Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkiye'den Güzel Manzaralar... (2 Kullanıcı)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum

adıyaman menzil camii

Seyyid Abdülhakim hz.leri ve Seyyid Muhammed Raşid hz.lerinin markadı şerifleri...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM
HEPSIDE COK GÜZEL:G EMEGINE SAGLIK KARDESIM
ALLAH´a.e.o:H​

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
tortum_elalesi.JPG

Tortum Şelalesi / Erzurum

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
rumeli_hisar.jpg

Rumeli Hisarı / İstanbul

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
bostanc.jpg

Bostancı / İstanbul

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
gll_da.jpg

Göllü Dağ / Niğde

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm cnm benım ne güzel resımler bunlar görmediğimiz ne güzellikler var :( ya Rabbim Allah senden de razı olsun bu güzellıklerı sayende görmüş olduk istanbulda yaşıyorum ama görmedıgım okdar cok yerı varki malesef kıymetini bilemiyoruz a.e.o tatlım canım teyzeme çokkk selamımı söyle kocaman öpüyorum:H:H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum

adıyaman menzil camii

Seyyid Abdülhakim hz.leri ve Seyyid Muhammed Raşid hz.lerinin markadı şerifleri...

ve aleyna aleyküm selam. Allah c.c. razı olsun bu güzelliği bizlerle paylaştığınız için..bu da benden olsun inşaAllah..selametle..

menzilden.jpg

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm canım benim..emeğine, güzel yüreğine sağlık..Ne güzel resimler sunmuşsun..Allah c.c razı olsun senden ebeden..Canım benim, inşallah Rabbimiz c.c nasip eder..Ya benim gelmemi, ya da sizin gelmenizi....İstanbul, sizlerle daha güzel oldu benim için..Rabbimiz c.c razı olsun can yaren, iyi ki varsın..Ben de sana, senin çok sevdiğin mekanlardan biriyle, güneydoğunun incisiyle sürpriz yapmak istiyorum... Bir gün gizemli Mezopotamyaya yolun düşerse canım kardeşim, yerinin olduğunu unutma..Rabbimiz c.c'ye emanetsin inşallah..Selam, dua ve muhabbetle inşallah..

108.JPG

ve aleyna aleyküm selam nurparçam..Beğenmiş olmana çok sevindim can. Rabbul alemin senden de ebeden razı olur inşaAllah. Eklemiş olduğun resimler çok çok güzellerdi :gulegule Emeğine sağlık canım kardeşim benim, çok teşekkür ederim bu güzel sürpriz için...

Rabbimiz c.c. nasip eylesin inşaAllah can, inanıyorum ki nasip olacak bir gün :evet

Allah c.c. razı olsun can senden de elleri öpülesi dedemizden de inşaALLAH.. sen de biliyorsun ki senin de yerin var güzel kardeşim ve bekleniyorsun..İyi ki varsın can yaren B) Yüce Yaradana emanetsin inşaAllah. selam, dua ve baki mu hab bet le...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm cnm benım ne güzel resımler bunlar görmediğimiz ne güzellikler var :( ya Rabbim Allah senden de razı olsun bu güzellıklerı sayende görmüş olduk istanbulda yaşıyorum ama görmedıgım okdar cok yerı varki malesef kıymetini bilemiyoruz a.e.o tatlım canım teyzeme çokkk selamımı söyle kocaman öpüyorum:H

ve aleyna aleyküm selam bitanem. beğenmene sevindim canım kardeşim.amin, ecmain inşaAllah. birlikte görürüz inşaAllah ;) selam ve öpücüklerin fazlasıyla iletilmiştir Tubacım :D onun da çok selamı var.. sen de Rabbimize c.c. emanetsin canım kardeşim inşaAllah. selam ve dua ile. nurlu geceler..

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam bitanem. beğenmene sevindim canım kardeşim.amin, ecmain inşaAllah. birlikte görürüz inşaAllah ;) selam ve öpücüklerin fazlasıyla iletilmiştir Tubacım :D onun da çok selamı var.. sen de Rabbimize c.c. emanetsin canım kardeşim inşaAllah. selam ve dua ile. nurlu geceler..

esselamü aleyküm canım benim bak bu dediğini unutma burda yazılı zaten beraber gezicez istanbuldaki güzel yerleri tamam mı :B yaz gelsinde inşaAllah Allah izin verirse gezeriz buarada nasılsın annen, annanen nasıl inş ıyılerdır cok cok selamlarımı ilett kocaman öpüyorummmmm koskocaman hemde seni öpmüyorum selametle:K

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı

türkye de tek peygamber bürbesi danyal (a.s. ) tarsus da

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm canım benim bak bu dediğini unutma burda yazılı zaten beraber gezicez istanbuldaki güzel yerleri tamam mı yaz gelsinde inşaAllah Allah izin verirse gezeriz buarada nasılsın annen, annanen nasıl inş ıyılerdır cok cok selamlarımı ilett kocaman öpüyorummmmm koskocaman hemde seni öpmüyorum selametle:K

ve aleyküm selam canım kardeşim. tamam, unutmam inşaAllah;)
baş üstüne, ve aleyküm selam. Anneannem evine gitti kardeşim, öperim ellerinden inşaAllah senin yerine de..
hmm, Öyle olsun bakalım :p :) selam ve dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt