Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkiye'den Güzel Manzaralar... (4 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
"Heykel Saat kulesi"
"stadyum altıparmak heykel"

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ulu_camii.jpg

selamun aleyküm annem. Rabbim c.c. razı olsun. emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim..Hepsi çok güzeldi..1 sene Bursa'da yaşadım ve şu an Bursa'ya çok büyük özlem duyuyorum..Ulucamide namaz kılmak bir başkadır, Ulucamiyi de çok özledim annem..:AYolumuz Bursaya düşerse bir gün davetsiz misafiriniz olmak isteriz Hafize annemiz..:) Selam ve dua ile.. Hayırlı geceler..

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim eline sağlık tek kelimeyle hariha rasimler selam ve dua ile a.e.o.:H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm annem. Rabbim c.c. razı olsun. emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim..Hepsi çok güzeldi..1 sene Bursa'da yaşadım ve şu an Bursa'ya çok büyük özlem duyuyorum..Ulucamide namaz kılmak bir başkadır, Ulucamiyi de çok özledim annem..:AYolumuz Bursaya düşerse bir gün davetsiz misafiriniz olmak isteriz Hafize annemiz..:) Selam ve dua ile.. Hayırlı geceler..

Aleykümselam Niğdeli yolunuz düşerse beklerim inş :H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Bursanın hangi semtinde yaşamıştınız?

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam Niğdeli yolunuz düşerse beklerim inş :H

selamun aleyküm ..Zorla davet ettirdim kendimi annem :) görükleye yakın olması için beşevlerde oturmuştum ben. çok nezihti oturduğumuz yer. ama çoğu yerini iyi bilirim bursanın. siz neresindesiniz annem, altıparmak civarıydı yanılmıyorsam?

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim eline sağlık tek kelimeyle hariha rasimler selam ve dua ile a.e.o.:H

ve aleyküm selam Orhan abi..Beğenmiş olmanıza sevindim abim..Siz de sağolasınız..
Selam, dua ve hayırla kalın inşaAllah..Fii emanillah..:H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

Saitabat Şelalesi / Bursa

nlynl

Kayıtlı Kullanıcı
:Bya kardeş kapadokyayı unutmuşun:evet:H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

RİZE DEN Bİ GECE MANZARASI..:H
selam ve dualarımla..

ve aleyküm selam firdes kardeşim. Çok güzel bir manzaraydı. emeğinize sağlık, teşekkür ederim kardeşim paylaştığınız için..bil mukabil selam ve dualar ile güzel kardeşim..Hayırlı akşamlar..:H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

nigde1.jpg

Niğde / Aladağları...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ..Zorla davet ettirdim kendimi annem :) görükleye yakın olması için beşevlerde oturmuştum ben. çok nezihti oturduğumuz yer. ama çoğu yerini iyi bilirim bursanın. siz neresindesiniz annem, altıparmak civarıydı yanılmıyorsam?

Aleykümselam Niğdeli yazını şimdi gördüm zorla olurmu yolun düşerse beklerim Almira Otelini biliyormusun Merinos karakolunun altında oturuyoruz sen geleceğini haber ver ben seni karşılarım beklerim :H

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam Niğdeli yazını şimdi gördüm zorla olurmu yolun düşerse beklerim Almira Otelini biliyormusun Merinos karakolunun altında oturuyoruz sen geleceğini haber ver ben seni karşılarım beklerim :H

selamun aleyküm annecim. Allahu Teala razı olsun, çok teşekkür ederim..
Almira Otelini biliyorum, inşaAllah nasip olur birgün annem. yazın toplu olarak sizi ziyaret etmeyi düşünüyorduk aslında, kısmet olmadı.. eğer Bursa'ya gelme gibi bir durumumuz olursa size haber veririm ben :evet
selam, dua ve sevgi ile Hafize annem..:H

egeyiğit

Kayıtlı Kullanıcı
Hepside çok güzel resimlerçok teşekkürler paylaştığınız için.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt