Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (4 Kullanıcı)

fanidunya

Kayıtlı Kullanıcı
siteyi ödev araştırırken keşvettim ve allaha şukur çok şey öğrendim

liberta_boy

Kayıtlı Kullanıcı
dogrusunu sölmek gerekirse ben nette bi kıza asık olmuştum.o arkadaşım bana hayatım en büyük iyiligini yaptı bana hayatta belkide farkedemedigim bazı güzellikleri sundu.bana bu siteyi önerdi vb.allah razı olsun. artık bu sitede bende varım arkadaşlar inş kabul edersiniz?artık hayatım degişti...

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı
Hepimiz Iyiki Bu Siteyle Tanişmişiz.. Yolumuz Burda Kesişmiş..
Allah Hepimizi Ahirette En Güzel Mekaninda Yanyana Komşu Eylesinn...
Hepimizin Yardimcisi Olsun..
Selametle..

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
birçok foruma üyeyim ama birşeyler öğrenmediğimi sadece vakitgeçirdiğimi bi anlık sıkıntımı giderdiğini farkettim ve madem forumları seviyorum bu neden dini içerikli bi site olmasın aradım ve karşıma ilk bu forum çıktı şimdi burdayım işte

Alikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu siteyle tanışmam şöyle oldu..Hadislerle ilgili konu arıyordum burası karşıma çıktı,baktım güzel geldi deyişik buldum diyer sitelerden..hemen üye olmadım baya bir süre sonra üye oldum..Açanlardan emeği olanlardan mevla raziolsun inş..

Giritli_osman

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm bende bu siteyle ödev araştırırken tanıştım,Allah yapanladan razı osun

gönül saray

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Siteyle Tanişmam Tesadüf Oldu.bende Dini Konulara Büyük Zatlara Ilgi Duyari. Hayat Hikayelerini Felsefelerini öğrenmek Için.pek Int.net Bağimlisi Değilim Ama Iyiki Siteyi Bulmuşum.gerçekten Gönül Dostluğu Bu Demek.tanişmadan Konuşmadan Birbirimizi Daha önceden Taniyormuş Gibi Sevdim .allah Sizlerden Razi Olsun Allaha Emanet Olun

alifurkan

Kayıtlı Kullanıcı
siteyi aşura günüyl ilgili internette araştırma yaparkan tesadüfen buldum ve hoşuma gittiği için hemen üye oldum:G

layla41

Kayıtlı Kullanıcı
benim eşim cezaevinde ona dua ararken buldum bi siteyi ve çok iyi dostlarım oldu burda iyiki burdayım çok şey öğrendim:K

evrim84

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bi arkadaşım dua okumamı istemişti internette arakne burası karşıma çıktı tevafuk oldu yani böyle bir sitede olduğum için RABBİME şükrediyorum zamanımızı böyle güzel sitelere ayırmak daha makbul olur bence.

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
Lalegül fm dinliyodum .. tesadüfen rastladım .. iyiki rastlamışım menmunum Rabbim razı olsun tüm emek verenlerden .. faydalanmak ve faydalı olabilmek dilegimiz inşallah

selam ve dua ile

hifanur

Kayıtlı Kullanıcı
hafız olduğum için sürekli tekrar etmem gerekiyo ama sürekli şaytan uğraştığı wakit bulamıyorm bende onun için buraya üye oldum hergün 2 cüz okuyorm hem burdakiler hemde ben yararlanıyorm yanlız olunca olmuyo böyle sorumluluk altında olduğum iiçin mecbur okuyorm şeytandan azda olsa kurtuldm:D

kozete19

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Siteyle Nasil Taniştim.

Bu Siteyle Nasil Taniştim.

Ben de RABBİMİN bana emanet olarak verdiği iki güzel yavruma dinimizi nasıl daha iyi anlatabilirim,onların kirlenmemiş beyinlerine dinimizin sonsuz lezzetini sevgiyle gösterebilirim diye araştırırken bu güzel siteyle karşılaştım.ALLAH hepsinden razı olsun.ALLAH yardımcımız olsun toplumumuz büyük bir ahlaki erozyon yaşıyor.kimsenin kimseye saygısı ,sevgisi ve hoşgörüsü kalmamış .maalesef insanlar teknolojiyide hoş olmayacak şekilde kullanıyor onun için yavrularımızı böyle sitelere yönlendirmeliyiz.ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAHA EMANET OLUN....:)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum
Moralim Cok Bozuktu Dini Sorularin Yanitlarini Aramak Icin Tesadufen Girdim Bu Siteye
Iyi Ki De Girmişim
Allaha Emanet Olun

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
bende hatim duası arıyodum ve bu güzel siteyi buldum rabbime şükürler olsun böyle bir yere benide kısmet etti ve üye oldum tüm bu sitedeki dostlarımdan yardımcı oldukları için ALLAH razı olsun

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
bende yanılmıyorsam abdurrahman önül ilahilerini ararken girdim allaha emanet olun

minik81

Kayıtlı Kullanıcı
bende sefer ayı ile ilgili yazı ararken buldum bu siteyi bu ayda neler yapmam gerektiğini burdan öğrenip uyguladım iyikide bulmuşum Allah hepinizden razı olsun.

alifurkan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. bende tesadüfen nette gezinirken rastladım ve hemen üye oldum, Allaha emanet olun...

yalnizlik

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
bende arkadaşımın sayesinde aranıza katıldım ii kide burdayım:)

kubat

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu ramazanda mukabele okuyacaktım serı okuyabılmem ıcın bı hatım sıtesı lazımdı yanı o okuyacak ben dınlecektım bende dvm etcektım onla sora hatımı serıf yazdım karsıma bu sıte cıktı ama ıyıkı var cok memnunum allah razı olsun bu sıteyı yapanlardan

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt