Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Toki konutları haç dolu (1 Kullanıcı)

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
Naime hanım siz ciddi misiniz?
Bugün 1 nisan filan değil.Benim doğum günüm de değil...

Allah allah?
Yemin ederim sizin şu Don Kişot'luk hal-hareketinize apıştım kaldım.

Şaka filan değil, değil mi bu? Ciddisiniz yani...

mustafa bey ,
yaş itibariyle büyügümsünüz.Biraz düşünerek konuşun ,yazdığınızı ölçerek tartarak foruma koyun.Sizin küçügünüz olsakta küçümsemenizi sineye çekecek değiliz...Biraz büyük laflar edin.Büyük dediysem büyüklere yakışan türde.Öyle sataşkan,sürtüşme amaçlı,mesnetsizce taciz amaçlı konuşmak için çok yaşlısınız.En azından 10 lu yaşları çoktan aşmışsını.Siz hatılamamışsanız hatırlatmayı görev bilirim.Hatırlatırım...

bakın kardeşim neden alındınız ben burada kimse ve şu veya bu demedim ama sizin tepkinize şaşırdım.ayrıca sizin yazdıklarınızda yenilir yutulur cinsten değil.ama doğruya siz çocuksunuz (dbunu sizin benim için yaptığınız yakıştırmadan dolayı yazdım)doğru sizin yazdıklarınızı ciddiye almamamız gerekir onun için lütfen benim yazıma cevap yazmayın .....

yoksa aklıma bir ata sözü gelecek ..ateş olmayan yerden duman çıkmaz

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
şimdi ordaki haçı ABli "şakacı" "dostlarımız" niye oraya yerleştiklerini daha iyi anlamış oldum...:K körler de görsün diye artık kocaaaaman haç koymuşlar oraya araziyi işaretlemişler ....

ama hala anlamayanlar var ...:K ? görmek istemeyenler var./veya görüpte başkaların görmesini istemeyeler .:]

Vakıflar yasası kimler için kabul edildi..?

taşınmaz mülkiyet ediniyo..

sizde beni üzdünüz ama Reşit bey ,siz de..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
________selamün aleyküm kıymetli kardeşim nevincigim bu konu hepimizi fazlasıyla üzmüştür yenilir yutulur bir durum degil hani bir söz vardır ya herkes biraz öflekelenip kafayı taksa esirmi olurdu mescidi aksa diye...öfkelenmemiz gereken yerde öfkelenecegiz kızmamız gerken yerde kızacagız ama... yukarda kırmızıyla işaretledigin noktalar sende dikkatli bakarsan anlayacaksın güzel kardeşim bu ülkenin yartısı onlara oy verdi... lanet okuma yerine "" rabbim onlara iyiyi kötüden ayırma yanlışa düşmeme dostunu düşmanını tanıma idaki ver ve bul yolda ayaklarını sabit kıl desek ... ""(amin amin amin ) acizane güzel kardeşim amacın seni kırmak degil hoş görüne sıgınıyorum anlaşyışlı kardeşim hakkını helal et lütfen kardeşim
rabbimize emanetimsin
selam ve dua ile_________
ve aleyküm selam kardeşim alınmadım hakkımda helal olsun haklısın sana katılıyorum.Allah ıslah eylesin diyelim bencede engüzeli.Bu haberle ilgili linki akpli bi arkadaşa gönderdim.Bana Amaçları farklı olabilir .Ozaman + işaretinide kullanmayalım dedi.Bide;Bu ülkede birçok kişi inançsız önemli değildir onlar için bu durum demek istedi sanırım.Bende bir çok kişi inançsız olsa bile böylemi yapmaları lazım gelir dedim.Haç işareti koydularmı mutlaka bir amaca hizmet etmişerdir demek isteyen szöler sarfettim.
m.Biliyosun dedim arabalardada hac şekilleri var..

Oda batı özentisi bizde çok dedi..Bende uzatmadım.Nedesem olmuyor.Hep bir kulup buluyor.Bana akpnin icraatleri adı altında bir link göndermişti icraatları arasına sıfırın kaldırılmasıda vardı.Bence bir fark yok da seni bilmiyorum amineciğim.Güldüm tabii bende:=)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
111812.jpg

konsantre olun ve gözlerinizi açarak tekar bakın

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ve aleyküm selam kardeşim alınmadım hakkımda helal olsun haklısın sana katılıyorum.Allah ıslah eylesin diyelim bencede engüzeli.Bu haberle ilgili linki akpli bi arkadaşa gönderdim.Bana Amaçları farklı olabilir .Ozaman + işaretinide kullanmayalım dedi.Bide;Bu ülkede birçok kişi inançsız önemli değildir onlar için bu durum demek istedi sanırım.Bende bir çok kişi inançsız olsa bile böylemi yapmaları lazım gelir dedim.Haç işareti koydularmı mutlaka bir amaca hizmet etmişerdir demek isteyen szöler sarfettim.
m.Biliyosun dedim arabalardada hac şekilleri var..

Oda batı özentisi bizde çok dedi..Bende uzatmadım.Nedesem olmuyor.Hep bir kulup buluyor.Bana akpnin icraatleri adı altında bir link göndermişti icraatları arasına sıfırın kaldırılmasıda vardı.Bence bir fark yok da seni bilmiyorum amineciğim.Güldüm tabii bende:=)

sagol kardeşim benim yazdım sonra tedirgin oldum acaba kendimi tam ifade edemedim mi diye :)ben bu tarz olaylara grup_tarikat _cemaat_ükle _ıparti_ırk vs vs vs çogaltılabilinir ... bu gözle bakmıyorum .. ümmet ve digerleri benim için bitmiştir benim kıstasım budur...yoksa bir parti gelir diger parti gider bir cemmat gelir hakkı savunsa dahi .. beşer şaşar ..sonradan gelen liderleri şaşabilirler ... o yüzden bana göre tevhit ve sünnete aykırı herkes her şey... benim karşımdadır...tevhit ve sünneti dava edinenlerde başımın tacıdır ... kıymetli kardeşim emanetim rahmana inşallah rabbim bizleri_inanları uyandırsın ..birleştirsin ayrılık ve nifah tohumları ortadan kalksın inşallah..
selam ve dua ile hayırlı akşamlar..

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
...
ama doğruya siz çocuksunuz (dbunu sizin benim için yaptığınız yakıştırmadan dolayı yazdım)doğru sizin yazdıklarınızı ciddiye almamamız gerekir onun için lütfen benim yazıma cevap yazmayın .....

yoksa aklıma bir ata sözü gelecek ..ateş olmayan yerden duman çıkmaz

mustafa bey!

Uymayayım şuna diye kendimi tutmaya çalıştım. Ama başaramadım.

Size "sizin küçüğünüzüm" diyerek tevazu göstermemi ,önünüzde naçizane eğilmemi firsat bilerek "doğruya siz çocuksunuz" diyerek hakir görerek ve küstahlıkla cevap veriyorsanız size bende bir atasözüyle cevap vereceğim : Akıl da yaşta değildir baştadır...

Küstahlığın lüzumu yok...

"Benim yazıma cevap yazmayın" gibi buyuran üslubunuzdaki kabalığı da fark edecek göz yoksa sizinle konuşmayı ve cevap vermeyi de zül sayıyorum.

Üstelemeyin!Şansınızı zorlamayın!

İnanın bana mütevazı oldugum kadar çok can yakıcı da olurum...

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Evet, bunlar birer haçtır.Ülkemiz işgal edilmiştir.Allah belalarını versindir.

Tamam olundu mu şimdi ?
Ey cemati müslimin...

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Bir tek benim söylemem bekleniyor sanıyorum :"EVET ONLAR HAÇTIR.BEN DE ŞİMDİ ANLADIM.GAFLETTEYMİŞİM"

Kusura bakmayın .Yapanların Allah oyunlarını bozsun...
Muvaffak edemeden helak etsin İnşallah...

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
Evet, bunlar birer haçtır.Ülkemiz işgal edilmiştir.Allah belalarını versindir.

Tamam olundu mu şimdi ?
Ey cemati müslimin...

canım kardeşim benim seninle bir sorunum yoktuki neden siz ortamı bu hale getirdiniz.ben küçüğümü sever ve sayarım tabii ki küçüğümde küçüklüğünü bildiği sürece cevap yazmayın dediğimde ben size manidar anlamda dedim .ama siz yine manidar anlama çektin ..üzüldüm ben herkesi severim
ve sayarım bunuda böyle bilin....selametle..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
sagol kardeşim benim yazdım sonra tedirgin oldum acaba kendimi tam ifade edemedim mi diye :)ben bu tarz olaylara grup_tarikat _cemaat_ükle _ıparti_ırk vs vs vs çogaltılabilinir ... bu gözle bakmıyorum .. ümmet ve digerleri benim için bitmiştir benim kıstasım budur...yoksa bir parti gelir diger parti gider bir cemmat gelir hakkı savunsa dahi .. beşer şaşar ..sonradan gelen liderleri şaşabilirler ... o yüzden bana göre tevhit ve sünnete aykırı herkes her şey... benim karşımdadır...tevhit ve sünneti dava edinenlerde başımın tacıdır ... kıymetli kardeşim emanetim rahmana inşallah rabbim bizleri_inanları uyandırsın ..birleştirsin ayrılık ve nifah tohumları ortadan kalksın inşallah..
selam ve dua ile hayırlı akşamlar..

evet canım bende sana katılıyorum o parti bu parti yada diğer gruplar....Eğer hakka hizmet etmiyorlarsa içi kof olan sözde hizmet yaftacılarıdırlar gözümde...önemli olan allah için sevmek allah için nefret etmek...Ama bizim dinimiz oturup evinde ibadetini yap başka bişeye karışma diye gönderilmedi.Eğer öyle olsaydı lut kavmindeki inaçlı insanlarda helak olmazdı.İşte böyle canım kardeşim.şimdilik bukadar yeter:Drabbime emanetsiniz.geceniz mübarek olsun.

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
çok ilginç ve korkunç bir durum doğrusu...

yukarıdan bakıldığında çatılara dair yapılan bir nevi haçlı seferi bunlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
çok ilginç ve korkunç bir durum doğrusu...

yukarıdan bakıldığında çatılara dair yapılan bir nevi haçlı seferi bunlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

yavaş yavaş farkına varmaya başlıyoruz ,ona da çok şükür
herşey kaybedilmiş değildir daha demekki

Allaha emanet olun kardeşim

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;657963' Alıntı:
yavaş yavaş farkına varmaya başlıyoruz ,ona da çok şükür
herşey kaybedilmiş değildir daha demekki

Allaha emanet olun kardeşim

sanırım şafak vakti geliyorki, inş. uyanışlar başladı...
ve özümüzden ne denli uzaklaştığımızıda artık farkediyoruz...
hayırlı akşamlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة´isimli arkadaşım, madem o kadar millicisin, ülkene bağlısın önce Türkçe kullanmaktan utanmicaksın! Nick'in bile arapça! Biz çok gördük senin gibi millicileri. Uyanıyormuş arkadaşlar, günaydınlar! Çevrenizde o kadar olay oluyor, bizimkiler apartmanın üstünde bir işaret görünce uyandılar. Maşallah!

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة´isimli arkadaşım, madem o kadar millicisin, ülkene bağlısın önce Türkçe kullanmaktan utanmicaksın! Nick'in bile arapça! Biz çok gördük senin gibi millicileri. Uyanıyormuş arkadaşlar, günaydınlar! Çevrenizde o kadar olay oluyor, bizimkiler apartmanın üstünde bir işaret görünce uyandılar. Maşallah!

seninde milli anlayışın çok tuhafya, nickimi arabça yazmamdaki tek sebeb olarak Türkçeden "utanmak" gibi saçma sapan şeyler geliyor aklına. Benm arabçayla herhangi bir sorunum yok, anladınmı, Kuranın dili..
sende nickine bir bak, kral arthur ...
sana ne uynanıyorlarsa zoruna mı gidiyor? burada ABli apartımanların boşluklarını savunduğuna göre sen aksini istiyorsundur..
Önce İslamın ne olduğunu öğren sonra Türk milletin milli anlayışından dem vur..cehalet

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı

sanırım şafak vakti geliyorki, inş. uyanışlar başladı...
ve özümüzden ne denli uzaklaştığımızıda artık farkediyoruz...
hayırlı akşamlar...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

inşallah..her gecenin ardından güneş doğarmış, bu millet bir uyanır pir uyanır o zaman inşallah Türkiyenin de yüzü güler Allahü Teala nasib eylesin o günleri görmeye...
ama baksana böyle bir ihtimaldan bile gocunanlar var..

Allaha emanet ol.

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Sen hiç uyumazmısın be mübarek :)

mesajlarının saatine bakıyorum saat 4 de,5 de atılmış ve digeri de az önce 10 gibi...
Sabah namazına kadar ayaktasın herhalde...
Allah emeğinizi zai etmesin, güzel yaziyorsunuz.

Yalnız birşey var ki ben sizin şu huyunuzu hiç beğenmiyorum Naime hanım;

Tartışmak için ,sürtüşmek için gayret ha gayret...
Kavga çıkarmaya ne mani var?Kırıp dökmeye?
Hele bir de yapmaya kalkın bakalım?

Hala anlamıyorum haklı çıkmak neden bu kadar önemli ?

Karşınızdakinin tükenişini izlerken,buna devam etmek ve bundan bir zafer hazzı duymak...Niye bu kadar önemli olur?

Aşık veysel'den ;

"uzun ince bir yoldayım gidiyorum gündüz gece bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz gece..."

Balık yüzdüğü suyun varlığını bilemezmiş.

Kim bilir ben ne haldeyim?

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Sen hiç uyumazmısın be mübarek :)

mesajlarının saatine bakıyorum saat 4 de,5 de atılmış ve digeri de az önce 10 gibi...
Sabah namazına kadar ayaktasın herhalde...
Allah emeğinizi zai etmesin, güzel yaziyorsunuz.

Yalnız birşey var ki ben sizin şu huyunuzu hiç beğenmiyorum Naime hanım;

Tartışmak için ,sürtüşmek için gayret ha gayret...
Kavga çıkarmaya ne mani var?Kırıp dökmeye?
Hele bir de yapmaya kalkın bakalım?

Hala anlamıyorum haklı çıkmak neden bu kadar önemli ?

Karşınızdakinin tükenişini izlerken,buna devam etmek ve bundan bir zafer hazzı duymak...Niye bu kadar önemli olur?

Aşık veysel'den ;

"uzun ince bir yoldayım gidiyorum gündüz gece bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz gece..."

Balık yüzdüğü suyun varlığını bilemezmiş.

Kim bilir ben ne haldeyim?

sende az uyumaktasın be mübarek, :)
sen kendine dikkat et olurmu nazik arkadaşım
sen savunanla saldıranı karıştırmışsın
yada senin gözünde öyle
iyi günleeer ;)

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Ortam İnternet olunca birden değişmeler oluyor.
İnsanlar uzakta olduklarından mıdır?Psikolojisi ,Fizyolojisi değişiyor sanıyorum.

Diyorum ki;
Gayet hoş,güzel ve alimce yazıyorsunuz.Ama gel görelim ki bazen itişme gibi gördüğüm şeyleri yakıştıramıyorum.(Yakıştıramadım) Bu bir kınama değil...
Sadece bazen itişme,didişme tarzındaki yazılarınıza şaşırıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt