Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkiye'den Güzel Manzaralar... (2 Kullanıcı)

erciyes1984

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum allah razı olsun emegine saglık a.e.ol

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
icim acildi nefes aldim sayenizde.Allah razi olsun.cok dikkatimi ceken bi resim var.onun hakkinda bilgi istiyorum insallah.suyun icinde duran minarenin hikayesi nedir acaba.mübarek nasilda sahane bir manzara.
Allaha emanet olun..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
icim acildi nefes aldim sayenizde.Allah razi olsun.cok dikkatimi ceken bi resim var.onun hakkinda bilgi istiyorum insallah.suyun icinde duran minarenin hikayesi nedir acaba.mübarek nasilda sahane bir manzara.
Allaha emanet olun..

selamun aleyküm pakize ablam..beğenmiş olmanıza sevindim.
amin, sizden de Rabbim razı olsun her daim inşaAllah..
bildiğim kadarı ile o köy sular altında kalmış, baraj suları altında..
o minare de o şekilde kalmış ablam. benim bildiğim bu..
siz de Mevlaya emanetsiniz inşaAllah. selametle..

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...
sümela(kara meryem)
müthiş bir görüntü...
birde orda olmak var....

turusina

Kayıtlı Kullanıcı
hepsi birbirinden mükemmel ya emeğine güzel yüreğine sağlık kardeşim ..:))

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
ve aleyküm selam kardeşim. amin, cümlemizden inşaAllah..sağolasınız..
selam ve dua ile..
HER BİRİ BİRBİRİNDEN GÜZEL RESİMLER ELLERİNİZE SAĞLIK ... BENDE RESİM VEYA YOU TUBE DEN GÖRÜNTÜ EKLEEK İSTEDİĞİM ZAMANLAR OLUYOR FAKAT BİLMİYORUM NASIL YAPILIYOR AÇIKLAYICI ( ÖZELLİKLE BEN ÇOK ACEMİYİM PC KULLANMADA ) BİR ANLATIM YAPARSANIZ VE YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SAĞLICAKLA SELAM VE DUA İLE KALINIZ...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
HER BİRİ BİRBİRİNDEN GÜZEL RESİMLER ELLERİNİZE SAĞLIK ... BENDE RESİM VEYA YOU TUBE DEN GÖRÜNTÜ EKLEEK İSTEDİĞİM ZAMANLAR OLUYOR FAKAT BİLMİYORUM NASIL YAPILIYOR AÇIKLAYICI ( ÖZELLİKLE BEN ÇOK ACEMİYİM PC KULLANMADA ) BİR ANLATIM YAPARSANIZ VE YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SAĞLICAKLA SELAM VE DUA İLE KALINIZ...

esselamu aleyküm Havva abla..beğenmiş olmanıza sevindim ablam. Allah razı olsun..
Resim ekleme aşağıdaki gibi oluyor.

resimeklewo3rh9.gif

resimekle2sw9rz3.gif

Bahar58 kardeşim anlatmış bir forumda videonun nasıl eklendiğini, ben de oradan kopyaladım abla..

"Simdi Youtube da video nun sol yaninda adresler var____

URL adresini degilde Embed adresini alicaksin

(Embed adresi URL adresinin hemen altinda)

Embed adresi uzun oluyor mesela:

width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NWKWU7n2NoI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

burdan sadece kirmizi ile isaretlegim adresi Alicaksin

Sonra adresin üzerinden gecip flash a bas...""

Anlamadığınız bir yer olursa burdan bana sorabilirsiniz ablam. yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarıyla inşaAllah..selam ve dua ile..B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm cnm ne güzel görunuyor yaa... ışıklandırma sıstemını ıyıkı yapmışlar gercekten harıka görunuyor...a.r.o hayırlı geceler cnm cuman mübarek olsun...

ve aleyna aleyküm selam canım kardeşim..Beğenmene sevindim tubacım..
gerçekten muhteşem oldu ışıklandırma ile birlikte.. Rabbimiz c.c. senden de her daim razı olsun inşaAllah güzel kardeşim.. Hayırlı, bereketli akşamlar olsun..selam, dua ve baki muhabbetle..:HB)

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim Allah razı olsun çok güzel Resimlerdi ... Cennet Gibi Bir ülkede YAşıyoruz :) Her yeri birbirinden güzel ...

Allaha emanet ol selam ve dua ile...

musa____

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleykümm.
ALLAH Razı Olsun ...
Selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt