Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Toki konutları haç dolu (1 Kullanıcı)

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi ,
naime hanım (isminizi bilmesem ibrikli sayın üye diye hitap ederdim :) )

Kimsenin haçı maçı savunduğu olur mu yahu...
Deli misiniz?Olur mu öyle şey??

Bop-Mop la nasıl bağladınız olayı hayret ettim yahu...

Valla ağzım açık kaldı..

artu

Yasaklı Kullanıcı
:)

Hoş bulduk.

Yani nedir şu anlamsız hareketin kaynağı anlamadım.Bunu söyleyince noluyor biliyormusun artu "haçı savunuyorsun" demek oluyormuş bu...Bak bak...

"Haçı savunuyorsun" diyorlar yahu...Allah allah beni benden daha mı iyi biliyorlar anlamadım...

Madem baksana benim içimde bilmedigim bi haç sevgisi varmış, arkadaşlar ortaya koydular.Yalnız benim haberim yokmuş...

Gel senle "Haça evet" diyelim açıktan.

Ne o öyle sakınalım değil mi?

Eyvallah. :B :B :B

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
artu,

naime hanım, son derece görgülü ve bilgili bir hanımefendidir.Yapmaz öyle şeyler.:)

Ama birazcık fazla evhamlı...Özellikle Bop konusu açıldı mı ölçüyü birazcık kaçırdığı oluyor gibi geliyor bana.

Ama iyi niyetlidir.:)

Şakacıdır ,esprilidir.Sıcaktır,cana yakındır.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm نعىمة kardeşim.
Sizin de -Allah c.c razı olsun- hemen her konunuzda vurgu yaptığınız malum proje ve faaliyetlerin gerçekten de gayet masum(!), zararsız(!) ve hüsn-ü zan sınırlarını (!) zorlayacak meyveleri..

Allah c.c ıslah etsin, şerlerinden bizleri muhafaza buyursun inşallah.. Bu ülke siyonist ve evangelist zihniyetlilerin açık bir pazarı halinde uzun yıllardır, hatta asırlardır.
Allah c.c muvaffak olmalarını nasip etmesin inşallah.... Bizleri bilgilendirdiğiniz için Allah c.c razı olsun kardeşim.. Rabbimize emanet olunuz..Selam ve dua ile..

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
fidancım, o ibirkte senin için kahve pişiriyom...başın döner demedim mi demedimmi
sizinle ciddi konuşmak olmuyo işte ciddiye alamamak lazım artucum sizler önce dini bilgilerinizi şöyle bir düzene sokun.
Sn. Neval hanım kendi sözlerini yazmamış orda. Üst makamlarına ait demeçlerden ve imzalanan resmi belgelerden bahsetmişti okumadınız demi? işinize gelmez ...:gulegule

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Selamün Aleyküm نعىمة kardeşim.
Sizin de -Allah c.c razı olsun- hemen her konunuzda vurgu yaptığınız malum proje ve faaliyetlerin gerçekten de gayet masum(!), zararsız(!) ve hüsn-ü zan sınırlarını (!) zorlayacak meyveleri..

Allah c.c ıslah etsin, şerlerinden bizleri muhafaza buyursun inşallah.. Bu ülke siyonist ve evangelist zihniyetlilerin açık bir pazarı halinde uzun yıllardır, hatta asırlardır.. Allah c.c planlarını başlarına geçirsin ve muvaffak olmalarını nasip etmesin inşallah.. Bizleri bilgilendirdiğiniz için Allah c.c razı olsun kardeşim.. Rabbimize emanet olunuz..Selam ve dua ile..

ve aleyküm selam sizden de Allah razı olsun Aliye kardeş. dualarınıza amin diyorum. çok doğru söylemiştiniz.
herkes kendi derdinden yanar. kime göre sakıncası yok.
varlıklar her zamanki gibi çifttir. bunlar nasıl sakınca görsün ki Kuran ayetlerini bile kafalarınca yorulamakta sakınca göremiyorlar...

BatiTrakyali34

Kayıtlı Kullanıcı
ABD ve ondan once EU Avrupa birligi ile yapilan gizli/acik anlasmalar var, bunlar Turk milletinin basina cesitli coraplar sarilarak gizlenmeye calisiliyor.Kurt teroru bunun en buyuk ornegi.Turkiye topraklarinin, yatirim ve gelisme, kalkinma hikayeleri ile satilmasi bu anlasmalarin bir sonucudur.Avrupa ve ABD pasaportlu Yahudi ve Ermeni gocu, Turkiyede mal mulk edinme yoluyla surmektedir.Antalya, Kusadasi,

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
ABD ve ondan once EU Avrupa birligi ile yapilan gizli/acik anlasmalar var, bunlar Turk milletinin basina cesitli coraplar sarilarak gizlenmeye calisiliyor.Kurt teroru bunun en buyuk ornegi.Turkiye topraklarinin, yatirim ve gelisme, kalkinma hikayeleri ile satilmasi bu anlasmalarin bir sonucudur.Avrupa ve ABD pasaportlu Yahudi ve Ermeni gocu, Turkiyede mal mulk edinme yoluyla surmektedir.Antalya, Kusadasi,

sağolun. bunların baştacı olan Vakıflar yasası da kabul edildi "tesadüfen"
lozanı deldiler akın akın geliyorlar artık ...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
yani ne denir ne denmeli bilmiyorum.Umarım bir kasıt yoktur eğer varsa lanet olsun o insanlara.O insanlara oy verenlerede...aeolunuz emeğinize sağlık.s.a

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
yani ne denir ne denmeli bilmiyorum.Umarım bir kasıt yoktur eğer varsa lanet olsun o insanlara.O insanlara oy verenlerede...aeolunuz emeğinize sağlık.s.a

a.s ,size de teşekkürler

biz bu dünyaya gelmeden önce vardı kasıt, yok olmadı şimdi de var
Irak, Afganistan, Filisitin ...tam 22 ülke
ABli şirket ,12 kat, asansör boşluğu...
gönül boşluğu, akıl kıtlığı, vicdan tatile çıkmış..

artık göz göre göre yapıyorlar, gavur bakmış ki kucak açmış bekliyorlar azmış tabi.

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
نعىمة;657654' Alıntı:
a.s ,size de teşekkürler

biz bu dünyaya gelmeden önce vardı kasıt, yok olmadı şimdi de var
Irak, Afganistan, Filisitin ...tam 22 ülke
ABli şirket ,12 kat, asansör boşluğu...
gönül boşluğu, akıl kıtlığı, vicdan tatile çıkmış..

artık göz göre göre yapıyorlar, gavur bakmış ki kucak açmış bekliyorlar azmış tabi.

s a kardeşim baksanıza buraya kadar ulaşmışlar bunlar burada bile haçı savunabiliyorlar çok yazık çok zaten bu insanlar avrupa özentisiydiler şimdi onlar için gün doğdu bu insanlar ülkelerini bile bu sevda uğruna satarlar ve bunada şaşırmamak lazım ama bilmiyorlarki dönüşü olmayan bir yola giriyorlar..ne diyelim allah islah etsin....

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
s a kardeşim baksanıza buraya kadar ulaşmışlar bunlar burada bile haçı savunabiliyorlar çok yazık çok zaten bu insanlar avrupa özentisiydiler şimdi onlar için gün doğdu bu insanlar ülkelerini bile bu sevda uğruna satarlar ve bunada şaşırmamak lazım ama bilmiyorlarki dönüşü olmayan bir yola giriyorlar..ne diyelim allah islah etsin....

aleyküm selam, ama burası Müslümanların forumu, onun için fazla onay toplamazlar. insanlar aynı duyguları paylaştıkları için bir araya gelir. boşuna demediler kimin kim olduğunu anlamak için dostuna bak. insan kimden yana ise onu savunur. sağolsunlar safını belli ediyorlar.

çok haklısınız ,Türkiyenin evladları Türkiyeyi, Avrupanın uşakları Avrupayı savunur. kime göre ABli gibi olmak, ABli olmak kadar mutluluk yoktur.
Müslüman Hilali savunur, haçlı haçı. bunun ortası yoktur.

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
نعىمة;657664' Alıntı:
aleyküm selam, ama burası Müslümanların forumu, onun için fazla onay toplamazlar. insanlar aynı duyguları paylaştıkları için bir araya gelir.

çok haklısınız ,Türkiyenin evladları Türkiyeyi, Avrupanın uşakları Avrupayı savunur. kime göre ABli gibi olmak, ABli olmak kadar mutluluk yoktur.
Müslüman Hilali savunur, haçlı haçı. bunun ortası yoktur.

çok haklısın kardeşim

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

________selamün aleyküm kıymetli kardeşim nevincigim bu konu hepimizi fazlasıyla üzmüştür yenilir yutulur bir durum degil hani bir söz vardır ya herkes biraz öflekelenip kafayı taksa esirmi olurdu mescidi aksa diye...öfkelenmemiz gereken yerde öfkelenecegiz kızmamız gerken yerde kızacagız ama... yukarda kırmızıyla işaretledigin noktalar sende dikkatli bakarsan anlayacaksın güzel kardeşim bu ülkenin yartısı onlara oy verdi... lanet okuma yerine "" rabbim onlara iyiyi kötüden ayırma yanlışa düşmeme dostunu düşmanını tanıma idaki ver ve bul yolda ayaklarını sabit kıl desek ... ""(amin amin amin ) acizane güzel kardeşim amacın seni kırmak degil hoş görüne sıgınıyorum anlaşyışlı kardeşim hakkını helal et lütfen kardeşim
rabbimize emanetimsin
selam ve dua ile_________

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;657628' Alıntı:
fidancım, o ibirkte senin için kahve pişiriyom...başın döner demedim mi demedimmi
sizinle ciddi konuşmak olmuyo işte ciddiye alamamak lazım artucum sizler önce dini bilgilerinizi şöyle bir düzene sokun.
Sn. Neval hanım kendi sözlerini yazmamış orda. Üst makamlarına ait demeçlerden ve imzalanan resmi belgelerden bahsetmişti okumadınız demi? işinize gelmez ...:gulegule

Naime hanım siz ciddi misiniz?
Bugün 1 nisan filan değil.Benim doğum günüm de değil...

Allah allah?
Yemin ederim sizin şu Don Kişot'luk hal-hareketinize apıştım kaldım.

Şaka filan değil, değil mi bu? Ciddisiniz yani...

mustafa bey ,
yaş itibariyle büyügümsünüz.Biraz düşünerek konuşun ,yazdığınızı ölçerek tartarak foruma koyun.Sizin küçügünüz olsakta küçümsemenizi sineye çekecek değiliz...Biraz büyük laflar edin.Büyük dediysem büyüklere yakışan türde.Öyle sataşkan,sürtüşme amaçlı,mesnetsizce taciz amaçlı konuşmak için çok yaşlısınız.En azından 10 lu yaşları çoktan aşmışsını.Siz hatılamamışsanız hatırlatmayı görev bilirim.Hatırlatırım...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Naime hanım siz ciddi misiniz?
Bugün 1 nisan filan değil.Benim doğum günüm de değil...

Allah allah?
Yemin ederim sizin şu Don Kişot'luk hal-hareketinize apıştım kaldım.

Şaka filan değil, değil mi bu? Ciddisiniz yani...

mustafa bey ,
yaş itibariyle büyügümsünüz.Biraz düşünerek konuşun ,yazdığınızı ölçerek tartarak foruma koyun.Sizin küçügünüz olsakta küçümsemenizi sineye çekecek değiliz...Biraz büyük laflar edin.Büyük dediysem büyüklere yakışan türde.Öyle sataşkan,sürtüşme amaçlı,mesnetsizce taciz amaçlı konuşmak için çok yaşlısınız.En azından 10 lu yaşları çoktan aşmışsını.Siz hatılamamışsanız hatırlatmayı görev bilirim.Hatırlatırım...

iyi insan lafın üstüne gelrimiş;):K

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
inanmıyorum nasıl yaparlar böyle birşey çaktırmadan bizleri ne hale getirdiler ah ah ah avrupa kankıren gibi sardı vicudumuzu

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
Neden böyle yapıyorsunuz?

Neden?
Ötekileştiriyorsunuz?

"Bunlar" diye hitap ederken bile yarattığınız tahribatın farkında mısınız?

Siz bilgisine ve karakterine önem verdiğim biriydiniz...
İzninizle...

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Neden böyle yapıyorsunuz?

Neden?
Ötekileştiriyorsunuz?

"Bunlar" diye hitap ederken bile yarattığınız tahribatın farkında mısınız?

Siz bilgisine ve karakterine önem verdiğim biriydiniz...
İzninizle...

fidan siz kimden yanasınız?

fidanras

Kayıtlı Kullanıcı
İsmim Raşit,
Soyadım Fidan.

Şu soru inanın bana "sizin kan grubunuz nedir" ile aynı anlamsızlığı taşımakta?
"Ne alakası var, neden soruyorsunuz" dedirtecek türden aynı anlamsızlık.

Neden benden bahsederken "bunlar" , "burası müslüman forumu" diye bahsettiz?

Üzdünüz beni, naime hanım.Ziyadesiyle.

Ne diyebilirim?Kırık gönülle?

Beğendiniz mi bari tabloya geri çekilerek uzaktan bütünü görerek bakın.

Beğendiniz mi?Kırdınız beni...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt