Altın Üye
SELAM ALEYKÜM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BENDE TESADÜF BİR ARKADAŞIM SAYESİNDE GÖRDÜM SONRA SİTEYE ÜYE OLDUM ALLAH O ARKADAŞIMDAN DA RAZI OLSUN NE MURADI VARSA RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ÜYE OLDUKTAN SONRA DAHA ÇOK BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ OLDUM İNŞALLAHDA HER ZAMANDA OLACAĞIM.AYRICA GEÇMİŞTE ÜZÜLÜPTE KENDİMİZİ BOŞ YERE ÜZMÜŞ OLDUĞUMUZU ANLADIM.
BU SİTEYİ KURAN EMEĞİ GEÇEN BU SİTEYE ÜYE OLAN EMEĞİ GEÇEN TÜM KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI DUALARIMIZI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI BİZLERİ HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ben de bu siteyi bir gün isim ve anlamlarını yazdım google bu siteyi buldum çok beğendim üye olmaya karar verdim

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
bende kuranda gecen çocuk isimlerine bakcaktım karşıma bu site cıktı iikide cıkmış...

islam gülü

Kayıtlı Kullanıcı
islam gülü

islam gülü

tavsiye üzerine geldim çok beğendim:G

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeşlerim. Bende Buraya Ilahi Araken Tesadüfen Girmiştim

zeynep b.

Kayıtlı Kullanıcı
Benim siteyi keşfetmem klasik bir yoldan oldu.Böyle bi siteden haberim yoktu
günlük araştırmalarımı yaparken islamiyet diye giriş yaptım ve bu site çıktı karşıma.Siteyi biraz araştırayım derken kısa zamanda üyesi oldum.hep siteler içinde üyelikden kaçınmışımdır ama burası farklı.Bu farkda üyelerinden belli oluyor.İnsanlar yüzlerini görmüyorlar ama sanki yıllardır tanışıyormuş gibi konuşuyorlar.Bu ne güzel bir olay bu da islam kardeşliğinden kaynaklanıyor Allah iki cihanda da bizi hayırlarla eylesin(AMİN) arkadaşlarıma siteyi tavsiye etmeye başladım:H

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
bende daha geniş bilgiler arıyordum fıkıh bilgilerine bakıyordum.google'dan bu site cıktı karşıma..iyikide cıktı:)

çiğtanesi

Kayıtlı Kullanıcı
site tesadüfen karşıma çıktı çok ilgimi çekti şimdi üyesiyim

nurukübra

Kayıtlı Kullanıcı
bu siteyle nasil tanistik..

bu siteyle nasil tanistik..

ben islam üzerine bilgilenmek icin islami bi site ariyordum
bu siteye girdim ve cok hosuma gitti..
umarim bu siteden cok sey öyreniriz..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
benimde bıu siteyi bulmam google sayesinde oldu google ye islami siteler yazdım karşıma bu site cıktı cok hoşuma gitti begendim üyesiyim 1 snedir bnce cok süper bişi..

yalnızım

Kayıtlı Kullanıcı
bende islamı sıtelere bakıyodum nıhat hatıpoğlunun sıtesıne felan... buara çıktı karşıma inceledım cok sevdım ve üye oldum..allah razı olsun bu sıteyı yapanlardan

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt