Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (9 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleykum sevgili kardeşlerim. moslem_omer (ömer) 20 yaşındayım. imam-hatip lisesi mezunuyum.bu siteye daha yeni üye oldum. bir tiyatro grubunda rejisör'lük yapıyorum. bayburtluyum. nasip olursa 21 kasım'da askere gideceğim. ALLAH'a Emanet Olun kardeşlerim
Üyeliginz hayırlı olsun Allah'u teala hayırlısıyla gidip gelirsin Allah'a emnet ol

bütün üyelere selamlar adım meryem 21 yaşındayım trabzonluyum imam hatip mezunuyum ilahiyat önlisans okuyorum aynı zamanda K.kursu hocalığı yapıyorum hayırlı işlerde buluşmak dileğiyle
aleykümselam ne mutlu size Rabbim hayırlı işlerinizi daim etsin selametle

tu@nna €lif;485907' Alıntı:
S.A kardeşlerim ben elif siteyi daha yeni keşfettim ve hemen üye oldum inşallah hepimiz birbirimiz için faydalı oluruz selametle aeo.
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin

selamun aleyküm arkadaşlar ben 25 yaşındayım bekarım güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum siteye yeni üye oldum inşallah hayırlı dostluklar edinirim allaha emanet olun...
aeyküm selam üyeliğiniz hayırlı olsun kardeşim

Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Ben de 30 yaşındayım. İki kızım var. Aslında öğretmenim ama kızım küçük olduğu için şu an çalışmıyorum. Bu siteye üye olduğum için çok mutluyum. Hepinizden Allah razı olsun.
ve aleyküm selam üyeliginiz hayırlı ugurlu olsun Allah'a emanet olun

slm alykm ben daha iki gün oldu uye olalı ama çok sevdim herkese hayırlı geceler
aleyküm selam sevgili havza kardeşim hoşgeldın

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.arkadaşlar ben ayşe özel bi hastanede evrak birim şefiyim ben buraya üye olalı 10/11 ay kadar oldu işlerimin yoğunluğundan uzun zamandır giremiyorum burdaki bütün kardeşlerimizden ALLAH razı olsun esselamu aleyküm selam ve duaile kalın
aleyküm selam selam ve dua ile

Narcicegi65

Kayıtlı Kullanıcı
evet bende bugün üye olanlardanım. İsmim Ülkü, 42 yaşındayım. 17 yaşında kızım, 12 yaşında oğlum ve 21 yaşında yanımda yaşayan kızkardeşim var. Kamu kuruluşunda şef olarak çalışıyorum ve daha önce gezmiştim siteyi ve çok beğenmiştim.Üye yasağı vardı bugüne kısmetmiş ve çok mutlu oldum. Çok faydalanacağımdan eminim her konuda. Hayırlı akşamlar

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablaacım hoşgeldin üyeliğin hayırlı olsun inşaallah Allah'a emanet ol

Ayse81

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni araniza katilmis olan bir kardesinizden tebrikler

Yeni araniza katilmis olan bir kardesinizden tebrikler

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuh
Bende yeni üye olanlardanim,Insallah böyle sayfalar artar ve müslümanlar hep birlik olur. Bu sayfayi baslatanlardan, yönetenlerden ve tabikide kullananlardan allah razi olsun. Insallah Islami bilgiliremiz böyle sayfalar sayaesinde artacak. Hersey paylastikca güzellesir bilgi buna dahil.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuh
Bende yeni üye olanlardanim,Insallah böyle sayfalar artar ve müslümanlar hep birlik olur. Bu sayfayi baslatanlardan, yönetenlerden ve tabikide kullananlardan allah razi olsun. Insallah Islami bilgiliremiz böyle sayfalar sayaesinde artacak. Hersey paylastikca güzellesir bilgi buna dahil.
ablacım hoşgeldin inşaallah Ümmeti Muhammed'in dilegidir günden güne çogalmamız kardeşlik duygularımızın pekişmesi Allah'a emanet ol

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Ben Resul :D 19 yaşındayım.. Şanlı Urfalıyım.. İstanbulda doğdum ve burda yaşıyorum
İstanbul şehremini lisesi mezunuyum ve öss sınavında istediğim yeri tutturamadığım için bu sene son kez gireceğim..

İstediğim bölüm İst.üniv matematik öğretmenliği...
İnşallah dua edelim de kazanırım.. Allah(c.c)'ya emanet olun..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Ben Resul :D 19 yaşındayım.. Şanlı Urfalıyım.. İstanbulda doğdum ve burda yaşıyorum
İstanbul şehremini lisesi mezunuyum ve öss sınavında istediğim yeri tutturamadığım için bu sene son kez gireceğim..

İstediğim bölüm İst.üniv matematik öğretmenliği...
İnşallah dua edelim de kazanırım.. Allah(c.c)'ya emanet olun..
aleyküm selam kardeşim dualarımız seninle Allah yardımcın olsun gönlüne göre versin

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim dualarımız seninle Allah yardımcın olsun gönlüne göre versin

Amin inşallah..
Allah(c.c) razı olsun inşallah...Hayırlı günler hayırlı akşamlar ..Allah(c.c) ya emanet olun..
22.jpg

espos

Kayıtlı Kullanıcı
birde kpss ye hazırlanan bir kardeşiniz olarak dualarınızı bekliyorum hepinizden allah razı olsun

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim ben sevçiçek çocuk gelişimi mezunuyum baş örtüsü nedeniyle görev yapmıyorum adanalıyım ama şuan eskişehirdeyim aramıza katılmandan çok mutlu olduk :B

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim yaşım 35 yani sizin ablanızım unutmuşum yazmaya rabbim gönlüne göre versin

bagban

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba adaşım ben de tuba 22 yaşında yeni öğretmenim düzceden ben de yeni üyeyim site eğitim siteleri dışında girdiğim tek site çok beğendim buradaki arkadaşlar kadar bilgili ve olgun değilim paylaşoılan her şey güzelse daha da anlam lı oluyor inş bize de rabbim hidayet nasip eder dualarınızı bekliyorum çok ihtiyacımm var allaha emanet olun hayırlı geceler

fatih şirin

Kayıtlı Kullanıcı
merhaban

merhaban

Ve aleyküm selam galiba sen de benim gibi yenisin.Ama önemli bir konuya parmak basmışın.Ben de 37 yaşında olup TDE öğretmeniyim.Sağlıcakla kal.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim ben sevçiçek çocuk gelişimi mezunuyum baş örtüsü nedeniyle görev yapmıyorum adanalıyım ama şuan eskişehirdeyim aramıza katılmandan çok mutlu olduk :B
selamun aleyküm ablacım hayırlısı olsun inşaallah sistem degişirde bırakırlar baş örtüsü sorununu tanıştıgımıza bende çok memnun oldun Rabbil Alemine emanetsin:evet

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba adaşım ben de tuba 22 yaşında yeni öğretmenim düzceden ben de yeni üyeyim site eğitim siteleri dışında girdiğim tek site çok beğendim buradaki arkadaşlar kadar bilgili ve olgun değilim paylaşoılan her şey güzelse daha da anlam lı oluyor inş bize de rabbim hidayet nasip eder dualarınızı bekliyorum çok ihtiyacımm var allaha emanet olun hayırlı geceler
selamun aleyküm ablacım üyeliğinde öğretmenlğinde hayırlara vesile olsun inşaallah öğrenmenin sonu yokki ablacım :Hherşey bir başlangıç

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam galiba sen de benim gibi yenisin.Ama önemli bir konuya parmak basmışın.Ben de 37 yaşında olup TDE öğretmeniyim.Sağlıcakla kal.
en çok sevdiğim dersti edebiyat o yüzden edebiyat öğretmenlerini çok severim ne mutlu size okumak isteseydim eğer kesin edebiyat öğr olurdum iyi dersler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt