Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (4 Kullanıcı)

6310

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeslerım ben muslumanım dıyen ama gerektırdıklerını yapmayan daha dogrusu bılmeyen bırıydım 5 6 ay once bır olum benı cok sarstı dıne yonelmeye basladım ve bırgun ıslamı sıte ararken burayı cıkardı Allah karsıma ıyıde cıkarmıs:) cok guzel bır yer burası Allah boyle bır sıte kuranlardan bu sıtede olanlardan razı olsun

senbenimdinn

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bir bilgi ararken girmiştim.Aradan zaman geçti yeni üye oldum.Artık burdayım inşallah..

serdar1980

Kayıtlı Kullanıcı
Sesli dualar ararken googleden ilk çıkan siteye tıkladım ve karşınızdayım inşallah hayırlı olur

NuRgUL_

Kayıtlı Kullanıcı
NuRgUL_

NuRgUL_

Siteye bugün üye oldum. tanışmamsa eskilere dayanıyor. ruya tabirleri ararken araam motorunda çıktı tıkladım sonra sitede biraz gezinince hoşuma gitti sık kullanılanlara ekledim. o aralarda da önemli bir hastalığım çıkmıştı test üzerine test yapılıyordu derken ben kafayı sıyırmak üzereydim arada birde neden ben diye isyan etmiyorda değildim. susuzluk çeker gibi dua etmeye içimi rahatlatmaya ihtiyacım vardı. bildiklerimi zaten okuyordum ama ya bilmediklerim.. insanın hiç beklemediği anda kendini sağlıklı hissederken yada eskiden üzüldüğü bir hastalığının olayların onu üzen şeylerin ne kadar basit olduğunu daha büyük bir dertle karşılaşınca anlıyor insan. doktorum 1 ay sonra gel dedi test için ama ben 2 günde deliye döndüm. yarın gidip istenilen testi yaptırcam. hayırda şerde Allah'tandır biliyorum bana dua edin. bu defada yine kötü sonuç olursa birdaha kaldıramayabilirim. artık mutlu olmak istiyorum. Allah Hepinizi korusun. yolundan ayırmasın

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
nurgül,geçmiş olsun kardeşim inşallah sonuçların iyi çıkar ne olursa olsun allaha inancını kaybetme allaha emanet ol test sonuçlarınıda bildirirsen iyi olur bugün mutlaka sana dua edicem hoşçakal

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
benim su site ile tanışmam ,dini bir site arıyordum nasip oldu üye oldum şimdi çok memnunum birbirinden değerli kardeşlerimle inancımızı allah sevgmizi ve hayatı paylaşıyoruz hepinizde allaha emanet olun

NuRgUL_

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler neslihan:)

teşekkürler neslihan:)

Dualarin Için Teşekkürler Neslihan. Biliyorum Hayirda şerde Allah'tandir Onun Gücü Herşeye Yeter Ondan Başka Siğinilacak Kimse Yoktur. şimdilik Elimden Gelen Sadece Dua Etmek.

derya61

Kayıtlı Kullanıcı
ben güzel şeyler öğrenmek için dini sitelere bakıyodum bu siteye rastladım. üye oldum çok güzel bir site emeği geçen herkesten Allah razı olsun. çok güzel şeyler var sitede her gün yeni şeyler öğreniyorum. dini hikayeleri okuyorum hepsi çok güzel çok etkiliyo beni o hikayeler. yazanlardan Allah razı olsun hepsi çok duygulandırdı beni

muhammet islam

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum eda kardesım bende nette gezınırken kerbela yakınlarındakı aglayan agacı gördüm cok etkılen dım bu sıte cok hoşuma gıttı ve üye oldum aslında ben ruya tabırlerıne gırmıştım karsıma bu sıte cıktı

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Bilgi Ariyordum Bu Site Acildi Soru Yazdim Hiç Cevaplanmaz Düşünmüştüm Ama 1-2 Gün Gecmedi Hemen Cevap Geldi Cok Sevindim Beni Dikkate Almişlardi Yani Hemen üye Oldum Ve Sürekli Burdayim Ve Burdan Cok şeyler öğrendim Allah Herkezden Ve Bu Siteyi Kuranlardan Razi Olsun Selam Ve Dua Ile

hatice DURSUN

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Cumalar

Hayirli Cumalar

Bende Sitede Dolaşirken Buldum Aslinda Bande Böyle Bir Yer Ariyordum Ama Birtürlü Karşima çikmiyordu Bulduğuda çok Hoşuma Gitti Kendi Kedime Aradihimi Buldum Sonuda Dedim Rabbimin Yardimiyla Bulduğuma Eminim

zikra_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende bu sitede üye olann seda_seda_ üyeli ablamdan amcamın kzıı önerdi bana böle bir siteyii bendeüye oludm ve buradayıım a.h.r.ol

ASUNAZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Güzel Dualara Bakmiştim Karşima Bu Site çikti Bende üye Oldum Hemen şu Aralar Tüm Islami Sitelere üye Oluyorum

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
:evethayırlı geceler arkadaşlar.ben de şu sebeble tanıştım bu siteyle.mevlid kandili nedeniyle hocamız sünnetleri araştırmamızı istemişti sünnetlere bakarken islamiyet.gen.tr'yi buldum ve sitedeki güzel şeyleri görünce hoşuma gitti ve üye oldum:H

pervin narman

Kayıtlı Kullanıcı
ya valla ne yalan söyliyeyim bende sizin gibi bu siteyle tanıştım video arıyodum bide bi yazı köşesi çok ilgimi çekti ve üye oldum iyi olmusum burda bulun mak güzel olucak sanırım daha 20 dk oldu siteye girişim AMA ÇOK ŞEKER İNSANLARIN OLDUGU KESİN

melek91

Kayıtlı Kullanıcı
BENDE TESADÜFEN BULDUM AMA İYİKİ BULMUŞUM...

katre_83

Kayıtlı Kullanıcı
Dini sohbetlere çok ihtiyacım vardı.kendimi manen çok zayıf hissediyorum ve huzur bulmak için bu siteye girdim daha yeni üye oldum!Allah hepimizin duasını kabul etsin dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim!

paksu

Kayıtlı Kullanıcı
peygamber efendimizin hayatını araştırıyordum sonra bu siteye girdim çokta faydalı oldu üye oldum
ama uzun bir süre girmek nasip olmadı
son ikigündür siteden çıkamıyorum
allah hepinizden razı olsun
hayatımızın her anını allah yolunda harcamamız dileğiyle
selam&dua

ikbaal

Kayıtlı Kullanıcı
dua arıyordum yolum buraya düştü Allah a şükürler olsun .Dua bölümünü görünce ayrılamadım .Allah cümlenizden razı olsun inşallah.

asos1907

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞLERİM BENDE BİŞEY ARUYODUM AMA NE UNUTTUM....:)..SONRA SİTE ÇOK HOŞUMA GİTTİ VE ÜYE OLDUMM...GALİBA RABBİM TAM İHTİYACIM OLDUĞU ZAMANDA BU SİTEYİ KARŞIMA ÇIKARDI..ÇOK ŞÜKÜR....ÇOK MUTLUYUM BURDA OLMAKTAN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt