Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Toki konutları haç dolu (1 Kullanıcı)

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
"Bu arada ben bayan diildim"
"Erkektim,ama şimdi bayan'ım" anlamında da anlamayın şimdi sakkın!.:)
Ya da tersi "Bayandım ama şimdi erkek" filan değil :p

Haçı savunmuyorum ... Siz peki haç'a saldırıyor musunuz?
Yani savunmanın karşıt anlamı saldırmaktır ya... o manada bir algılama mı sizdeki, anlamında sordum...

Fampirler konusunu bilmem...İlmim yok o konuda :)

gülagacı

Yasaklı Kullanıcı
elbette bu siteyi ziyaret eden bir vekil vardır bunlara el atmaları lazım görsün TR üzerine oynan oyunları öyle milletin başörtüsüyle sakalıyla uğraşacaklarına bunlara el atsınlar kardeşim

konuyla ilgisi yok ama avartarınız ilgimi çekti hiç hoş bulmadım ALLAH lafzının yanında silahın ne işi var kardeşim ben ce hemen degiştirin avartarınızı

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı

Yani savunmanın karşıt anlamı saldırmaktır ya... o manada bir algılama mı sizdeki, anlamında sordum...

a, pardon ..nickinize bakıpta bayan olduğunuzu zannettim.
ama burda yaptığınız hacı savunma idi. ister istemez öle oldu. boşlukları sanundunuz eminim. :H
Haç yakınıma gelmezse saldırmam :K
hudutları zorlamaya çalışsa çok pardon , anlamam

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com

sa boşuna uğraşıyorsunuz bence siz haçı savunuyor gibi olmasanızda onu savunanları seviyor gibisiniz yazılarınızdan anlaşılıyor....

yeri gelirse haçı savunanlarada savaş açarız...

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;656681' Alıntı:
haçlılar tabi bu hoşgörülü kucaklar görünce gelipte sömürmezler mi?
insanlar artık bi sakınca göremiyo...bende Tarihini bilmeyen, umursamayan soysuz ahmağın aklına şaşarım..Haçlı bayrak da dalgalansa ne olur demi? NE OLUR? torunlarınız ABli gibi olsa ne olur ,anne kim baba kim bilmese ne olur..
eşcinsellik de modadır ABde unutmayın, burası AB olsa ne mi olur?! Türk kalmaz, Müslüman kalmaz..

çan "din din" diye çınlasa nolur, haçlı mimarlar pilanlamış, hade biz ABde hillali apartımanlar bina etmeyi isetdik diyelim. şuanki teknoloji elverir ne istesen onu yapabilirsin...yaptırırlar mı sizce ..lokantaların kapılarında "Türklere ve köpeklere giriş yasaktır" diye uyarı asan ABli "medeni" "dostlarımız"?!
Türklerin kendi okullarını bile açmaya izin vermiyorlar, evlerini yakıyorlar...
Türkiyede ise topraklar bunlara satılıyor...Vakıflar yasası onlara her imkanı verdi..hala ne mi olur diyorsunuz? yabancı parya olursun öz yurdunda..

HİLALE SADIK KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN..
size ve görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum müslümanlar bu kadar duyarsız olursa hac işaretıyle matematiktekı artı işaretini ayıramıyorsa işte BUNLARI YAPANLARDA neden türkiyeye,müslümanları parçalamaya çalışmasın lütfen artık güzümüzdeki pembe gözlükleri çıkartıp olaylara öyle bakalımLÜTFEN ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
size ve görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum müslümanlar bu kadar duyarsız olursa hac işaretıyle matematiktekı artı işaretini ayıramıyorsa işte BUNLARI YAPANLARDA neden türkiyeye,müslümanları parçalamaya çalışmasın lütfen artık güzümüzdeki pembe gözlükleri çıkartıp olaylara öyle bakalımLÜTFEN ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM

teşekkürler
bazılar onlara taktırılan veya kendilerin seve seve taktıkları made in Europe ,made in USA ürünü gözlükleri çıkarılmadıkça AB,ABDnin istediği gibi olaylara bakarlar zaten onlardan ne farkı var ki? kendi geçmişini, benliğini kaybetmişlerin? emin olun kilise ile cami arasındaki farkını anlamıyor bunlar.

Türkiye bunu haketmiyor,sıkınca iehid kanın fışkıran toprakların ,kurumların yahudilere satılmasını, haç altında bir köle, sömürge olarak yaşamayı haketmiyor Türk milleti, o zaman Türk olmaktan çıkar çünkü Türk demek bağımsız demektir.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Paylaşım için Teşekkürler...

Paylaşım için Teşekkürler...

Bu haberlerden sonra bir araştırma yaptım...
Google Earth'dan şöyle gezdim memleketimizi...
Aman Allahım!!!
Her tarafımız HAÇ ile dolu...Çoğu binaların çatısı veya kendisi HAÇ biçiminde...
:A

Allah'tan mimar ve mühendislerimize BASİRET vermesini niyaz ediyorum...
Yaptıkları binanın yukarıdan görünüşüne bir baksınlar zahmet olmazsa...:evet

Selam ve DUA ile...:H

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Bu haberlerden sonra bir araştırma yaptım...
Google Earth'dan şöyle gezdim memleketimizi...
Aman Allahım!!!
Her tarafımız HAÇ ile dolu...Çoğu binaların çatısı veya kendisi HAÇ biçiminde...

Allah'tan mimar ve mühendislerimize BASİRET vermesini niyaz ediyorum...
Yaptıkları binanın yukarıdan görünüşüne bir baksınlar zahmet olmazsa...

haçta sakınca görenler var göremeyenler var o ayrı bir konuda;),
bizimle de paylaşsanıza araştırma sonuçları resimler varsa, bende baktım şimdilik heniz her taraf değil, sadece TOKİ apartımanlarda haç var , ama şimdilik tabi...

zaten yerli avukatları desteği esirgemiyor..bakın neler oldu başka neleeeer..:)

Kuşadası Limanı İsrailli'nin.

İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .

Araç muayene işi Alman'ın.

Başak Sigorta Fransız'ın.

Adabank Kuveytli'nin.

İETT Garajı Dubaili'nin.

Avea Lübnanlı'nın.

Petkim? Ermeni'nin. (Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık..

Ermeni...)

Rakı , Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın...

Oyakbank Hollandalı'nın.

Denizbank Belçikalı'nın.

Türkiye Finans Kuveytli'nin.

TEB Fransız'ın.

Cbank İsrailli'nin.

MNG Bank Lübnanlı'nın.

Alternatif Bank Yunanlı'nın.

Dışbank Hollandalı'nın.

Şekerbank Kazak'ın.

Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.

Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.

Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.

Enerjisa'nın yarısı Avusturyalı'nı n.

Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.

İzocam, Fransız'ın.

TGRT(Fox) Amerikalı'nın.

Demirdöküm Alman'ın.

Döktaş Fransız'ın.

Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi TÜRKtü.

Sadece 4.5 yıl önce.

Çok önemli....ASIL DEGERİ 9 (DOKUZ) TRiLYON dOLAR DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9

MiLYON DEGiL 9 TRiLYON DOLAR... ABD SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA

KAPATACAK.YAZIKLAR OLSUN....KAPTIRANA, VERENE SUSUP SEYREDENE.... HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ ETİBANK öZELLESTİRİLECEK.. (VE

ALICISI AMERIKA VE BOR İŞLETMELERİ ETIBANK BÜNYESİNDE. KONULAN FİYAT 40 :G
MİLYON $.

DÜNYAYI SORGULAYAMIYORSAN, BARI
ÜLKENİ SORGULA.....

Borla çalışan araba üretildi, Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle
calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti.Turkiye, dünya rezervinin
yüzde 70`ine sahip ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.
TMMOB

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI

İSTANBUL ŞUBESİ

herkes safını hele bi belli etsinn;)

t-e-b-r-ı-k-l-e-r! Vakıflar yasası kabulu kutlaması oldumu? hıı?

artu

Yasaklı Kullanıcı
Ben AB'deki insanların TOKI binalarının üstüne haç koyarak bu müslüman türk milletini hristiyan yapmaya çalışacak kadar zeka özürlü insanlar olduğunu düşünmüyorum. Komikte bir durum. Mimari çizimlerde apartmanlarda bu tip boşluklar olabilir. Her artıyı haç olarak göreceksek matematikteki + işaretinide kaldıralım o zaman, hatta pencere ortasındaki çıtalarıda kıralım. Eğer ülkemiz zor durumda ise oda siyasetçilerimizin AB ve ABD danışmanları ne derse onları yapmasındandır. Milli eğitim müfredatı hazırlama komisyonlarında bile bu adamların çalışmasına İZİN verilmesindendir. Bence bunlarla kafa yoralım derim.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Ben AB'deki insanların TOKI binalarının üstüne haç koyarak bu müslüman türk milletini hristiyan yapmaya çalışacak kadar zeka özürlü insanlar olduğunu düşünmüyorum. Komikte bir durum. Mimari çizimlerde apartmanlarda bu tip boşluklar olabilir. Her artıyı haç olarak göreceksek matematikteki + işaretinide kaldıralım o zaman, hatta pencere ortasındaki çıtalarıda kıralım. Eğer ülkemiz zor durumda ise oda siyasetçilerimizin AB ve ABD danışmanları ne derse onları yapmasındandır. Milli eğitim müfredatı hazırlama komisyonlarında bile bu adamların çalışmasına İZİN verilmesindendir. Bence bunlarla kafa yoralım derim.

yukarda ayni fikir seslendirenler oldu ,usandım valla
elifi görse direk sanır ,haçı görse artı sanır
siyasetten ,hayattan bihabersin ne diyim yada bakış açın seni haçtan memnun kılıyor:H

Vakıflar yasası kabulu demi sana göre komik, almışsın hedef ABirliği ,ölçün bu..
tabi bu ölçülerle bakarsan bu gidişattan memnun kalırsın...
Haç nedir? hristiyanlığın sembölüdür. onlar haça taparlar...

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;657540' Alıntı:
yukarda ayni fikir seslendirenler oldu ,usandım valla
elifi görse direk sanır ,haçı görse artı sanır
siyasetten ,hayattan bihabersin ne diyim yada bakış açın seni haçtan memnun kılıyor:H

Vakıflar yasası kabulu demi sana göre komik, almışsın hedef ABirliği ,ölçün bu..
tabi bu ölçülerle bakarsan bu gidişattan memnun kalırsın...
Haç nedir? hristiyanlığın sembölüdür. onlar haça taparlar...
Arkadaşım ben anti-emperyalist müslüman bir insanım. cevabımın sonuna kadar okursan anlarsın, anlamak istemiyorsanda anlamazsın o ayrı bir konu. Haç beni rahatsız etmiyor, isteyen taksın. banane! Din kişisel bir tercihtir. İnsanların tercihinden dolayı yargılayacak olan yüce Allah'tır, ben değilim. Ben özgür bir toplumdan yanayım. AB'dende gıcık kaparım sadece bu tip asparagas haberlerden inan sıkıldım artık. Aydın Doğan medyası bu haberi ortaya attığına göre vardır bir hinlikleri diye düşünüyorum, Vakit gazeteside gazı verdi! Adamların bütün amacı bu milleti kamplara bölmek. Bizim milletimizden bir Fatih Sultan Mehmet çıktı. Git onun fermanını oku yazdıklarından belki utanırsın. Sizin gibi zihniyetler apartman üstündeki bir işaretle bütün ülkenin elden gittiğini düşünür :K Allah'a emanet ol arkadaşım ne diyim daha. Ayrıca Hristiyanlar haça tapmaz pek "haber" arkadaşım.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Arkadaşım ben anti-emperyalist müslüman bir insanım. cevabımın sonuna kadar okursan anlarsın, anlamak istemiyorsanda anlamazsın o ayrı bir konu. Haç beni rahatsız etmiyor, isteyen taksın. banane! Din kişisel bir tercihtir. İnsanların tercihinden dolayı yargılayacak olan yüce Allah'tır, ben değilim. Ben özgür bir toplumdan yanayım. AB'dende gıcık kaparım sadece bu tip asparagas haberlerden inan sıkıldım artık. Aydın Doğan medyası bu haberi ortaya attığına göre vardır bir hinlikleri diye düşünüyorum, Vakit gazeteside gazı verdi! Adamların bütün amacı bu milleti kamplara bölmek. Bizim milletimizden bir Fatih Sultan Mehmet çıktı. Git onun fermanını oku yazdıklarından belki utanırsın. Sizin gibi zihniyetler apartman üstündeki bir işaretle bütün ülkenin elden gittiğini düşünür :K Allah'a emanet ol arkadaşım ne diyim daha. Ayrıca Hristiyanlar haça tapmaz pek "haber" arkadaşım.

bakıyım bakıyım neler düşünmüşsün, neler yazmışsın burda...
isteyen taksın, benim vatanımda gelipte haçlı apartımanlar kurmasın, demi
misafir ise edebini bilsin bu ülke %90 Müslümandır..ona göre;)
ne tip haberler hoşuna gidiyor acaba?
asıl senin bunlara yüklenmen lazım, niye böle yapıyorsunuz hiç mı ar yok sizde? diye...
sadece haç işaretler değil canım haç işareti bunun finalidir ,haçlı bayrağını da dalgalandıracaklar yakında yine hoş nazarla bakarsın eminim

bak sen hrsitiyanlığı da bilmiyorsun ,onlar haça taparlar ,haçtaki "isaya"...
sen neye taptılarını sandın? :K
şu gözlüğünü çıkar bakalım da öyle konuşalım
herkes kendi derdinden yanar demi?;)

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;657575' Alıntı:
bakıyım bakıyım neler düşünmüşsün, neler yazmışsın burda...
isteyen taksın, benim vatanımda gelipte haçlı apartımanlar kurmasın, demi
misafir ise edebini bilsin bu ülke %90 Müslümandır..ona göre;)
ne tip haberler hoşuna gidiyor acaba?
asıl senin bunlara yüklenmen lazım, niye böle yapıyorsunuz hiç mı ar yok sizde? diye...
sadece haç işaretler değil canım haç işareti bunun finalidir ,haçlı bayrağını da dalgalandıracaklar yakında yine hoş nazarla bakarsın eminim

bak sen hrsitiyanlığı da bilmiyorsun ,onlar haça taparlar ,haçtaki "isaya"...
sen neye taptılarını sandın? :K
şu gözlüğünü çıkar bakalım da öyle konuşalım
herkes kendi derdinden yanar demi?;)
Sayın arkadaşım, T.C. Başbakanlığının işi gücü yokta milletin tepesine haç işareti yapmaklamı uğraşacaklar! Neyse boşver! Hristiyanlar Allah'ın üçlemesine inanırlar, haçta sembolize ederler dostum. İncil okumuş bir insanın bunlar basit ayrıntılar. Önce oku sonra tartışalım bence. Hilalin üstüne haç dikmek sıkar biraz! Biz şehit oğluyuz izin vermeyiz merak etme kardeşim :evet

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı

artu senin söylediklerini ben daha önce söyledim.

:evet

Arkadaşlar olayı çarpık görmekte kararlılar.
Yeldeğirmenlerine saldıran Don kişot misali anlamsız bir davranış içindeler.Benim kanaatim...

Ha bu şu anlama gelmiyor,"aslında o devler hiç yok.".Varlar.
Ama arkadaşalar çok fazla uyarılmış oldukları için "A" denilecek olsa "AB" ya da "ABD" diyeceğiz sanabilirler.

Dediğin gibi,Bu bir hristiyanın ego tatmini ise, bunu bir ego tatmini için oraya koyanın zekasına gülüp geçmeli...

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Devler varlar, ama Arkadaşlar onların burada ve kasıtlı oldugunu iddia etmekle adeta Don Kişotluk(Daha iyi anlatan bir benzetme bulamadım.) yapmaktalar.Anlamsız taşkınlık,taassup ve saldırganlık sergilemekteler...

Benim görüşüm bu.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
artu senin söylediklerini ben daha önce söyledim.

:evet

Arkadaşlar olayı çarpık görmekte kararlılar.
Yeldeğirmenlerine saldıran Don kişot misali anlamsız bir davranış içindeler.Benim kanaatim...

Ha bu şu anlama gelmiyor,"aslında o devler hiç yok.".Varlar.
Ama arkadaşalar çok fazla uyarılmış oldukları için "A" denilecek olsa "AB" ya da "ABD" diyeceğiz sanabilirler.

Dediğin gibi bunu bir ego tatmini için oraya koyanın zekasına gülüp geçmeli...

Aaa...geldiniz ,sefalar getirdiniz, aynı ağızdan konuşuyorsunuz artu ile

siz zaten haçtan rahatsız olmadığınızı daha önce belirtimiştiniz
siz ve arto google girin Neval Kavcarın yazdığı "BOP dersi" isimli makaleyi okuyun öyle konuşalım, olurmu? görüceksiniz orda ne açıdan yazmış : belgeler demeçler var orda...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Sayın arkadaşım, T.C. Başbakanlığının işi gücü yokta milletin tepesine haç işareti yapmaklamı uğraşacaklar! Neyse boşver! Hristiyanlar Allah'ın üçlemesine inanırlar, haçta sembolize ederler dostum. İncil okumuş bir insanın bunlar basit ayrıntılar. Önce oku sonra tartışalım bence. Hilalin üstüne haç dikmek sıkar biraz! Biz şehit oğluyuz izin vermeyiz merak etme kardeşim :evet

şehid oğluysan aklını başına topla ..
merak ederim, aldırırım hakkı tutar kaldırırım
Ben iyi biliyorum incilde neler yazıldığını , haça taptıklarını da. kiliselerde haçın önünde "ibadet" ederler şu üç puta..

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
:)

Hoş bulduk.

Yani nedir şu anlamsız hareketin kaynağı anlamadım.Bunu söyleyince noluyor biliyormusun artu "haçı savunuyorsun" demek oluyormuş bu...Bak bak...

"Haçı savunuyorsun" diyorlar yahu...Allah allah beni benden daha mı iyi biliyorlar anlamadım...

Madem baksana benim içimde bilmedigim bi haç sevgisi varmış, arkadaşlar ortaya koydular.Yalnız benim haberim yokmuş...

Gel senle "Haça evet" diyelim açıktan.

Ne o öyle sakınalım değil mi?

artu

Yasaklı Kullanıcı
نعىمة;657594' Alıntı:
Aaa...geldiniz ,sefalar getirdiniz, aynı ağızdan konuşuyorsunuz artu ile

siz zaten haçtan rahatsız olmadığınızı daha önce belirtimiştiniz
siz ve arto google girin Neval Kavcarın yazdığı "BOP dersi" isimli makaleyi okuyun öyle konuşalım, olurmu? görüceksiniz orda ne açıdan yazmış : belgeler demeçler var orda...
Eyvallah arkadaşım, yalnız hakarete gireceksen boşver fikir münakaşası yapacak olgunluğa ulaşmayan insanlarla muhatap olmam :gulegule. adım artudur arto değil! neyse biz o dediğin BOP olayını biliyoruz. Hem her türden kitap okuruz geç bunları. Sn. Neval'in yazdıkları kendi düşüncesidir. Ayrıca BOP ile bu olayın ne alakası var. Demogoji yapıyorsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt